Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk Massának azért meg volt az esélye, hogy világbajnok legyen. Nem sokon múlt.

 

Ja, ha nincs a Ferrari benzincsöves magánakciója az esti futamon, ő lett volna a világbajnok :D

Én is morogtam már sokszor magamban, hogy azon a futamon múlt az egész (nem mintha ugyanabban az évben a magyaron nem lett volna marha nagy pechje a kocsi miatt, vezető helyről esett ki a cél előtt), pedig milyen zseniálisan ment akkor. Úgy tűnik, a csapat valahogy elfelejti, hogy ők egyszer jól elcs*szték a címét.

Majd megsirattam akkor az elúszott VB-címét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Míg Ti néztétek a 'sportot', én csináltam :D Mármint nem F1-et, hanem öt napos tájfutó versenyen voltam a Bakonyban. Hungária Kupának hívják, de volt jó sok küldöldi és 6. lettem az 50ből :-) Egyébként nagyon jó sportág, érdemes kipróbálni, én 8 éves korom óta csinálom :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Míg Ti néztétek a 'sportot', én csináltam :D Mármint nem F1-et, hanem öt napos tájfutó versenyen voltam a Bakonyban. Hungária Kupának hívják, de volt jó sok küldöldi és 6. lettem az 50ből :-) Egyébként nagyon jó sportág, érdemes kipróbálni, én 8 éves korom óta csinálom :-)

Jól tetted, és gratula az eredményhez :D Sajnos kicsi koromban is iszonyú futó voltam, meg úgy általában nagyon rossz a sportokban, még nem sikerült azt megtalálni, ami legalább tűrhető szinten menne, vagy legalább egy kicsit is élvezném :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Míg Ti néztétek a 'sportot', én csináltam :) Mármint nem F1-et, hanem öt napos tájfutó versenyen voltam a Bakonyban. Hungária Kupának hívják, de volt jó sok küldöldi és 6. lettem az 50ből :-) Egyébként nagyon jó sportág, érdemes kipróbálni, én 8 éves korom óta csinálom :-)
Gratulálok! Szép sport lehet, jó levegőn és szép környezetben mozogni. :)

 

 

Sajnos kicsi koromban is iszonyú futó voltam, meg úgy általában nagyon rossz a sportokban, még nem sikerült azt megtalálni, ami legalább tűrhető szinten menne, vagy legalább egy kicsit is élvezném :clap2:
Kirándulni nem szeretsz? :) Az nem olyan megerőltető, és a jó levegő, szép táj akkor is adott. :) Bár felétek sok hegy és erdő nincsen, az igaz... :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzétek a futamot, mert Magyar Nagydíj van a hétvégén :)
Ha nem is tudtam volna ezt a tényt, akkor is tudnám, hogy most itt vannak, mert tegnap, egész délelőtt és a futam alatt is akkora nagy hangjuk volt :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég unalmas futam volt. Esemény alig, izgalmat a h*lye Schumi tudott csak okozni, de ezért minimum őt kéne a falra felkenni. Vettel fatális hibájának köszönhetően elvesztette az első helyét, a többiek a dobogósokon kívül leszerepeltek jóformán. Csúnyán kikaptak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.