Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Amúgy az a ****házi spori végig nekik fújt :angry:

 

Jah, elég csak a meg nem adott gólra hivatkozni...Ekkora hülyeséget...Bezzeg a hollandokat ugyanilyen helyzetben nem állította meg.

 

Amúgy nagyon jó meccs volt, főleg mert pariban voltunk velük. Végre támadásban is mutattak valami jót, szépet. Úgy látszik ez az ideális felállás. Csak azok a bosszantó védekezési, helyezkedési hibák ne lettek volna. Hajrá Magyarok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, elég csak a meg nem adott gólra hivatkozni...Ekkora hülyeséget...Bezzeg a hollandokat ugyanilyen helyzetben nem állította meg.

 

Amúgy nagyon jó meccs volt, főleg mert pariban voltunk velük. Végre támadásban is mutattak valami jót, szépet. Úgy látszik ez az ideális felállás. Csak azok a bosszantó védekezési, helyezkedési hibák ne lettek volna. Hajrá Magyarok!

 

A támadószekcióban valóban ez az ideális, de a védekezőknél aligha. Vanczák Vili??? Ugyan már, felejtsük már el végre azt a szerencsétlent...

 

Jó védőkben sajnos hiányt szenvedünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A támadószekcióban valóban ez az ideális, de a védekezőknél aligha. Vanczák Vili??? Ugyan már, felejtsük már el végre azt a szerencsétlent...

 

Jó védőkben sajnos hiányt szenvedünk.

 

Hát igen...Vanczákot én sem kezdetném, max. a kispadra tenném. Bár ezen a meccsen nem is követett el égbekiáltó hibát, vagy csak én nem emlékszem már a tegnap estére. Egyébként középen még mindig jobb mint szélen. Szerintem a Juhász, Lipták belső páros rendben van, csak ha egyikük kidől akkor már ne a Komlósit, a kis kedvencet hívja be...

Ott van Horváth Gábor, aki ha jól tudom játszik is a csapatában csak Egervári nem kedveli...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A Ferrari nagyon gyenge még mindig, pedig nagy potenciál lehetne bennük :(

Button nagyon nagy volt, hogy beállt a Red Bullhoz, Perezre is jobb már odafigyelni Kobayashi mellett :D

Hamiltonnak és Webbernek gratula, valóban lehet egy új taktika a gumikkal kapcsolatban, egész érdekesnek néz ki ez az évad. A gumik jól átrendezik az egész mezőnyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem akarom az ördögöt a falra festeni - hisz ez még csak a negyedik futam -, de Vettel (és a Red Bull) kezdi megjeleníteni a 2002-es és 2004-es évet, amikor Schumacher (és a Ferrari) agyonnyerte magát. Nagyon így néz ki legalábbis. Vettel megnyeri az időmérőt, jól rajtol, előnyt autóz ki és simán megnyeri a versenyt. Persze ez technikai sport, bármikor jöhet valami gikszer. Remélem nem csak ebben a gikszerben bízhatunk, és izgalmas lesz a világbajnokság.

 

A futam a sok előzéssel rendkívül izgalmas volt, csak hát Vettel simán nyert, ráadásul még Webber is behozta a maga bikáját a második helyre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B*sszus, ma volt Forma-1? :angry:

Na, akkor nézhetem meg felvételről. Ki is ment a fejemből, hogy most van :(

Nekem is kiment a fejemből, sajnos oka van. Lesz még pár ilyen, de sebaj, nyáron már jobban ráérek, és nem felejtem el nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, mérföldekkel szebb gesztus. mint amikor Messi belerúgta a tömegbe a labdát, mindössze azért, mert nem érte el.

És amikor Cantona lerúgta a neki beszóló nézőt? :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=HC7LTZcNCI0

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.