Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

cracked van hozzá?

Nekem akkor írt ilyesmit.

Crack után pedig ezzel kellett indítani, különben kilép LegoStarWarsII_Win2k.exe

Korrekció: a meghajtó nem ismeri föl a CD-t, pötyikét elírtam. Nem olvassa be sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Help me! :)

Elakadtam a Lego SW II-ben. Ott járok, hogy benyomultunk az endori bunkerba, már felrobbantottam a vörös erőtér kütyüiből hármat a négyből. Már csak a sárga van, de nem jutok semmire. A bal oldalt lévő teremben bekapcsoltam valami futószalagot az üvegfal mellett, ami mögött meg rohamoszik kuksolnak. Az üvegfal fölött meg egy olyan konzol van, amit C-3PO tud machinálni, de az egyetlen figura, akit oda át tudok vinni, az R2, az meg nem sokat tud tenni ott.

A jobb oldali teremben meg találtam az üvegfal fölött egy konzolt, amit R2-val lehet machinálni, csak az a gáz, hogy R2-val sem lehet oda átrepülni, mert pont a padló előtt kifogy a kakaó.

Az ewok maci egyszer átjutott a bal oldali terem üvegfalán, de fogalmam sincs, hogyan került oda. Jöttem át a jobb oldali teremből, és ő nem jött velünk, hanem bekevert a rohamoszik közé. Ebből gyanítom, hogy az ewok macival kell valamit csinálni.

 

Amúgy jó játék, de néha kicsit idegesítő. Pl, mikor a saját figuráinkat kezdi el lőni/pofozni az irányított karakter a körülötte álló rohamoszi had helyett. Vagy amikor a felvevendő elemek a szakadékba gurulnak mind egy szálig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jobb oldali teremben meg találtam az üvegfal fölött egy konzolt, amit R2-val lehet machinálni, csak az a gáz, hogy R2-val sem lehet oda átrepülni, mert pont a padló előtt kifogy a kakaó.

Az ewok maci egyszer átjutott a bal oldali terem üvegfalán...

Pedig ott az a megoldás.

Átrepülsz R2-val. Át lehet, csak ügyesen kell és nem szabad kanyarogni, hanem végig egyenesen, ha jól sikerül, pont elég a "benzin". (A baloldali teremben csak freeplayben lehet megnyomni a 3PO konzolt.)

Ha átértünk R2 kinyitja az alatta lévő csapóajtót, onnan kiesik egy rakás alkatrész.

Abból fel lehet építeni egy olyan átjárót, amin a kis ewokkal át jutunk és meghúzzuk az utolsó kart.

Utána fel tudjuk robbantani a bunkert.

 

 

Néha átszoktak jutni az üvegfalon, de általában csak a gép által irányított karakterek, ez szerintem csak bug.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Hoth-os pályán hogyan kell felrobbantani a gátat azokkal a gömbökkel?80x dobtám rá de semmi.

Vannak azok a sötétszürke bogyók.

Azokat ugyanúgy el lehet kapni, mint a lépegetők lábait.

Akkor rácsapsz egyre, és magad után húzod, vigyázz, a kutasz droidok is meg tudják kapni, és a másik irányba húzzák.

Mikor a gát közeledik felgyorsítassz, és elengeded, akkor ha elég volt a lendület felrobbantja akármelyik gátat és leterepert AT-AT-t.

Ha ketten tudtok játszani sokkal könnyebb irányítani ezeket a golyókat.

 

JA és, ha nagyon nem megy, távolabbról szét is lehet lőni a golyókat, az is szétviszi.

 

Aztán hajrá, remélem valamelyik segít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

várom a fejleményeket!

Hajrá! :)

Már be is fejeztem a játékot (már ha 57% befejezetnek tekinthető :)). Köszi szépen. Az volt a gebasz, hogy nálam röpülés közben nem lehetett irányítani, míg a space-en volt az ugrás. Amint áttettem, máris manőverezhettem és így már bőven elég volt a kakaó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tiszteletem, Mesterek...

Nekem is megvan a Lego Star Wars II végre-valahára, bár már most elegem van belőle :D Szóval elkezdeném installálni, hát nem hibát ír ki? Oké, leszedtem hozzá az installt javító modifikációt, örült is a fejem rendesen, egészen addig, amíg Leia bele küldi Artu fejébe az adathordozót és a Lázadó katonával átsétálnék az ajtón amit Artuval kell kinyitni... ugyanis ez lassan a 10. alkalom hogy ennél a pontnál kifagy a játék - kijön ez a kis hibaüzenet hogy hibáőt észlelt a program ezért leáll... Mesterek, segítsetek nekem... Az én gépemben van a hiba vagy mi? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
Ajánlotok nekem egy jó SW játékot PC-re?

Republic Commando: Király hangulat. Geonózisi csatában kapcsolódunk be, (de előtte még egy szupi videóban láthatja az ember a klónozást, és a kiképzést.) és egészen a Kashyyyki ep3as bevetésig irányíthatjuk az elit osztagot. Maga Yoda mester hív harcba.

 

Ha inkább fénykardozásra van kedved akkor valamelyik Jedi Knight részt ajánlom figyelmedbe.

Jedi Knight: Jedi outcast Itt Kyle Katarnnal kell végig játszani egy elég jó sztorit. Az elején még nincs fénykard, azt ki kell érdemelni. Fokozatosan fejlődnek az erőid, végére nagyon cool Jedi lesz az emberből. Nagyon jó kardkoreográfiák vannak benne, de azért fegyvereket is bőven kell egyes részeken használni távcsöves puskás lopakodás, ilyesmik.

 

Jedi Knight: Jedi Academy Itt az elejétől egy saját karakterrel kezdheted a játékot, Katarn lesz a mestered. Elejétől van fénykard. Gyengébb sztori, inkább sok kevésbé összefüggő könnyű pálya, mint egy jó sztori.

Könnyebb mint az Outcast, de a koreográfia kicsit fejlettebb.

 

Ezek szerintem szuper SW-s játékok. Király hangulattal, játékélménnyel, és nem könnyű megunni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még ajánlanám a Knights of the Old Republic részeit, ha netán szerepjátékra vágysz. Az elsőnek remek a sztorija, de a hangulat még azt is felülmúlja. Nagyon jó karakterek vannak benne (tolvaj twi'lek kislány, vén Jedi remete, R2 előd, fejvadász droid - ő a legkirályabb arc, fejvadász, megtért Sötét Jedi, heves Jedi, köztársasági katona és egy hűséges vuki). A történet pedig szuper helyszíneken játszódik, mint a városbolygó Taris (de egyáltalán nem Coruscant koppintás); a csodás ligetekkel teli Dantooine; a kellemes hangulatú vizibolygó Mannaan (ez sem Kamino copy); a jó öreg, mégis más Tatooine; az ős Kashyyyk és még pár extra hely. Ja, és persze tömény Star Wars történelem az egyik legkirályabb Sith Lorddal, aki Darth Maul óta felbukkant, azaz Darth Revannal.

 

A KotOR II-ről sajnos nem tudok írni, mert magyarosítás hiányában azzal még nem játszottam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Kotor 2-vel érdemesebb játszani, ha csak egy alkalmi szórakozást keresel, valamivel kidolgozottabb az első résznél és nincsenek olyan idegesítő hibái (kezelhetőbb menük, áttekinthetőbb felszerelés, és a játék folyamán eltűnnek az olyan dolgok amit már fölszedtél), nameg cukibb benne a pasikarakter :) Viszont angoltudás erősen ajánlott hozzá, talán ez lehet az egyetlen probléma.

 

Amihez nem kell sok angol és jól el lehet vele játszadozni azok közül legjobban a Battlefront 2-t ajánlom. Lövöldözős-repülős, része lehetsz asz SW saga csatáinak, akár a szereplők bőrébe is bújhatsz (Windu, Vader, Leia, Aayla Secura, Ki-Adi-Mundi, Darth Maul, Han Solo stb...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont inkább a KOTOR 1-et ajánlanám. A kettőnél jobb a sztorija és kidolgozottabb minden. Ha szerepjátékra vágysz, szerintem mindenképpen azzal kezd :):D

 

 

Nem tudom, hogy a The Phantom Menace-szel játszottál már, de az is nagyon jó, bár viszonylag régebbi (99-es kb). Az EpI-et kell végigjátszanod, garantált élmény! :D

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jobb a Kotor 1, mint a Kotor 2, bár utóbbiban több a lehetőség, viszont a kotor 1-ben nagyszerű a történet.

A 2 némiképp csalódás volt e szempontból, azt hittem, Revan történetét fogja folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a tippeket!

 

A TPM-et még '99-ben végignyomtam. :clap:

 

A Republic Commando és a KOTOR érdekelne. Demót lehet szedni ezekből?

Kotor demó sajna nincs, legalábbis én nem tudok róla...

Amúgy mindkét játék nagyon király, ha akciót akarsz, akkor a Rep. Commandót, ha viszont egy kiváló történetet és fergeteges kalandot, akkor a Kotort ajánlanám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.