Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Viszont most már itt lenne az ideje, hogy a Lucasarts csináljon egy újabb űrszimulátort, mint amilyenek anno az X-Wingek voltak.

Az Alliancon kívül milyen jobbak vannak még? Régen játszottam egynek a demójával amiben a Hothon kellett probe-okat meg AT-At-okat lődözni de nem tudom a nevét. Azt szeretném valahogy beszerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van még ugye az alap X-Wing (ez kb ugyan az, mint az Alliance, csak kevesebb hajóval és a végén az első Halálcsillaggal), a TIE Fighter (irány a Birodalom) valamint az X-Wing vs Tie Fighter, ami inkább multi játék, de van benne pár singli küldetés is.

 

Aztán, aminek a demojával valszeg játszottál az a Shadow of the Empire, az azonos című könyv/képregény feldolgozása. Abban van a hothi csata (majdnem echte úgy, mint a Rogue Squadron bónuszpályáján), azzal kezdődik. Aztán lehet gyalogolni Dash Rendarral az Echo bázison, utánna aszteroidás üldözés van az Outraiderrel, van benne speederbike-ozás (hasonlóan, mint a Jedi Academy egyik küldetésén, csak sokkal jobban vezetnek és nincs fénykard), harcolhatsz Boba Fett (és a Slave I) ellen. Szóval ez egy ilyen mindent bele játék. Én szeretem.

 

Na meg még van a Rogue Squadron, az is jó, ott a szokásos felhozatal van: X/Y/A és V szárnyú (ez még nem az ep3 féle), hósikló, illetve ha megszerzel bizonyos mennyiségű pontot, akkor megkapod bónusz pályának a Hothot (kedvenc, csak nehéz, mert időre kell legyúrni a lépegetőket, és hát kell a rutin a lábtekeréshez), az első Halálcsillagot (ez szar, mert ha elhagyod az árkot, azonnal Game Over, és már egy kis súrlódástól is kipattansz). És megkapod még bónuszhajónak a Millennium Falcont, egy TIE Interceptort illetve az 1.1-es patch után az N-1-es naboo vadászt (a legjobb az egész játékban).

 

Ennek párja a Battle for Naboo, annak csak a demojával játszottam, meg a Starfighter, ami meg nem igazán nyerte el a tetszésem. Butított Rogue Squadron szebb grafóval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett a Starfighter. Sokkal könnyebb, mint bármelyik másik említett játék, agyatlan lövöldözés, szép grafikával. Viszonylag még könnyű is, hamar végig lehet nyomni. Szóval könnyed szórakozásnak elmegy. Nagyon EU, de menő hajókkal.

 

Battle for Naboo hasonló színvonal, mint a Starfighter, kicsit nehezebb, összetettebb küldetések, de gyakorlatilag egy "klón".

Illetve lehet, hogy a BFN volt a korábbi, úgyhogy a másik a klón.

 

Többi játékról hasonlók a benyomásaim, mint Dzséjtnek, ahhoz nem tudok mit hozzátenni.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Battlefront 2-t szoktam még gyakran előszedni. Öcsém idehozatta egy haverjával, virtuális meghajtóztak meg mittudomén valameddig én meg miután a gyerek végre elhúzott leszedtem hozzá egy sima exe-cracket és azzal anélkül ment illetve megy. Ne foglalja feleslegesen az a képfájl a helyet ha nem muszáj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett a Starfighter. Sokkal könnyebb, mint bármelyik másik említett játék, agyatlan lövöldözés, szép grafikával. Viszonylag még könnyű is, hamar végig lehet nyomni. Szóval könnyed szórakozásnak elmegy. Nagyon EU, de menő hajókkal.

Hát nekem pont ezek miatt nem tetszik :pfff:

Valszeg én vagyok a maradi, de ha már egy űrhajóba ülök, akkor elvárnám egyrészt a pilótafülkét, másrészt, hogy kicsit több gombot kelljen nyomkodni a tűzgombon kívül. Ráadásul enegm egyáltalán nem is szórakoztatott, mert olyan egyszerűek és könnyűek a küldetései, hogy mire beleéltem volna magam, már vége is lett, de nem a küldetésnek, hanem a játéknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megújult a Lucasarts weblapja

érdemes megnézni mert egész jó lett csak még pár játéknak nincsenek fent az adatai

továbbá közeleg a Star Wars : The Force Unleashed (volt róla video a starwars.hu-n)(amielyikben rohamosztagos dobálással szorakoznak a Jedik)

- több info a Lucasartson

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Kicsit off, kicsit nem, de mindenképpen említést érdemel.

Jártamban keltemben kezemben akadt a PCGuru e havi száma, melyben van egy kis C&C 3 Tiberium Wars extra füzet. Nagyon baba, jól összefoglalja a C&C univerzumot, de a lényeg nem ez. Hanem, hogy a játék élő szereplős videókkal van megáldva és az egyik szereplőt, egy bizonyos GDI Director Redmond Boyle-t Billy Dee Williams játsza, ismertebb nevén Lando Calrissian :)

 

A játékban amúgy felbukkan még Tricia Helfer (BSG: Number 6), mint Killan Qatar, Grace Park (BSG: Sharon "Boomer" Valeri) Sandra Telfair hadnagyként, Michael Ironside (aszem őt nem kell különösebben bemutatni) GDI Jack Granger tábornok szerepében, és személyes kedvencem, Kirce James szerepében Jennifer Morrison (Doktor House: Dr. Alison Cameron).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valaki tudna nekem segíteni? Már csak egyetlen egy Minikit hiányzik a Lego Star Wars I. részéből ( a számítógépen), és sehogyan sem tudom begyűjteni.

 

 

A Kashyyykos Episode III-s pályáról van szó. A Minikit egy nagy szikla mögött van, ami mögé egyszerűen lehetetlen bejutni. Felugrottam a szikla tetejére, de mögé nem tudok bejutni.

 

Van valaki, aki tudja, hogyan szerezzem meg?

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű.Még a legelső pályán összeszedtél egy detonation pack-et, aminek tudod 3 fúvókája(vagy milye) van.A lényeg az hogy beütöd a "silirpa" szót a konzolba(talán a 0 billenytűvel tudod előhívni), és nyomsz egy entert.Ezután a fegyvereknél megjelenik ez a kis bomba, amit oda teszel le ahova akarsz, így a szikla elé is teheted.

 

Ha nem működik akkor még segítek. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű.Még a legelső pályán összeszedtél egy detonation pack-et, aminek tudod 3 fúvókája(vagy milye) van.A lényeg az hogy beütöd a "silirpa" szót a konzolba(talán a 0 billenytűvel tudod előhívni), és nyomsz egy entert.Ezután a fegyvereknél megjelenik ez a kis bomba, amit oda teszel le ahova akarsz, így a szikla elé is teheted.

 

Ha nem működik akkor még segítek. :(

Hát a konzolt nem tudom előhívni, pedig végignyomtam mindent. Ezen felül ebben a játékban még sose láttam a konzolt, a detonation cuccos alatt meg nem tudom mit értesz. :pfff: Ugyanarról a játékról beszélünk? :cry: Mert ha igen, akkor én itt valamit nagyon elbénáztam.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lego Sw I, ami a prequel-el foglalkozik.Erre gondolok.

Konzol alatt azt értem ahova betudod írni a parancsokat, például cheateket.

Az első pályán a detonation pack-et rejtve találod meg, szerintem játszd újra az első pályát és keresd meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lego Sw I, ami a prequel-el foglalkozik.Erre gondolok.

Konzol alatt azt értem ahova betudod írni a parancsokat, például cheateket.

Az első pályán a detonation pack-et rejtve találod meg, szerintem játszd újra az első pályát és keresd meg.

Értem. Most kezdődnek a bajok, mert ugyanarról a játékról van szó. És nekem a konzolt előhívni még nem sikerült. Egyik billentyűvel sem.

 

Az első pálya alatt melyiket érted? Az EpI első pályáját? Szerintem én felvettem mindent, amit csak lehetett. A konzolt nem tudom előhívni, az a baj.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... én személy szerint nem nagyon játszok SW-játékokkal. Csak a Jedi Academyvel játszottam, a TPM-el, na meg a Shadows of the Empire-rel. Utóbbiban jó volt rohamosztagosokat lőni :)

 

SW game-eken kívül:

Kedveli valamelyikőtök a Postal 2-t ? :)

 

Shettard Hart: Max Payne-el csak egy kicsit játszottam régebben, de a tárgyfizika, hangok eszméletlen jók benne! :D

Szerkesztve: - Xom
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire jó az a minikit?

Minden pályán van tíz minikit amiket összegyűjtve SW-járgányokat lehet kreálni.

A Gugli az én emberem. :hmm::P

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.