Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Tv2-n Hajdu B. fogja közvetíteni ha jól tudom.

Az mekkora lenne már, ha Koplárovics Béla most Loki játékos lenne, és a 90. percben lőné a győztes gólt a Puskás Stadionban.

És Hajdu B. megint üvőltené: "Koplárovics Béééééla első gólja a Debrecenben, hát persze hogy a Levszki Szófiának!"

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Koplárovics, most az NB 2-ben rúgja a bőrt. :lol: Igaz, egy olyan csapatnál, ahol feljuthatnak az első osztályba (tudtommal Pécsett). De értem a célzást. Remélem hamar eldől az a továbbjutás. :) Amúgy a Loki, ha nem vét akkora hibákat hátul, mint az előző meccsen, és tartja ezt az offenzív játékot, akkor szerintem jó esély van rá, hogy ezt a meccset is hozzuk.

 

Még ha egy góllal kikapnak, akkor is továbbjutnak.

Távoli lövésekkel is nyugodtan lehet próbálkozni, az előző meccsen baromira zavart, hogy nem merte ellőni a játékos, szépen elment a 16-osig, majd leállt cselezni, oh jaj...

Hát, igen, Coulibaly. Lehet, hogy fizikailag kitűnik a többiek közül (egy nagy darab ember enyhén szólva :D), de nem valami hú de veszélyes a kapura. Csomó gólhelyzete volt, de elkezdett cselezni, ami nem mindig jó. Oláh Lórántot szívesebben látnám a kezdőcsapatban, de szerencsére nem én vagyok az edző. :P

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett Coulibaly játéka. Minden labdát megtartott, amit felíveltek rá.

 

Egyébként én "sajnos" nem hallottam Hajdú B. ZTE-s közvetítését, ugyanis nyertem két jegyet a meccsre, így élőben láthattam, amint legyőzzük a Vörös Ördögöket (akik ugye amúgy a kedvenceim :lol: )! Méhes Gáborral közösen fogják közvetíteni a meccset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Távoli lövésekkel is nyugodtan lehet próbálkozni, az előző meccsen baromira zavart, hogy nem merte ellőni a játékos, szépen elment a 16-osig, majd leállt cselezni, oh jaj...

Mintha Bodnár távolról lőtt volna bombagólt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az idő, hogy belépjünk az európai foci fellegvárába! Hamarosan kezdetét veszi a DVSC - Levszki Szófia meccs. Én csak attól félek, hogy a bolgárok esztelenül fognak támadni, mondván, hogy nincs vesztenivalójuk. Bízok abban, hogy a DVSC szép, szórakoztató játékkal hozza a meccset, pont, mint az elsőn, és bízok abban is, hogy a szurkolók 12. emberként segítenek. :)

Meccs előtti hangulat a két klubnál:

 

DVSC:

Az UEFA oldala szerint mi vagyunk az esélyesebbek a BL főtáblára. Továbbá a hangulat, Kiss Zoltán eltiltása ellenében is nagyon jó. - Volt már olyan, hogy hiányzott egy alapember, Leandro, vagy Varga József, de a feladatukat mindig megoldották a helyettesek, hiszem, hogy ez most is így lesz. Két megoldás van a középpályán, közülük döntöm el, ki lesz Kiss helyett a kezdő. A csapatkapitány Leandro lesz. Szeretnénk minél többet támadni, és az akciókat ugyanúgy befejezni, mint Szófiában. Nyilván az ellenfél is ott lesz a pályán, és lesz olyan, amikor az ő lépésükre kell majd reagálni - tekintett előre Herczeg András.

 

Levszki Szófia:

- Nyugodtak vagyunk, és bár tudjuk, hogy nem vár ránk könnyű mérkőzés, mégis győzni jöttünk Budapestre - mondta a sportigazgató. - Háború vár a játékosokra, éppen ezért bátorságra buzdítottam őket. A párharc első mérkőzésén nem játszottunk jól, bízom benne, hogy a visszavágón számunkra kedvezőbb eredmény alakul majd ki. Már nincs veszteni valónk, az első meccs veresége után mi már csak nyerhetünk. - Nyilatkozta a bolgárcsapat sportigazgatója. Mondhatni ebben az utolsó fűszálban tudnak megkapaszkodni a bolgárok.

 

A mérkőzésen egy dán bíró fújja a sípot: Claus Bo Larsen. Érdekesség, hogy a 2008-as Szuper Kupa döntőt ő fújta.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.