Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Jókat írt a fickó, az tény.

 

Azt hozzátenném Massa versenyzői tudásához, hogy az új pályákat ő tudja legelőször jól megtanulni az eddigiek alapján, és az sem egy utolsó dolog. Amióta a Ferrariban van, lett egy török nagydíj, csak ő nyert eddig ott. Most jött egy Valencia, szintén győzelem, remélem, folytatja ezt a sorozatot majd Szingapúrban is, bár lehet, hogy az a pálya nem fog neki jól menni. De meg van az esély rá. Mindenesetre drukkolok neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mi az, hogy csetlünk botlunk?! Komolyan, néha annyira kiakasztó a magyar közvélemény, a magyar emberek hozzáállása, hogy legszívesebben elbujdokolnék ebből az országból! Nem emlékszem, hogy mikor játszott a válogatott ennyire JÓL az utóbbi időben, talán akkor, amikor én még meg sem születtem! Nagyon jól játszottunk, pazar megoldásokat választottunk, támadtunk, nem féltünk odaszögezni őket a kapujukhoz. Mindezt egy tét meccsen! Pazarul szűkítettük a területet, remekül támadtunk vissza, Hajnal Tomi meg a 89. percben vágott ki egy sprintet a szögletzászlótól visszafelé.

 

Nem nyertünk. Nagy ügy! Ennyi a különbség a Svédek és a Magyarok között, a dánok meg 3-2-re legyőzték portugáliát, azok a Dánok, akik minket nem tudtak megverni. Nem fanyalogni kéne, hanem örülni, hogy remekül játszott a csapatunk, és egy csodálatos gólt lőtt a meccs végén. Szép játék, 0 pont, de bíztató kilátások,ha a többi meccsen is sikerül ilyen játékkal kirukkolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom. De én inkább nézem, hogy ilyen játékkal kikapunk 2-1-re, minthogy hogyan szenvedünk ki Málta ellen egy 1-0-t. Parádés focit mutattak be a fiúk tegnap, és ezért nem kritika illetné őket, hanem dícséret. Kár, hogy ez kevés embernek jut eszébe.

 

A svédek egyszerűen jobb csapatot alkotnak. Ha szembe kerülsz egy izomkolosszussal bunyóban, akkor sem nagyon van esélyed nyerni, és nem is várja tőled senki, csupán, hogy próbálj meg minden tőled telhetőt. A magyarok tegnap ezt tették, más kérdés, hogy ez mire volt elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Aki egy kicsit is szereti a Forma1-et, az nézzen holnap du. szingapúri futamot. Marha nehéz a pálya (nehezebb Monaconál, azt mondják), néhol egész futurisztikus ez az utcai pálya, amire nagyban rátesz a sötét és az utcai világítás. Nagyon hangulatos :evil: Ja, és Massa olyan pole-t ment, hogy az könyvbe illő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább a csapatra, hogy a régi főnökök vegyék őket ráncba ismét. Nagyon ellazultak, pedig régen milyen profik voltak.

MS-nek előbb bele kéne jönnie az új dolgokba, így pár verseny kevés volna talán. És én nem is kívánom vissza egy cseppet sem :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis verseny volt! Ez az éjszakai menet nagy ötlet! Rohadtul hangulatos az egész. Massa nem lehet ilyen szerencsétlen! Ha 0,0000001 % -al több szerencséje van, most 20 ponttal több lenne neki... Remélem sikerül megnyernie a VB-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14.15 kor futja Overdose élete legnagyobb futamát a világ legjobbjaival. Már most Kincsem utódaként emlegetik, eddig 35 millát nyert és az értéke kb 1 milliárd. Hajrá!

 

Hehe a franciák hiper modern rajtgépe "véletlemül" beragadt pár francia lónál. :D A futam érvénytelen, pedig a miénk végig futotta és nem hivatalos pályarekordot nyomott. :) Este lett volna lehetőség az újra futtatására, de inkább nem kockáztatnak. :D

 

 

Szerintem kiváncsiak voltak mit tud és kiakarták fárasztani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.