Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem akarok itt okostojáskodni, de a németek eddigi ellenfelei nem voltak olyan acélosak. Most kaptak egy szervezett, labdabiztos csapatot, aki nem nyílik ki, nem ad át szabad területeket. Egész egyszerűen nem reagált rá semmit a német csapat, csak várta mikor kontrázhat. Két veszélyes helyzetük, ha volt.

Megérdemelt spanyol győzelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon miért nem vagyok szomorú? :D ez a két csapat volt a szívem csücske, de a meccs alatt azt vettem észre, hogy a hispánoknak drukkolok. :) Teljesen megölték a német játékot, hisz nem adtak teret a németeknek. Ezzel ki is húzták az ellenfél méregfogát. A döntőben az unszimpatikus hollandok és a nagyszerű spanyolok csapnak össze. Kinek is drukkoljak? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok itt okostojáskodni, de a németek eddigi ellenfelei nem voltak olyan acélosak. Most kaptak egy szervezett, labdabiztos csapatot, aki nem nyílik ki, nem ad át szabad területeket. Egész egyszerűen nem reagált rá semmit a német csapat, csak várta mikor kontrázhat. Két veszélyes helyzetük, ha volt.

Megérdemelt spanyol győzelem.

A spanyolok tudtál mit kell játszani a németek ellen. Del Boske remek szakember.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a vb két szempontból írt történelmet

 

1. Még sose nyert európai ország vb-t Európán kívüli kontinens tornán.

 

2. Se Hollandia, se Spanyolország még sose nyert vb-t.

 

 

Fantasztikus lesz a végjáték :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a döntőt nem tudom majd nézni, így örülök, hogy legalább az egyik elődöntőt láttam. :) Jó meccs lett a végére, bár elég nehezen indult be a játék. Abszolút semlegesen ültem le a TV elé, és elég hamar a spanyoloknak kezdtem drukkolni. :D Megérdemelten nyertek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a kieséses szakasz óta egész jó lett színvonal.

 

Most miért kell a hollandokat szidni? Felvállalták a 'sötét lovag' szerepét. :)

Inkább fogják rájuk, hogy rosszak, de legalább döntőbe értek végre.

Én nem szidom a hollandokat, de Van Bommelt fejbe lőném. :D Egyébként az egyik álnevem Stex Van Beoven. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spanyolok meg fogják nyerni a vb-t. De az összteljesítményük alapján egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy meg is érdemlik. Ennél többet kéne mutatni egy világbajnok csapatnak.
Teljesen megérdemelten nyerik meg, ha megnyerik. Ők és a németek mutatták a legtöbbet ezen a VB -n.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyere.... Úgy is én győzök. :D

Messze vagy és késő van :D

 

Egyébként elhangzott (meg most olvastam), hogy a selejtezőkben Sp. és Holl. volt 100%-os :D Ez azért már jelenthet valamit :D

Amiért megérdemelnék a spanyolok, ha ők győznének, hogy a világ egyik legjobb csapata, még ha a vb-n ez nem is látszott sokszor. Valahol a szerencse is segíti őket, de nem egy olyan csapat került személyükben a döntőbe, akik máskülönben alig "rúgnak labdába". Ez most szó szerint is igaz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként elhangzott (meg most olvastam), hogy a selejtezőkben Sp. és Holl. volt 100%-os :D Ez azért már jelenthet valamit :D

Amiért megérdemelnék a spanyolok, ha ők győznének, hogy a világ egyik legjobb csapata, még ha a vb-n ez nem is látszott sokszor. Valahol a szerencse is segíti őket, de nem egy olyan csapat került személyükben a döntőbe, akik máskülönben alig "rúgnak labdába". Ez most szó szerint is igaz :)

Akkor nem véletlenül tetszett a játékuk. :D Látatlanba is nekik drukkolok majd vasárnap. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ki érdemelné akkor meg - a VB teljesítménye alapján? :)
Nem tudnék olyan csapatot mondani, mely teljes mértékben megérdemelten nyerhetne. FŐleg ha figyelembe veszem, hogy az én időmben, értsd, amikor még sűrűn néztem a focit, akkor valódi sztárcsapatok voltak, akik nem taktikázták el a meccseket, hanem 90 percig a tétmeccsen hajtottak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Messze vagy és késő van :D

 

Egyébként elhangzott (meg most olvastam), hogy a selejtezőkben Sp. és Holl. volt 100%-os :D Ez azért már jelenthet valamit :D

Amiért megérdemelnék a spanyolok, ha ők győznének, hogy a világ egyik legjobb csapata, még ha a vb-n ez nem is látszott sokszor. Valahol a szerencse is segíti őket, de nem egy olyan csapat került személyükben a döntőbe, akik máskülönben alig "rúgnak labdába". Ez most szó szerint is igaz :)

Ugyan. A spanyolok 80% -ban nagyon szép focit játszottak. Imádom nézni a játékukat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos hogy már csak két meccs van hátra....hogy tetszett nektek a 2010-es vb? :)

 

Az egész megdöbbentő volt. A világ élvonalába tartozó csapatok hullottak mint a legyek. Az hogy Franciaország, Olaszország, Brazilia stb.. kiesnek szájtátva néztem. Na meg hogy viszonylag nenenoncs Hollandia vb-döntőt sem játszik. Szerintem ezen a vb-n minden ppapírforma rombadölt. Ennek hatására 4 év múlva akár Észak-Korea is döntőt játszhat.

Pedig, hogy kinevettem kollégát, aki a hollandokra szavazott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.