Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Elképesztő jó meccs volt! :yes:

Flacco-ék végül, ha nehezen is, de teljesítették a kötelezőt :D

 

Gyulánk rosszalkodott a vezetékekkel, már akkor gyanus volt, mikor a mikrofonja elromolott, de amikor Ricsit elárulta, hogy Gyuszika a konnektornál játszott a vezetékekkel, egyből tudtam, ki az okozója az áramszünetnek :D:P

 

Jó, ha van a közvetítőcsapatba egy Gyula, akit lehet cikizni :P Palik után Ricsi is szurkált egy Gyulát :P :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Egy jégkorong mérkőzésen történ meg ez az eset. A sporinak kissé elgurult a gyógyszere és elég rendesen nekiesett a játékosnak :D Most pont fordítva volt a helyzet, a bírót kellett leállítania a játékosoknak :D Utána persze kiállította a játékost... Ilyen is csak Oroszországban esik meg :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kajak jövőhéten már lesz F1 :yes:

Kicsit én is lemaradtam, a napokban szólt anyám, hogy kezdődik. Totál kiment a fejemből, hogy márciussal az is indul. Mindenesetre szurkolásom irányultsága azóta sem változott :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit én is lemaradtam, a napokban szólt anyám, hogy kezdődik. Totál kiment a fejemből, hogy márciussal az is indul. Mindenesetre szurkolásom irányultsága azóta sem változott :D

 

Most volt délután egy ilyen F1-es műsor az M1-en. Az elején volt egy nagyon jó összefoglaló az elmúlt idényről, sikerült megtalálnom YouTube-on, belinkelem ide, lehet vele hangolódni rendesen :D Egyébként én a magam részéről kitartok Hamilton mellett, bár mondják, hogy jó lesz idén a Merci (tavaly is ezt mondták, aztán össz-vissz 1 futamot nyertek) van egy olyan érzésem, hogy ez az év még annyi sikert sem tartogat majd neki, mint a tavalyi... de amíg élünk, remélünk!!! ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most volt délután egy ilyen F1-es műsor az M1-en. Az elején volt egy nagyon jó összefoglaló az elmúlt idényről, sikerült megtalálnom YouTube-on, belinkelem ide, lehet vele hangolódni rendesen :D Egyébként én a magam részéről kitartok Hamilton mellett, bár mondják, hogy jó lesz idén a Merci (tavaly is ezt mondták, aztán össz-vissz 1 futamot nyertek) van egy olyan érzésem, hogy ez az év még annyi sikert sem tartogat majd neki, mint a tavalyi... de amíg élünk, remélünk!!! ;)

Mindenkinek ajánlom, nagyon komoly! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse, hogy nem keltem fel és csak ismétlésbe néztem :D Amúgy vasárnapra halasztották, mert éjjel egytől lesz és az már vasárnap (helyi idő szerint talán 11-től lesz szóval ott is holnapra esik)... Arra leszek kíváncsi, hogy holnap is ilyen időjárás lesz-e majd a versenyen, mert akkor egy nagyon izgalmas első futam elé nézünk :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Futam

 

Ha ennél rosszabb futamok nem nagyon lesznek idén, akkor jó év elé nézünk. Szerintem jó kezdés volt, bár a dobogón el tudtam volna képzelni más sorrendet :hehe: De jóval inkább Kimi, mint Vettel, szóval örülök a végeredménynek, annak még inkább, hogy Massa is szépen teljesített, így tovább!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Futam

 

Hohó, nagyon örültem Kimi sikerének. Egy kicsit megijedtem az időmérő után, mert Vettel elsöprő sikerét ígérte, de láss csodát, csak harmadik lett. Szóljatok rám, ha legközelebb Webber az első sorból indul, keressek valami fogadó portált és tegyem meg, hogy a kör végén az első ötön kívül lesz. Elképesztő, mennyire nem tud rajtolni...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha rosszabb első futamot!

 

Ahogy többen is, így én magam szintén úgy voltam vele, hogy Vettel és a Red Bull-ok fogják uralni ezt a hétvégét, miként az előző szezon második felében tették ezt. Ezzel szemben viszont rögtön az elején egy remek futamot láthattunk, amiből ugyan messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni, de megalapozhatja egy nagyon szoros és izgalmas szezon kezdetét.

A rajtnál szerintem elsősorban Alonsót és Raikkonent érdemes kiemelni, de hátul Perez is szépen jött előre :) Webber viszont mit csinált :facepalm: nem értem ez az ember miért nem tud rajtolni, pedig kitűnő pilóta, bírom is, de valahogy olyan sótlan mostanság (gondolok itt az elmúlt fél évre). Annak ellenére, hogy Wéber Gabi már másfél kör után megjegyezte, hogy Vettel jól el tudott menni szépen feljött rá a két Ferrari és Raikkonen is ügyesen zárkózott rájuk.

Azt nagyon sajnálom, hogy Rosberg alatt megadta magát az autó, kíváncsi lettem volna mire ment volna ott Hamiltonékkal. Stuil mellett ő is bekavarhatott volna még annál a bolynál. A kiállásoknál érdekes volt ez a taktika, amit Raikkonenék meghúztak. Úgy tűnt, hogy minél előbb kell kijönni (egyedül Massa sínylette ezt meg), Kimiék mégis kint maradtak és tudtak úgy gazdálkodni a gumival, ahogy tavaly a Sauberek tették ezt. Kár, hogy a Mercedesnél ez nem működött, akkor Hamilton hol lehetett volna :para: Apropó a másik dolog, amit nagyon sajnálok az a Sauberek teljesítménye volt. Mind Gutierezre, mind Hülkenbergre nagyon kíváncsi lettem volna, utóbbira még jobban, mert nagyon hypolták őket, de sajnos Hülkenbergnek még bizonyítani sem volt ideje :(

Kimiről meg annyit, hogy zseniális ez a pali, de tényleg! Ezt, ahogy meghúzták az egy dolog, de kivitelezni is kellett és itt ő prezentált is rendesen. Sokan mondják, hogy elsősorban az ember számít, nem a vas! Ékes példája volt ennek Raikkonen esete, aki egy sorból rajtolt csapattársával Grosjeannal és mégis 9 helyet vert rá :D A végén már úgy vezetett, amit legutóbb Vetteltől láttam, igazán demoralizáló volt az ellenfeleknek, ez a performansz, amit itt a Lotus bemutatott. Ha már Vettel szóba került itt tényleg nagyon szürke volt. Nem tűnt ki semmiben sem a versenyben, az erő sem volt meg annyira, hogy bármi látványosat mutasson, de emellett taktikailag sem nagyon bűvészkedtek. Mintha biztonsági játékot játszott volna a Red Bull, ami ebben a mezőnyben hosszú távon nem fog kifizetődni :nana:

Pozitívumként értékelem Hamilton 5. helyét. A rajtsorrendből és a tesztekből ítélve visszalépés lehet, de a versenykörülmények mindig más kávéházat jelentenek. A beállítások nem voltak kifejezetten tökéletesek, de azért ott volt Lewis az elejében, a gumikopás kardinális kérdés lehet (amiben egyelőre messze a Lotus tűnik a legjobbnak), de én bizakodó vagyok. Megvan az erő a kocsiban ezt az időmérőkön bizonyították, Hamilton pedig az egyik legképzettebb versenyző a mezőnyben Alonso mellett ;) Úgyhogy lesz ez még jobb is... szerintem a legjobbkor hagyta ott a nevelőegyesületét, a McLarent. Gyerekek ez a McLaren valami fájdalom volt :pfff: Button és Perez igazán nagy taktikus és az mindkettőről elmondható, hogy egy valódi "gumi-mágus", de annyira nem volt meg a tempójuk és még a beállítások sem stimmeltek, hogy ezzel a kocsival még nemhogy a győzelem, de még a dobogó is egy álom lenne számukra. Jó tudom fognak még javulni biztos, de nekik nagyon messze van még egyelőre a fény az alagút végén! Az a felfüggesztéses baki, amit meg Jerezben megcsináltak... ahhoz meg no comment :facepalm:

 

Összegezve: egy remek első futam volt, egy kirobbanó formában érkező Raikkonennel. A Lotus nagyon harapott és megvolt a kellő tempójuk is, ami tavaly néha hiányzott. Ha mellé tudják tenni a 2012-es megbízhatóságukat, akkor Raikkonen 2007 után megint egy potenciális vb-győztessé léphet elő. Abban az évben is hasonló magabiztossággal nyerte meg az Ausztrál Nagydíjat (jah egyébként csodás az Albert Park, igazán remek helyszín) és ugye tudjuk mi lett a vége, bár mint mondtam ebből még teljes évados következtetéseket csak óvatosan ;)

A taps természetesen jár Kiminek, tanárian ment ma :clap:

 

Ha minden verseny ilyen, vagy még ennél is kiélezettebb lesz akkor a valaha volt egyik legjobb szezon vár ránk. :cool: Rengeteg a trónkövetelő, de azért természetesen Vettelnek is lesz még ehhez egy két szava... Mint a ruletten a golyó elindult, egyelőre még pörög, de messze még az pillanat amikor majd megáll valakinek a neve mellett :)

 

jah és persze GO HAMILTON :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nadal mekkorát játszott tegnap Indian Wells-ben :clap: Ez az ember majdnem egy éve nem is játszott kemény pályán és most ahogy itt végigverte a mezőnyt az nem volt semmi! Az meg amit a döntőbe csinált tegnap, ahogy visszajött a meccsbe Del Potro ellen és 6 játékot nyert meg zsinórba... le a kalappal :clap: Nekem meg még hozott egy kis pénzt is bwin-en, 1.53-ért kár lett volna kihagyni ;) Nem volt sima de azért behúzta :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.