Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szerintem le kéne mondania vagy lapátra kellene őt tennie a tulajdonosnak. Eljárt felette az idő, évek óta nem nyert semmit a csapatával, Fabregas is eligazolt. Egy fiatal, ambiciózus edző gatyába rázná az Arsenal-t. Talán.

Az a vicc hogy már évek óta azt mondogatják, hogy "fiatal az Arsenal, majd beérik". Szerintem már elérkeztünk arra a pontra hogy az "összeszokott/összenőtt" Arsenal felmutasson is valamit, erre rosszabbak mint valaha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manchester drukkerként nagyon bánom hogy kihagytam :(

Biztosan valamelyik weboldalról letudod szedni. De ha mégsem, akkor viszont valamelyik weboldalon szerintem

fent lehet, ahol egyben meg lehet nézni. Vagy az is elképzelhető, hogy ismételni fogják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztosan valamelyik weboldalról letudod szedni. De ha mégsem, akkor viszont valamelyik weboldalon szerintem

fent lehet, ahol egyben meg lehet nézni. Vagy az is elképzelhető, hogy ismételni fogják.

Annyira nem fontos, az összefoglalót már vagy 8-szor néztem meg és inkább másra fordítom azt a másfél órát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a vicc hogy már évek óta azt mondogatják, hogy "fiatal az Arsenal, majd beérik". Szerintem már elérkeztünk arra a pontra hogy az "összeszokott/összenőtt" Arsenal felmutasson is valamit, erre rosszabbak mint valaha.

 

Azért egy Clichy, Fabregas, Nasri trió távozását bármelyik csapat megérezné, főleg ha nem igazolnak a helyükre ugyanolyan kaliberű futballistákat. Ezért én nem is vártam, hogy most fognak nagyot alkotni. Az általad írt dolognak már egy-két szezonnal ezelőtt kellett volna bekövetkeznie. Ha jól rémlik az Arsenal kerete nem változott sokat az utóbbi években, nem távoztak kulcsemberek, úgyhogy már korábban kellett volna robbantaniuk. De most már késő. Kezdhetnek mindent majdnem az elejéről, keresni kell egy új Fabregast.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig egyszerű. Ha Wenger felajánlaná a lemondását, azt sem fogadná el az igazgatótanács. Az ok pedig az, hogy rengeteg hasznot hajt a részvényeseknek - és a tulajdonosoknak is.

És ez még most is fent áll, amikor ennyire pocsék a teljesítmény? Illetve amikor a jövőben sem fog semmi változni?

Mert valljuk be, nem igen fest úgy az Arsenal ábrázata, hogy bármi változzon. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé képben vagyok arsenalos berkekben, és egyelőre az igazgató tanács tuti nem fogja felállítani. Ha nem jutna ki a nemzetközi porondra a csapat év végén (vagy ne adj' isten, kiesne), akkor az idény végén Wenger távozni fog. Hamarabb aligha.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a sz*rházi Ibra lehajtott fejjel kulloghat haza. :lol: De utálom azt az embert.

Én is nagyon utálom azt az embert, hülye nagyképű barom! Őszintét megvallva, nem

bíztam a válogatott sikerében. Lehet, hogy a sorozatos kiábrándító teljesítmény miatt. Persze

ezzel a győzelemmel még nem kell elszállni, hisz vár még ránk egy s más.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a sz*rházi Ibra lehajtott fejjel kulloghat haza. :lol: De utálom azt az embert.

Pedig Ibra ilyen megnyilvánulással jött ide: "Fejlődtek a magyarok, de ha kell, ismét döntök!" :pfff:

Nagyon nagy volt az arca, csak azt nem tudom hogy mire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Az unalmas futam végére lett egy kis izgalom. Jó, hogy a McLaren hajszolta Buttont, nehogy már jól érezze magát az kis...

Azt továbbra sem értem, hogy a lekörözött versenyzőket miért nem lehet kivenni a Safety Car mögül. Button akkor még jobban megszorongathatta volna Vettelt. A tavalyi vagy a tavaly előtti Szingapúri GP-n is volt ilyen helyzet, akkor még a Nemzeti Sport Online kapcsolódó cikkére is írtam egy kis szösszenetet. (amúgy nem szoktam)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mekkora hülyeség már.

 

Nekem a Vettel gyerek az F1-ben való feltűnése óta szimpatikus... egészségére annak, akik gyűlöli, én ezt sosem fogom megérteni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez akkor is érthetetlen. EZÉRT már gyűlölni kell? Pff

 

Na mindegy, nem értem, kész (sok dolgot nem értek én)... befejeztem az "off?"-ot! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, de akkor az embernél tényleg nincs idiótább a földön (bár ez régóta tény... de mindig sikerül be is bizonyítani) :( :(

 

(Tényleg befejeztem az OFF-ot!)

Én se szeretem Vettelt amúgy. Nem szimpi és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem szimpatizálok vele, mert már unom hogy mindig ő nyer, unom már a német himnuszt a díjátadón és unom hogy elveszi az izgalmakat a futamtól. Egyszerűen már utálok leülni a tv elé, mert már a rajt előtt tudom mi lesz a vége.

Bezzeg amikor még Kimi is itt volt, akkor volt miért/kiért izgulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shumachert miért gyűlölték? :) Mindig nyert, unalmas.

Rettentő ellenszenves volt számomra, azért nem csíptem (bár nem gyűlöltem sose, ha jól rémlik, mivel nem ismerem, de azért kígyót-békát tudtam rá kiabálni :hehe: ) :) A mindig nyert nem elég ok, de persze az én véleményem nem mérvadó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rettentő ellenszenves volt számomra, azért nem csíptem (bár nem gyűlöltem sose, ha jól rémlik, mivel nem ismerem, de azért kígyót-békát tudtam rá kiabálni :hehe: ) :) A mindig nyert nem elég ok, de persze az én véleményem nem mérvadó :D

Én így vagyok Vettelel. Sumit nagyon kedveltem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor 2009-ben a Brawn vitt mindent akkor őket utálták. Régen MSC, akkor őt utálták ( én nem :D), most a Red Bull, most őket utálják. Mikor Alonso vitt mindent akkor én őt utáltam, és utálom most is. Szóval ez mindig így volt, és lesz is. Aki dominál azt utálják mert így nem izgi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.