Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Furcsa, mert az év sportolója szavazáson Kimi csak harmadik lett. Valami sífutó lett az első....a másodikat meg egy gerelyhajító. A finneket nem nagyon érdekelte Kimi VB címe.

Egy fenét nem! :cool: Csakhogy a Kimi rajongók hót részegek voltak és nem tudtak "elmenni" szavazni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Nagyon klassz. :D

Most lehet találgatni hogy mi csúszik jobban: az SW vagy az Arany Ászok :D

Ez nagyon jó :P

Örülök, hogy tetszett, jó látni, hogy mennyire jó zene a Star Wars ehhez a sporthoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Na szóval :)

Magyar vonatkozás nem sok volt, Sebestyén Júlia a 11. lett, sajna nem láttam, mert ezt éppen nem közvetítette az ES. 8-kor kezdődtek a közvetítések, de a versenyek már előbb, és mivel a rövid programban 19. lett, eléggé a műsor elején futott.

A jégtáncosok között volt az idén újonc magyar pár, sajna a kűrt már nem tudták bemutatni, mert 25. helyen végeztek a kötelező és az original után, és az utolsó programban 24-en mehetnek.

Egyébként pipa voltam a rendezőkre, hogy megcserélték a női és férfi programot, de mint kiderült, a rendező ország a saját versenyzőiknek kedvezve átcserélhetik őket. Mivel a férfiak között két elég jól menő svéd is van, így hétvégére tették a férfiak műsorát. Sajna egyik kedvencem, az amerikai Evan Lysacek nem jött el sérülés miatt. Attól még marha jó volt a férfiak versenye, egészen más lett a végső sorrend, mint amire bárki számított volna: első lett a kanadai J. Buttle, aki megfutotta élete legjobbját (a rövid után is vezetett), utána második Joubert (6. helyről jött fel egy lebutított programmal, mivel nem kockáztatott, hogy megint hibázik, így ezt-azt kihagyott, Verner pl. az elején hibázott, aztán kritikán alul teljesített, a 4. helyről le is esett e 15.-re!), és harmadik Johnny Weir lett. Jók voltak, na :)

Csajokról nem tudok ilyen részletesen beszámolni, mert csak részben láttam.

Jégtáncosoknál szintén nem voltak ott, akinek szurkoltam volna, egy orosz pár, akik az EB-t megnyerték. Fogalmam sincs, miért nem jöttek. Szépen mentek a jégtáncosok is, remek verseny volt. Végül legnagyobb sajnálatomra a Delobel pár nyert. Valahogy nagyon nem csípem őket.

Akikről semmit nem tudok, azok a párosok, mivel sose nézem őket. Valamit sajna ki kell hagynom.

Úgy általában véve egy izgalmas és színvonalas vb volt, elég nagy létszámú közönséggel, akik sokat bíztatták a versenyzőket, sorban futotta meg majdnem mindenki a szezonon belül legjobb idejét. Soha rosszabb vb-t :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó YEAH! :) Azért azt nem csodálom, hogy a férfiak versenyére voltál leginkább kíváncsi. :)

Valakiket ki kell hagyni, mert ugye meló is van napközben, és persze a miniszoknyás csajok nem annyira vonzóak számomra, mint a piszok jó alkatú szűk ruhás srácok :):D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szívesen olvasom ezeket a jégtáncos beszámolókat, Karrde :) Régebben én is szerettem nézni, de mára már ez is a "jó volt, de már nincs rá időm" kategóriába tartozik.

Sajna pont idő miatt nem tudom az egészet nézni én sem :) Így válogatnom kell.

Kár, hogy nem tudok profibb beszámolót írni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap olyat láttam, amit még soha életemben.

Nem is szaporítom tovább a szót, csak annyit, hogy Debrecen-Fehérvár magyar kupa negyeddöntő visszavágó utolsó perc. Ezzel a góllal jutott tovább a DVSC, ha nincs hosszabbítás.

 

 

Ugye a humor topikba is mehetett volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Donát írása közben jutott eszembe. Közeledik a foci EB!! Remélem sikerül olyan jókat dumálni a meccsekről, mint a VB alatt. :) Első körkérdés. Ki mit vár a kontinenstornától?

 

Megint lehetne tippjáték, mint anno!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.