Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Az állás:

 

1. - 59 pont

 

Bomarr

 

2. - 51 pont

 

Ody

 

3. - 49 pont

 

lokatelli

 

4. ? 48 pont

 

Donát

 

5. - 40 pont

MissKarrde

6. - 35 pont

 

Lada

 

7. - 32 pont

Kudarmubat

8. - 3 pont

 

Oldfighter

 

A játéknap legjobbja: Oldfighter-en kívül minden tippelő csak egy pontot kapott.

 

És ezennel visszaadom a játékmesteri pozíciót Donátnak. Élveztem a számolgatást. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben olvasgatom, milyen német ellentét alakult itt ki :rock:

 

Akkor egy kicsit én is beleokoskodom.

Németek megpróbálták kikapcsolni Riqelmét, úgy-ahogy sikerült is ezért eseménytelen lett az első félidő. De a nagy kikpacsolásban nem maradt ereje a németeknek a támadásokra. Ahogy megjósoltam Frings volt az egyik, aki fogta az argentin karmestert, és mikor a németek védekeztek lose is elkísérte a Villareal csillagát, ezért is maradt kevesebb erő a támadásokra.

 

Ennek a taktikának az a rákfenéje, hogy a szögletekhez nem lehet elkísérni, onnan zavartalanul pazarul beadhatta. Ekkor Klose már egy pillanatot sem töltött Riqelme társaságában, kissé szabadabban is játszott, és szót sem szólhatnak a németek ha az argentínok kihasználják azt a néhány lehetőséget, ami a kinyílt német védelem előtt adódott.

De jött Pekerman, és megvette az Argentínába érvényes jegyet.

Iszonyat hülyén cserélt, levette a pályáról a csapat eszét, és a legveszélyesebb támadót, innentől kezdve nem volt olyan jó az argentín támadójáték, pedig továbbra is lett volna alkalom kihasználni a kinyílt német védelmet.

Németek ahogy szoktak lelkesen, szurkolóiktól fűtve mentek, és egyenlítettek.

11-eseknél már tiszta sor volt, hogy nyernek, annyira látszott rajtuk az önbizalom.

 

Szerintem egyáltalán nem volt durva meccs, sőt. Ezt a németet ahhoz hollandhoz hasonlítani ég és föld. Szerintem még a bíró sem fújt annyira a hazaiaknak, illetve, én azt hittem jobban fog, szóval még a bíráskodás is korrektnek nevezhető.

 

Este Itália megmutatta mitől döglik a légy.

Totti kezd magára találni, Zambrotta a világ legjobb szélsőhátvédje, Buffon a világ legjobb kapusa, és még szerencséje is van. Cannavaro, meg a világbajnokság legjobb védője, de talán az egész világé.

Toni remélem Rossis pályát fog befutni a vb hátralévő szakaszában.

Olaszoknak pont ideális volt az ellenfeleinek azerejének fokozatossága, pont jól formába hozták őket a torna végkifejletéhez érve. Lehet mondani, hogy szerencséjük volt, de ez nem szerencse, tavaly december óta lehet tudni, hogy ki-kivel játszhat ha eljut ide, most ezek jutottak el...

 

Ha nem Németországban lenne a vb gond nélkül rámondanám, hogy Olaszország döntős. De otthon, ráadásul a kiváló hangulatú Dortmundban nehéz lesz, parázs csata. Remélem ebből az elődöntőből kerül ki a világbajnok, ha nem nyernek a szívem csücskei, akkor győzzenek a németek.

Vagy Portugália...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NEm tudom ki figyeli a Tour eseményeit, de ma fog kezdődni.

Tegnap óriási dopping botrány robbant ki, és ezért kizárták a két fő esélyest, a tavalyi két dobogóst, Amstrong mögül.

Ivan Basso-t és Jan Ullrich-ot. Plusz még kürölbelül 60 versenyzőt. Hát így még izgalamass lesz a verseny, de úgymond sztárok nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna tegnap már nem bírtam a kiképzést, így az olasz meccs első félidejében elaludtam :rock: De szerencsére még láthatom őket játszani :rock:

 

Anglia-Portugália: 0:1

Brazília-Franciaország:2:1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, visszatértem! :rock:

 

A tourba én is bele-belenézek, főleg a Eurosport közvetítése miatt (Sipos és pici Knézy) :rock:

 

Ma pedig GGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOO ENGGGGGGGGGGGLAAAAAAAAND!

 

Anglia - Portugália: 2-0

 

Franciaország - Brazília: 1-1, tizenegyesekkel: 3-4

 

 

Tegnap szép játék volt az olaszoktól, amit láttunk, de Ukrajna nem lehetett ellenféle a Squadra Azurrának. Meglátjuk, hogy a németek ellen mit hoznak össze.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah letippelek én is!

 

Anglia - Portugália 1-3

Brazília - Franciaország 3-0

 

Ha esetleg nem lenne hosszabítás az angol meccsen és valaki vágyat érezne hozzá, hogy focit nézzen és van Sport2-je. Akkor nézze meg mit alkot a Sopron a török 5. helyezett ellen. Pont kitölti a két meccs között lévő üresjáratot, persze, ha nincs hosszabbítás.

 

Itt jegyezném meg, hogy tegnap a Fix.tv-n az Exitben ugye Grúber Hugó volt, ez ugye még teljesen off (Nem hangzott el új annak aki ott volt a decemberi klubnapon), de az már nem hogy az aléfestő zene nagyon találó volt. Ugyanis az előző vb szignálja, Vangelis szerezte dal festette alá beszélgetésüket. Nagyon hangulatos volt, nagyon találó kis zene nagy taps Barta és Füle Zolinak. :rock:

Nekem nagyon tetszett, hogy vb alatt egy sw beszélgetésben focis zene, nagyon aktuális. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.