Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hazafelé volt egy kis "élményem", a metróra felszállt a Kálvin térnél egy totál részeg középkorú Fradi drukker, énekelt teli torokból valami jó kis indulót arról, hogy aki nem szereti a Fradit, az mind halálozzon el (mondjuk nem így mondta, de nincs kedvem csillagozni :lol:), és miután mindenki elmenekült a kocsiból a következő megállóban, leült mellém.... Én olvastam, de nem nagyon zavarta, csak mondta a szöveget, hogy ilyen az igazi drukker, mint ő, neki a csapat a családja, meg hasonlók. Én türelmesen nem figyeltem oda, csak amikor leszállás előtt kért egy puszit. Na akkor már betelt a pohár, szépen elmondtam, hogy ez már túlzás, szálljon le szépen, és menjen haza, mire teljesen meglepő módon szót fogadott, meghajolt, hogy ő nem vadállat, és vele lehet beszélni, és hogy teljesen téves kép él az emberekben a Fradi drukkerekről, de ő most bebizonyítja, hogy úriember... :P

Aztán jött a Népliget, és tényleg leszállt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazafelé volt egy kis "élményem", a metróra felszállt a Kálvin térnél egy totál részeg középkorú Fradi drukker, énekelt teli torokból valami jó kis indulót arról, hogy aki nem szereti a Fradit, az mind halálozzon el (mondjuk nem így mondta, de nincs kedvem csillagozni :lol:), és miután mindenki elmenekült a kocsiból a következő megállóban, leült mellém.... Én olvastam, de nem nagyon zavarta, csak mondta a szöveget, hogy ilyen az igazi drukker, mint ő, neki a csapat a családja, meg hasonlók. Én türelmesen nem figyeltem oda, csak amikor leszállás előtt kért egy puszit. Na akkor már betelt a pohár, szépen elmondtam, hogy ez már túlzás, szálljon le szépen, és menjen haza, mire teljesen meglepő módon szót fogadott, meghajolt, hogy ő nem vadállat, és vele lehet beszélni, és hogy teljesen téves kép él az emberekben a Fradi drukkerekről, de ő most bebizonyítja, hogy úriember... :P

Aztán jött a Népliget, és tényleg leszállt. :lol:

Hajrá Fradi! :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes élményeid vannak Pildi. :lol: Mondjuk ez a beszélgetés a negyedik kerületben kissé mésképp végződött volna .D
Megkérdezte, én melyik csapatnak drukkolok, de politikusan azt válaszoltam, hogy egyiknek sem. :lol: Ezt mint nőtől simán elfogadta - szerencsére. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1.Ody ? 26 pont

2.Nabopolasszar ? 24 pont

3.Barnez ? 22 pont

4.Tenel Ka ? 21 pont

Donát - 21 pont

6.Oldie - 20 pont

7.Dj Norbi - 18 pont

8.Jake ? 14 pont

9.Lada - 12 pont

10.Rog? 8 pont

Jinx - 8 pont

12.MissKarrde - 6 pont

Frenkie - 6 pont

14.Coce 0 - pont

Kudar

 

A holnapi program:

 

2010.06.22. 16:00

Mexikó-Uruguay

Franciaország - Dél-Afrika

 

2010.06.22. 20:30

Nigéria - Dél-Korea

Görögország - Argentína

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.