Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Tegnap a Debrecen zsinórban 3szor nyerte meg a bajnokságot.

Ilyenre vidéki csapatról még soha nem volt példa.

Ugyan talán évről évre picit gyengébb teljesítménnyel nyerte meg a bajnokságot a Loki. Ráadásul idén már üldözője sem nagyon volt, mert az MTK kipukkadt.

Ez akkoris nem mindennapi teljesítmény. :yeah:

 

Magyar bajnokság idei évéről sok jót nem nagyon lehet mondani, annyi pozitívum azért van, hogy a fiatalok kezdenek ráállni egy jó átlagra. Dzsudzsák teljesítménye mellett sem lehet szó nélkül elmenni, mindenképp ő a bajnokság felfedezettje, és talán a szezon legjobbja volt. Honvéd működése követendő példa, játékukban is minőségi javulást hozott a tulaj. Jövőre a kupába sok sikert, mindenesetre többet SOKKAL többet, mint tavaly.

Remélem, azért az MTK megtartja az ezüstöt, és az uefa-kupa helyezést. Azoknak a fiataoknak akik maradnak, nagyon jó erőpróba lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem feltétlen örülök, hisz szinte tuti, hogy Liverpool szinekben 1 premier liga meccset sem fognak játszani.

Vagy az ificsapattal vitézkednek, (ami biztos profibb és nagyobb kihívás, mint az nb1) vagy kölcsön lesznek adva alacsonyabb osztályú klubnak.

Innen lesznek válogatottak mondjuk, hát.

Inkább mentek volna belga-holland középcsapathoz. Vagy akárhová, ahol tuti kezdők nagycsapatnál.

 

Úgy járunk majd vele, mint a FIlkorral, ő a nagy Inter játékosunk, de játszani még senki nem látta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Máyer is mekkora futballista volt! A válogatott közelébe se került. :)

 

Amúgy gratula Némethéknek! Minden jobb, mint itthon tespedni.

 

Egyébként a Cegléd megynerte az Alföldi-csoportot. Jövőre NBII, talán kimegyek pár meccsre majd. Tegnap hatalmas ünneplés volt a városban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Máyer is mekkora futballista volt! A válogatott közelébe se került. :)

Pont erről beszéltünk a napokban Anyuval.

Ő nem emlékezett rá, hogy konkrétan miért nem volt válogatott. Hisz Irapuatonak részese lehetett volna.

 

De hát a hülye kapitányok hülye válogatási elveit ismerve Mezey sem volt különb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tegnap este bemutatták Londonban a 2012-es olimpia logóját:

newlogo_390x220.jpg

 

Nekem nem tetszik, nagyon ronda.

Pedig ezek az emblémák nekem szoktak tetszeni.

96-os olimpiájé nagyon tetszik, Előtte és utána lévő olimpiájét is szeretem. Mindhettő kétértelmű, sé sportolót ábrázol. A barcelonai egy gátfutóra hasonlított, aki egyben a láng fáklyájára is hajaz. Sydney-i logó egy futót ábrázol bumerángokból kialakítva.

Ezek szerintem kellően egyediek, eredetiek, többszínüek, művésziek, könnyen felismerhetők. Ez a mostani meg egy felismerhetetlen jellegtelen kriksz-kraksz.

 

Az athéni logó babérkoszorúja puritán volt, de a tradicioknális feelinget hozta, de nem volt a kedvencem.

De mondjuk a foci-ebk logója nagyon szokott tetszeni, a vb-knek már kevésbé, illetve a 2002 utániak nem jönnek be.

 

Persze ez nem számít semmit, ez csak a hangulata egy sporteseménynek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este bemutatták Londonban a 2012-es olimpia logóját:

newlogo_390x220.jpg

 

Nekem nem tetszik, nagyon ronda.

Pedig ezek az emblémák nekem szoktak tetszeni.

96-os olimpiájé nagyon tetszik, Előtte és utána lévő olimpiájét is szeretem. Mindhettő kétértelmű, sé sportolót ábrázol. A barcelonai egy gátfutóra hasonlított, aki egyben a láng fáklyájára is hajaz. Sydney-i logó egy futót ábrázol bumerángokból kialakítva.

Ezek szerintem kellően egyediek, eredetiek, többszínüek, művésziek, könnyen felismerhetők. Ez a mostani meg egy felismerhetetlen jellegtelen kriksz-kraksz.

 

Az athéni logó babérkoszorúja puritán volt, de a tradicioknális feelinget hozta, de nem volt a kedvencem.

De mondjuk a foci-ebk logója nagyon szokott tetszeni, a vb-knek már kevésbé, illetve a 2002 utániak nem jönnek be.

 

Persze ez nem számít semmit, ez csak a hangulata egy sporteseménynek.

Ez a logó szerintem sikola példája annak, hogy na csináljunk valamit. Egyáltalán nem szép, nincsen átgondolva sötöbö. És az a pink?! Majd kiveri a szemem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Budafok magával rántotta a Fradit!

Még mindig nem értem miért kellett Tatabányán játszani a meccset, de moistmár üsse kő.

Nagy csoda kéne, hogy a Nyíregyháza kettőt bukjon.

 

Nem is érdemelné meg a Fradi. Egy év alatt semmit nem tisztultak meg. Semmit nem rendeztek el. Lipcsei, Tököli, Dragóner hármas azonnal el kéne zavarni amilyen messzire csak lehet. Ilyen beképzelt bagázst rég láttam. Beképzeltek durvák, csak az nekik lehet igazuk. Szétrúgnak mindenkit, ha őket megbillentik leüvöltik a fejét, vagy a bírótól követelnek lapot. A többi fiatalt is elrontják, miattuk azok sem lehetnek szimpatikusak, és mivel ők a hangadók a többiek átveszik a stílust. Flegmán kocogva nagyképűen játszottak, még a fiatal srácok is. Nevetséges, hogy a fradiért legjobban egy argentín hajt (Buz aki az első gólt szerezte).

Nem volt itt megtisztulás, megérdemlik ezt a posványt amit maguknak csináltak. Még egy év az NBII-ben talán kigyomlálja őket minden szinten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki nézi a mai Forma-1-et, de amit most látok, az borzalmas... Robert Kubica akkorát bukott, hogy attól tartok belehal. Egyenlőre nem tudom mi van vele, de hatalmas bukás volt...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki nézi a mai Forma-1-et, de amit most látok, az borzalmas... Robert Kubica akkorát bukott, hogy attól tartok belehal. Egyenlőre nem tudom mi van vele, de hatalmas bukás volt...

 

Donát

Valószínűleg egy karcolás nélkül megússza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rég azt olvastam, hogy még törés sincs, csak bokaficam.

Tessék nekem elnézni, hogy ez tegnap még friss hírnek számított :D

 

Amúgy emellet sok-sok gratula Talmácsi Gábornak aki egy remek verseny keretében második lett a 125cc kategoriában Valenciában :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.