Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

No kijött a Force Unleashedhez az első komoly kiegészitő, melyben a Jedi Templomba lehet elnézni. Picit rövidebb lett, mint amire számitottam, de cserébe legalább ilyen ötletesre is sikeredett. Eleve jó nehézre csinálták, hogy az is megszenvedjen vele, aki már csillioszor végigvitte az eredeti játékot (nehéz fokozaton kb. húsz másodperccel a pálya kezdése után ki is nyirtak :para:). A belső terek gyönyörüek lettek és a végén van egy remek főellenség harc.

 

Ez a Jedi Templomos pálya természetesen nem egyezik a lebutitott verziókon (PSP, PS2, wii stb.) kijött verzió Jedi templomos pályájával.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és még valami: a Jedi visszatérrel nem egészen van összhangban. Gyakorlatilag csak egy nagy roncsot találni a Jedi templom egykori helyén: az egyik torony majdnem ki van dőlve és a belső terek is szanaszét vannak lőve, a padló néhol teljesen átszakadva stb.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és még valami: a Jedi visszatérrel nem egészen van összhangban. Gyakorlatilag csak egy nagy roncsot találni a Jedi templom egykori helyén: az egyik torony majdnem ki van dőlve és a belső terek is szanaszét vannak lőve, a padló néhol teljesen átszakadva stb.

Hát, ha azt veszük, szerintem az Executor megjelenése (még ha nincs is kész) kicsit korai, szóval annyira nem lepődöm meg (de azért jól nézhet ki olyan ripityom állapotban a Templom. Félig kidőlt torony... wow.).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit biztosan lehet tudni a The Old Republic-ról:

Fordulatokban gazdag sztori, ami fokozatosan bontakozik ki. Kb 300 évvel a KOTOR eseményei után leszünk. Társaink nemcsak valódi játékosok lesznek, hanem NPC-k is. Ha nem úgy viselkedünk, ahogy nekik tetszik elárulhatnak minket. Nincs visszatöltés, amit elrontottunk nem lehet visszacsinálni. A játék elején választanunk kell, hogy a Sith Birodalom vagy a Köztársaság oldalán kezdjük a pályfutásunkat. Természetesen választásunk nem végleges. Minden küldetés komoly lesz. Köztársasági bolygók: Aalderan, Utapau, Agamar, Dathomir, Maanan.

Sith Birodalom bolygói: Tython, Korriban, és most kapaszkodjatok meg: Coruscant!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Szegény Free Radical... ;) Elég jó Battlefront 3-at gyárthatott volna, ez a videó mutatja be: BF3 Gameplay . Reméljük, hogy ez a munka nem lett kidobva a parlagra, és a Rebellion továbbra is ezt hegeszti, és nem újra kezdték az egészet!

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy egyre borzalmasabb, a következő okok miatt. A Pademic egyre borzasztóbb dolgokat művel. Legutóbb annyira tönkrevágátk a TDK játékot, hogy azt nemhogy nem tudták megjelentetni, az EA jól ott is hagyta őket. Egyszerűen képtelenek volta működő(!) játékot írni. Másodsorban a Free Radical volt munkatársa, Thomas Dudenaughty megerősítette, hogy a technológia, amellyel képesek lettünk volna bármikor kiröpenni az űrbe, a stúdióval együtt tűnt el a süllyesztőben. A Pandemic - már ha ők készítik, de ne adja az isten - így nem használja fel, és űrbemenéskor egy animációval fog megtörténni a váltás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértés végett a Pandemic-nak nem ezt a részét dobták ki, hanem valamelyik ausztráliai stúdióját(Pandemic Brisbane - ők fejleszették a Dark Knight jáékot). Az űrutazást azt én is sajnálom, a videóban elég komoly volt, ahogy az űrbe ki lehetett jutni. :para:

Mindegy, remélem, hogy a fejlesztők (már a fene tudja kik a játék fejlesztői), azt a szintet tudják hozni, ami a videóban volt, és hamarosan a kezünk közé kaphatunk egy nagyon jó SW gémet.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

http://www.spong.com/news/s/t/starwarsba289216l.jpg

 

http://www.spong.com/news/s/t/starwarsba289217l.jpg

 

Battlefront 3. Avagy milyen lett volna Obi-van ha átáll a Sötét Oldalra?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Olvasható az első ToR képregény! Ezt a képregényt Dark Horse Comic és a Bioware csinálja, amiben a játék előzményeiről olvashatunk. NYAMI :) !

Itt az oldal: SW ToR Comic

Szerk.: Elolvastam. A rajzok szépek, de terjedelmét tekintve, hát, rövid. Kezdésnek bíztató... :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, igen a TOR! Remélem lesz valami hasonló segítőtárs, mint a KOTOR-ban volt HK-47 :) Neki mindig volt helye a csapatomban. Bár kicsit félek tőle, hogy kiegyensúlyozatlan lesz az Erő használó és átlag karakterek miatt :) Kíváncsi leszek ezt hogyan oldják meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől én is félek, mert, szerintem a játékosok 70-80%-a erőhasználó lesz. Bár nem is kéne, hogy féljek, hiszen a Bioware csinálja... :) Amúgy úgy örülnék, ha ingyenes lenne, és emellett még minőségi játék lenne, odaverne a WoW-nak. Amúgy nem tudjátok, hogy ezeket a képregényeket milyen rendszerességgel fogják kiadni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen ingyenes biztos, hogy nem lesz. Maximum olyan, mint a Guild Wars. A játékot meg kell venni, havidíj nem lesz aztán jönnek úgy évente a kiegészítők amiket meg kell, hogy vegyél, mert akkor tudsz tovább játszani.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti is úgy érzitek, hogy már kéne valami igazán jó SW játék? Ami tényleg olyan jó, mint a régebbi nagy címek. Soha sem felejtem el, amikor tíz éves voltam, és a kezembe kaptam a Jedi Outcast-ot, néhol nem értettem a történetet, a szöveget, de miután kijátszottam, egyből kezdtem újra. Mai napig évente egyszer kijátszom ezt meg a Jedi Academy-t . Vagy, amikor megláttam az első introt a Kotorról, lestem, hogy ez milyen játék akar lenni, sok új dolgot láttam. Két-három évvel később, amikor elkezdtem vele játszani, akkor tátott szájjal toltam végig. A Jedi Academy bemutatta, hogy igenis lehet jobb játékot készíteni az elődjénél (mostanában is felszoktam menni rá, főleg a Knights of the Force kiegészítőjének a multiplayerével, de ja+zok és basezek, sajnos az iskola miatt egyre kevesebbet). Felsorolhatnék egy csomó SW játékot ami tetszett, de nem ez a hozzászólásom lényege. Végre kiadhatnának egy olyan játékot, ami méltó lenne a hírnevéhez. És biztos, hogy jó lesz a ToR, de én annyira örülnék, ha mégis lenne KotOR3, vagy jönne az új Jedi Academy. De pl. szívesen fogadnék egy Battlefront bejelentést (nem, még nem jelentették be hivatalosan, csak pár "kicsúszott" dolog van)! Olyan jó lenne, ha a Lucasarts végre elkezdene újra törődni a játékosokkal... ;)

Bocsi, hogy egymás után több postot írók, nem sokat lesz ilyen, csak most KotOR telepítés közben eszembe jutott. :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az űrutazás olyan lesz, hogy te vezeted a hajót. Az jó lenne ;)

A játékokkal én is így voltam, de már nem igazán játszok, inkább belövök egy filmet vagy szerepjátékozok. De még valamikor előkerül a KOTOR 1 (2 nekem nem jött be, bár 4-5x már kijátszottam) vagy már általad említett KOTF.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A KotOR2 óta PC-re nagyon sok játékot nem adtak ki... És a Jedi Academy óta kb. 6 év eltelt már. Mind1, én akkor is várok egy új Jedi Knight-ra vagy valami korszakalkotóra SW terén, viszont akkor sem örülök a Lucasarts mostani üzletpolitikájának.

Persze ezt csak saját szemszögemből látom így. :)

 

Apropó KotOR2: Most felraktam a Gizka-patch (1.0b verzióját, vannak kisebb bugok benne :D), és hadd mondjam el, hogy elég jó így a játék. Vannak kisebbek, de annál fontosabbak részej, viszont vannak, olyan részek is, amelyektől csak lesek. Ha valakinek kell, akkor dobjon meg egy priváttal.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ott volt az Empire at War és a kiegészítője, meg a Lego Star Wars 2 része. Jó, azok is két évesek, de nem ez az első nagy szünet a játékok között. A '99-es újraindulás előtt négy évig nem jelent meg különösebben új játék PC-re SW fronton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.