Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Érdekes futam volt, s nem mint izgalmas. Sajna a nagy előzések újfent elmaradtak. :S Marad egész évre az a tendencia, hogy izgalmak azok az időmérőre vannak betáblázva.

Véleményem szerint új pontozási szabályt kéne bevezetni. Az Indy seriesben ott előzésért is jár pont ha jól tudom többek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem innen már egyértelmű. Hamilton ezt gyakorlatilag már megnyerte. Tavaly egyszer már kiengedte a kezéből a vb címet, idén már nem fogja.

 

Kivételt képez, ha leszakad az eső, de éppen ezért lesz most a brazil futam, hogy ez ne történjen meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerintem tudta ő, hogy Glock száraz gumikkal semmit se fog érni. :) Minden esetre vagy mázlija volt, vagy tényleg pár száz méterre előre látta, hogy Glock esélytelen. A sör megérdemelt persze Glocknak. :D

De a főbb köszönet mehet a Ferrarinak, mert olyan pancserek voltak, hogy saját versenyzőiktől vették el a VB címet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Massa :)

A csapat veszítette ezt el a pár futammal ezelőtt :D Viszont a csapat így is nyert, nincs igazság.

Hát egy fél szívinfarktust tuti kaptam most a végén. Hogy ennyin múljon??

Így van. Emlékezzünk csak, amikor Massa pár száz méterrel a magyar verseny vége előtt állt ki vezető helyről.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ugye ott volt Szingapúr, ahol simán vezetett, és elszúrták azzal a töltőcsöves malőrrel. Két győzelem is elment azon, ami nem rajta múlt, már világbajnok lehetett volna előbb is. De hát ez van, technikai sport, de attól még nagyon szomorú vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiminél is minimum két futamgyőzelmet csesztek el.

 

Itt nem Hamilton nyert, hanem Kimi és Massa veszített.

No majd jövőre.

Így van, majd jövőre. Egyébként az szánalmas volt, hogy az ötödik helyre játszott a McLaren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira sajnáltam Massát... meg a csapatot, meg a családját, amikor mutatták, hogy örülnek, aztán hirtelen mindenki ledermedt :) Azért Massa jól tartotta magát...

 

Én úgy vagyok vele, hogy mindegy, ki nyer, csak ne Hamilton :D És persze a legjobb, ha Alonso nyer XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.