Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Esetleg még van az Empire at war stratégiai SW játék a régi trilógiát lehet vele végig játszani az ismert bolygókon és az űrben :clap:

ill sok már bolygó is van benne az EU-ból és a kotorból is

 

Szerintem is a Battlefront 2-t érdemes kipróbálni mindenképpen

ill. a Republic Commandot

és a Kotor 1-et is csak ajánlani tudom

Szerkesztve: - Darth Fuge
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír KOTOR rajongóknak:

 

 

"Egy interjúból tudtuk meg, hogy a LucasArts már nagyban készítteti a Star Wars: Knights of the Old Republic-sorozat harmadik részét - ez kell nekünk!

A LucasArts marketingese, Nancy MacIntyre elmondta egy interjú keretében, hogy a Star Wars-játékok kiadója az elkövetkezendőkben több sorozatot folytatni kíván, úgy mint például a cég által igen kedvelt Knights of the Old Republic (KotOR)-szériát is. Mindennek nagyon örülünk, ám kiderült az is, hogy a LucasArts üzletpolitikája a jövőben évi két Star Wars-játékkiadást enged meg - ez pedig nagyon kevés: ki tudja ily módon, hogy mikor érkezik a KotOR 3..." - gamekapocs.hu

 

Reméljük PC-re is kijön...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy ideje már játszani se játszok :)

Én is így vagyok vele, de valamit elő szeretnék venni.

Tavaly körbemultiztam majdnem egész Európát és most kedvem támadt egy kis hazaira, csak éppen SW-vel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

Török sw rajongók összeraktak egy marha jó Jedi Academy modot, vagy hogy hívják ezeket.

 

 

Belenyúltak a játékba és csináltak új küldetéseket, pl ep2 Jango bunyó

Hihetetlenül jól néz ki! Ezzel tuti játszani fogok.

 

kotf.comon vannak videók meg demó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
OFF

Az bárkivel előfordulhat hogy néha OFF-ol, vagyis eltér a topik témájától. :D

ON

Igen, de az utóbbi napokban, mikor megint rákaptam egy kicsit a fórumozásra, rá kellett ébrednem, hogy notórius offoló lettem.

 

Hogy ontopik legyek: a Jedi Knight: Dark Forces 2 volt az első SW játék, amivel játszottam. Először a demója, majd a teljes. Mennyit nyomattuk a haveromnál! Mai szemmel nézve persze elmaradott a grafika, meg az egész, de akkor nagyon átjött rajta az igazi Star Wars érzés. Főleg az élőszereplős átvezető videók miatt. Ezt a játékot érdemes lenne egy "újkori" motorral újracsinálni. Kíváncsi vagyok, lenne-e rá kereslet.

(Emlékszem, nem akartam 640x480 fölé álljtani a felbontást, nehogy akadozzon. :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Dark Force-al kezdtem, apám egy haverjánál. Nekem már az is csúcs volt kis krampusz koromban. Aztán a múltkor a kezembe akadt, valahonnan előmászott. Hát, Wolf3D forever alapon megnéztem. Egek, még ugrani sem lehetett benne :)

 

Szerintem lenne igény arra, hogy a Dark Force-ot és a Jedi Knight-ot felújítsák mondjuk a Jedi Knight 2 szintjére, vagy a Jedi Knight III-éra (azért milyen szép címsorozat ez: Dark Force -> Dark Force 2: Jedi Knight; Jedi Knight: Mysteries of the Sith -> Jedi Knight 2: Jedi Outcast; Jedi Knight 3: Jedi Academy... aztán meg mindegyik Kyle Katarnról szól). De még szebb lenne az egész Dark Force/Jedi Knight szériát rögvest Republic Commando grafikával megtámogatni :D

 

Aprop Jedi Knight, az élőszereplős videóit sem lenne rossz megnézni, az én verziómban nincsenek benne :)

 

Off

Szóba került a másik topikban a Max Payne. Had kérdezzem már meg, mi az alternatív vége a 2. résznek? Mert én már végignyomtam mindenféle fokon, de cseszik megjelenni.

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti végében Max visszamegy Monához, de már nem él. Jönnek a zsaruk, és mondják, hogy csak egy túlélő van.

 

Dead on Arrival módban meg szintén visszamegy, és Mona felébred. A zsaruk hívják is a mentőt két személyre. :D

 

Tulajdonképpen ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem SW-játékból egy Nintendós Birodalom visszavág volt az első, PC-n meg a Jedi Knight: Mysteries of the Sith. Legtöbbször SW-ből szerintem a Jedi Academyt meg az X-Wing Alliance-ot nyomtam le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira nem szoktam modolni de mostanában szeretném rá felrakni azt a török-modot amiben Obival Jangeszt meg klónokat lehet irtani.

Én sem nagyon tudom, minek csinálom. Tulajdonképpen elő lehet hozni konzollal karaktereket, nagy dolog, mire megyek vele? :D Azért a négykezű Grivi mondjuk nem semmi. Meg van azért egy csomó olyan model, ami tényleg nagyon élethűen van megcsinálva.

 

http://jk3.filefront.com - gondolom ismerik néhányan, de ha nem, innen is lehet válogatni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis cumók lehetnek. Egyszer felraktam egy elfuserált Darth Vadert ami lökte a sódert meg próbált kaszabolgatni de a kardja nagyon béna volt. Libegett ide-oda a markolatból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis cumók lehetnek. Egyszer felraktam egy elfuserált Darth Vadert ami lökte a sódert meg próbált kaszabolgatni de a kardja nagyon béna volt. Libegett ide-oda a markolatból.

Mikor letöltök egyet, van, hogy órákig takarítgatni kell benne a textúrákat meg a hangokat...

 

Majd egyszer lehet, hogy csinálok ezekből egy csomagot. Majd egyszer. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti végében Max visszamegy Monához, de már nem él. Jönnek a zsaruk, és mondják, hogy csak egy túlélő van.

 

Dead on Arrival módban meg szintén visszamegy, és Mona felébred. A zsaruk hívják is a mentőt két személyre. :D

 

Tulajdonképpen ennyi.

THX. Akkor remélem, ha lesz egyszer Max Payne 3, ezen a vonalon folytatják.

 

Én a Jk2-t szoktam modolni, azzal játszottam többet multiban, és ott a változatosság miatt jól jött az ilyen. Jobb volt, ha mindenki külön karakterrel nyomult, mint mikor hemzsegtek a Katarnok, Desannok, Luke-ok. Mondjuk a két méteres Yoda azért durva volt :)

 

X-Wing Alliance, nincs is annál jobb. Milliószor végignyomtam. Csak az az egy bajom van vele, hogy mikor Skirmishben sikerült kinyúvasztanom azt a francos Executort, a gép nem ismerte el :)

Viszont most már itt lenne az ideje, hogy a Lucasarts csináljon egy újabb űrszimulátort, mint amilyenek anno az X-Wingek voltak. Az ep1-2-3 járműveivel már hatalmasat lehetne alkotni. Mondjuk egy olyan sztorival, hogy a nabooi csatában kezdünk, mint újonc pilóta, aztán a klón háborúk veteránjává válunk, utánna szolgálunk kicsit a Birodalomnak, de rájövünk, hogy az nem olyan jó, és Yavinnál csatlakozunk a Lázadókhoz és az oldalukon harcolunk tovább az endori győzelemig (bónusznak meg jöhetne néhány Endor utánni EU pálya).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.