Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én sajnos nem sok jót... hulla játékosokat, kevés gólt, alacsony színvonalat. És remélhetőleg gyors címvédő kiesést. Bízom benne, hogy - az angolok távollétében - a portugálok zsebelik be a trófeát. És bár szurkolok a spanyoloknak is, azt is kívánom, hogy égjenek le, mert akkor elküldenék ezt a szerencsétlen, hozzá nem értő Luis Aragonést, aki volt olyan állat, hogy nem vitte el Raúlt, amikor a spanyolok mindig gólínségben szenvednek egy-egy tornán... no comment.

 

De egyébként nagyon várom :D

 

A tippjátékot én is favorizálom, fel kéne eleveníteni a szabályokat... :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem jöhet.

Tudjátok, hogy szeretek játszani!

 

EB?

Hogyne várnám. Indy remek hangulatba hozta a kora nyarat. Jövő héten eb. Mi kell még? Jah, augusztusban olimpia. Te jó ég ez biztos a mennyország.

 

Mit várok az ebétől?

Hát szerintem kb olyan lesz a menetrend, mint a vb-n vagyis kevés meglepetés lesz, vagyis a csoportokban papírforma továbbjutók lesznek.

Menők hozzák a meccseiket.

Szerintem a torna legnagyobb esélyesei a Németek. VB óta eksztázisban a válogatott, jól is játszottak, közel van a helyszín, mintha otthon játszanának. Egyet nem értek. Hildebrandt hogy maradhatott ki. Szerintem a legjobb német kapus akármilyen szezonja volt. Lehmann nem is védett, más meg nem jöhet szóba.

Csehek mindig erősek eb-n, de se Rosicky, valszeg NEdvedet sem könyörgik vissza. Koller pedig nagyon "karcsú" volt egész évben. Ezek eléggé korlátozzák őket.

Svájc nem tudom mire jut, Ausztria pofozó gép lesz.

C csoport halálcsoport. Szerintem szeretett olaszaim ki is esnek, Donadonit nagyon utálom. Nagyon rossz kezdővel, játszatta a csapatot, persze ha esetleg Del Piero-Toni (olasz, német gólkirály)csatársorral játszanának lenne remény. De megint hozza az Udinei lieblingjeit, és az én Del Pierom élete talán legjobb formájában egy percet sem fog játszani.

Ez a csoport megjósolhatatlan egyébként. Akár lehet 6 döntetlen is. Itt semmi nem lesz meglepetés, még az sem, ha Román holland továbbjutók lesznek. De bármelyik páros baromi erős.

 

 

Szerintem a D csoportben lesznek meglepetések.

Szerintem a görögök tovább mennek.

Spanyolok kiesnek. Raúl nélkül biztosan, akkor volt benne utoljára ekkora tűz, mikor feltűnt, nagyon szimpi(Annak ellenére, hogy nem szerettem soha a Realt, de az ekkora ikonokat mindig imádtam).

Legnagyobb meglepetést, én az oroszoktól várom. Még nem néztem át az ágakat, de azt hiszem a C csoport továbbjutóival játszanak, de ellenük is van esélyük.

Szerintem ők nem hogy tovább jutnak, de 4 közé is mehetnek. Ha Zenitből sokan vannak, akkor sokáig mehetnek. Oroszok lesznek a legnagyobb meglepetés. Svédek kihullanak.

 

Szóval tippem a Német EB győzelem. Meglepetés Orosz.

Továbbjutók: A: Portugál, Cseh(Svájc). B:Német, horvát C: ? D: Görög, Orosz.

 

Olaszok akkor lehetnek esélyesek, ha Lippi világbajnok magja sértetlen marad.

Buffon-Cannavaro-Materazzi-Zambrotta-Pirlo-Gattusso.

Őket kiváló emberek egészítik, gyakorlatilag ez nem lesz nehéz mert ezzel tele a keret. Gond szerintem a gólokkal lesz. Di Natale stílusát nem kedvelem. Teljesen középszerű játékos, nem válogatott szintű. Quagliarella szintén mellőzhető. Többet érne inkább egy bármikor becserélhető Inzaghi a keretben. Del Piero nagyon motivált volt, és rég brillírozott ennyit, mint az utóbbi hónapokban. Ráadásul elmúlt két évben gólkirály volt, igaz tavaly a B ligában, de mindegy lényeg, hogy gólerős. Luca Toni, meg Luca Toni. Őt is bűn lenne kihagyni, ilyen atlétikus erős csatárt nehéz semlegesíteni. Del Piero kreativitása, és Toni befejző képessége sokat érhet, De mivel Alex Pesten játszott utoljára, a selejtezőn gólt sem rúgott (azon a kevesen amin játszott) ráadásul Mióta tőlunk hazamentek kerettag sem volt. Szerintem ha ennyire nem játszatta a meghatározó felkészülési mérkőzéseken, ahol kialakulhatna a taktika, az összeszokottság, akor miért változtatna az ebre az Udinei csatársorán.

 

Na mindegy kikeseregtem magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be kell vallani, Raikonen elég gyenge volt ma...

Gyenge volt, de engem felháborítottak Gyuláék. Ha az esőn a hideg gumik miatt megcsúszik Raikönnen, és nagy nehezen megfogja az autót, hogy ne csapja a falnak, akkor vajon tehet-e arról, hogy már nem tudta kikerülni az amúgy kanyart elrontó Sutilt? Nem. Versenybaleset volt, ami sajnálatos, és sajnálom én is Sutilt, de az vérlázító, hogy ez Raikönnen szándékos, előrekitervelt akciója lett volna, vagy hogy egyáltalán az ő hibája lett volna. A vizes aszfalton hideg gumikkal ez bárkivel megeshet, hogy egy pillanatra megcsúszik, és ha ez 250-nél történik az alagútból kijövet, lejtő pályarészen, akkor nem hinném, hogy nagyon mást tehetne a pilóta...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, azzal én is egyetértek, hogy gyenge volt. Rossz nap, rossz beállítások, kevés vodka... ki tudja? Nála bármelyik előfordulhat. :) Várj, megnézem a nyilatkozatát:

 

"Ez kezdettől fogva szörnyen silány verseny volt számomra. A rajt előtt gond volt a gumikkal, és megszegtük a szabályokat, ezért kaptam egy áthajtásos büntetést. A futam közben az volt a legfőbb problémám, hogy a lehető legjobban munkára tudjam fogni a gumikat. Aztán megváltoztattuk a stratégiámat, mert azt hittük, újra esni fog, ez azonban nem történt meg. Kétszer is le kellett cserélni az orrkúpomat, mivel letört az első vezetőszárnyam. Úgyhogy, amint láthatják, sokminden balul sült el, ennek az eredménye a 0 pont. (Adrian) Sutilt sajnálom, akit néhány körrel a leintés előtt megtorpedóztam. Az alagútból kihajtva, a féktávon elvesztettem az uralmamat az autóm felett, és semmit nem tehettem, hogy elkerüljem az ütközést. Kár, hogy ma így alakultak a dolgok, mert lett volna lehetőségünk jól szerepelni. Kétségtelenül elvesztettük a vezetést a világbajnokságban, de ahogy mindig is mondtam, az idény hosszú lesz. Most a lehető legalaposabban fel kell készülnünk Kanadára, ahol megpróbáljuk majd kiköszörülni ezt a csorbát."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be kell vallani, Raikonen elég gyenge volt ma...

Nem olyan veszett jól megy, mint ahogy azt várnánk, várták tőle. Massa tudja tartani simán, egy pont van közöttük. Én azt szeretném, hogy a kis brazil egyszer csak be is előzze :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Versenybaleset volt, ami sajnálatos, és sajnálom én is Sutilt, de az vérlázító, hogy ez Raikönnen szándékos, előrekitervelt akciója lett volna, vagy hogy egyáltalán az ő hibája lett volna.

Igen, sajnos a körülmények között senki nem tehetett róla, akkor a pilóta már csak utas, ahogy szokták néha mondani. Max annyiban köszönhetik maguknak, hogy a még mindig nem túl jó úton hajtottak, mint az őrült mindketten, és túl sokat kockáztattak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem erre gondoltam, hanem a futam alatt nyújtott telejsítményére. Nem értem, hogy lehetett Massa sokkal gyorsabb nála?

Hát úgy, hogy Raikkönen nem isten, és Massa is remekül tud autót vezetni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Massa korántsem jobb Raikönnennél. :) Most pocsékul jött ki a félistennek :D .Ez van.

Amúgy grat a dobogósoknak, szép teljesítményt nyújtottak. Sutil meg versenybaleset áldozata lett. Raikönnen nem tehetett semmiről. Azon a két ***** kommentátoron én is kicsit felb*sztam az agyam. Aki nem ért hozzá az ne vezessen Forma 1 közvetítést. A versenyzőket se ismerik fel.

 

Más. Indy 500. Hatalmas volt amikor szegény D. Patrickot kiütötték és a kiscsaj a boxutcában majdnem kitépte az autójából a vétkest. :D Úgy egy tucatnyian állták el az útját az amazonnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A versenyzőket se ismerik fel.

Igen ez engem is zavart. Percekig sipognak, hogy nem engedik el Barrichellot erre kiderül, hogy nem is ő van ott. Ha ez csak egy eset akkor oké, de egy csomó mindent benéztek. Palikot általában mindenki utálja, de most nagyon örültem volna ha felbukkan és helyre teszi "Gyulámat".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azt nem csodálom, hogy a kommentátorok sem tudták a kavalkádban, hogy ki merre a mit. Főleg, hogy több infót, stb. néznek közben, mint mi. Sajna én sem tudtam követni.

 

Krande, ez egy extrém, de felettébb érdekes feltevés :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan. Előttük kismillió monitor van ami a sorrendet mutatja, legjobb szektoridőkkel, miegymás. Bénák, ennyi :) Ha Palik ott lett volna, ő se segíthetett. Esetleg lealáza Czollnert jó szokása szerint, az meg jót röhög ezen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ott a közvetítő monitor meg a rajtszám, bukósisakszín, ésatöbbi amiről simán felismerhető lenne a pilóta. Annaj legalábbis illene aki évek óta közvetítést vezet. Ha mindezt egyszeri eset lenne azt mondanám, oks, benne van, node állandóan....? :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tévedés, úgy tudom, a tévéképérnyőn (és az RTL-es kameraképeken túl) mindössze egy plussz informáicós képernyőt látnak: www.formula1.com -->itt a Live Timing. Biztos vagyok benne, hogy ezt nézik, mert ha valaki legjobb szektoridőt megy "belilul", ami a közvetítésben is elhangzik. Nem néznek ők ennél többet. Viszont tényleg szánalmas, hogy mennnyit hibáznak. Ha van Palik, ha nincs, rengeteg a hiba, ráadásul Palik hülyeségeiről ne is beszéljünk ("féktávon mindig megérkezik rá, mert a hátsó autó sokkal később fékez. Elképesztő"-->aha, az! Főleg azért, mert ő később is ér a kanyarhoz, nem csoda, ha később fékez...). Szóval rengeteg hiba, "oltás" és poénkodás érdemi közvetítés helyett. Ne értsetek félre, jót nevetek rajtuk, de én máshogy képzelnék el egy F1-es közvetítést "Gyulámozás" helyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.