Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A mai futam a boxmunkáról szólt. Webbernek pedig előznie kellett volna az utolsó körben :(

 

Spanyol barátunk elmehet a Apatrosra kortózíst bányászni :D

Hát ja előznie kellett volna de szerintem feleslegesen tette volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spanyol barátunk elmehet a Apatrosra kortózíst bányászni :D

Hát ja előznie kellett volna de szerintem feleslegesen tette volna.

Szó se lehet róla, maradjon meg autóversenyzőnek, és nyerjen még több tucat futamot :P

Pár pont lett volna a különbség, ha csak pontokban mérünk. Vettelnek nem oszt, nem szoroz, ellenben most már végképp letagadhatatlan, hogy Webber csak másodhegedűs. Eddig is tudtuk, de most szépen nyílttá vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó se lehet róla, maradjon meg autóversenyzőnek, és nyerjen még több tucat futamot :P

Pár pont lett volna a különbség, ha csak pontokban mérünk. Vettelnek nem oszt, nem szoroz, ellenben most már végképp letagadhatatlan, hogy Webber csak másodhegedűs. Eddig is tudtuk, de most szépen nyílttá vált.

 

Persze hogy az az 5 pont nem számít semmit, de azért statisztikai szempontból csak jobban mutatott volna az a győzelem :D

Hát Webberről tavaly óta nyílt titok hogy csak 2. számú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem a Kecskemét meccset, erre a szakkomentátor (Sallói István) azt mondja:

 

" A tegnapi vacsora nagy meglepetése - úgy hallottam - FARKAS BERTALAN volt, akinek a kazahok nagyon örültek, mert tőlük lőtték ki őt az űrbe, és nagyon sokat jelent nekik."

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem a Kecskemét meccset, erre a szakkomentátor (Sallói István) azt mondja:

 

" A tegnapi vacsora nagy meglepetése - úgy hallottam - FARKAS BERTALAN volt, akinek a kazahok nagyon örültek, mert tőlük lőtték ki őt az űrbe, és nagyon sokat jelent nekik."

 

:lol:

 

:cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Remélem, holnap a Magyar Nagydíj versenyén jobb végeredmény születik. Mindenesetre hihetetlen, hogy Alonso most tölti a 30-at, 19 éves kölyök volt, amikor először láttam versenyezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó futam volt, ennyi előzést ritkán látni a hazai pályán :) Button győzelmének jobban örülök, mintha Hamilton vagy Vettel nyert volna :P

Tényleg jó verseny volt. Ebbe még én is belenéztem. :D Alonso jól ment, bár néha bénázott. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A meccs statisztikája:

 

131460566200.jpg

 

 

A meccs összefoglalója ( sajnos jobbat nem találtam ) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=O9bgQSibIAE

 

 

Azt hiszem ez az eredmény elgondolkodtató, Arsène Wenger-nek sürgősen tenni kell valamit!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem ez az eredmény elgondolkodtató, Arsène Wenger-nek sürgősen tenni kell valamit!

 

Szerintem le kéne mondania vagy lapátra kellene őt tennie a tulajdonosnak. Eljárt felette az idő, évek óta nem nyert semmit a csapatával, Fabregas is eligazolt. Egy fiatal, ambiciózus edző gatyába rázná az Arsenal-t. Talán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.