Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Való igaz. Már az első meccsen ő volt a meccs legjobbja, más kérdés, hogy az agyatlan szurkolók a FIFA honlapján, nem ezt látták, de hát istenem.
Az argentin védelem nagyon meg fog izzadni a német támadó szekció ellen. Nagyon jól passzolnak, és látszik mennyire érzik egymást. Sweinstergeren pedig mindig ámulok mekkora klasszis. És nincs itt Ballack....nekem nem is hiányzik. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az argentin védelem nagyon meg fog izzadni a német támadó szekció ellen. Nagyon jól passzolnak, és látszik mennyire érzik egymást. Sweinstergeren pedig mindig ámulok mekkora klasszis. És nincs itt Ballack....nekem nem is hiányzik. :(

 

Azért örülök, hogy elkönyvelted a ma esti argentin továbbjutást, és gondolatban már a német-argentin meccs lebeg a szemed előtt. :P:):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az argentin védelem nagyon meg fog izzadni a német támadó szekció ellen. Nagyon jól passzolnak, és látszik mennyire érzik egymást. Sweinstergeren pedig mindig ámulok mekkora klasszis. És nincs itt Ballack....nekem nem is hiányzik. :(

 

Azért én óva intelek, volt egy Szerbia - Németország meccs, ahol a támadószekció nem igazán alkotott maradandót... persze Klose butasága is közrejátszott, de akkor is. Ha a németek elszállnak maguktól, hamar egy hazafelé tartó gépen találhatják magukat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért én óva intelek, volt egy Szerbia - Németország meccs, ahol a támadószekció nem igazán alkotott maradandót... persze Klose butasága is közrejátszott, de akkor is. Ha a németek elszállnak maguktól, hamar egy hazafelé tartó gépen találhatják magukat :)
A szerbek elleni meccset ellazsálták. Ezt azért vedd bele a számításodba. :( Nem jellemző rájuk egyébként, ezért is volt meglepő. Az argentinok ellen ilyen nem lesz. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemár..Egy brazil argentin, vagy spanyol argentin döntő lenne a foci szerelmeseinek maga a tömör gyönyör. Messi vs Torres, vagy a többi klasszis párosítás. Nyami :lol:
Jelenleg ezek nagyon alulszerepeltek. Főleg a jó húsz évvel ezelőtti állapotukhoz képest. Na akkor voltak igazán klasszisok :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemár..Egy brazil argentin, vagy spanyol argentin döntő lenne a foci szerelmeseinek maga a tömör gyönyör. Messi vs Torres, vagy a többi klasszis párosítás. Nyami :lol:

Német - Brazil! Mekkora gyönyör lesz látni, ahogy Özil oda-vissza bebőrözi Luciot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.