Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hát ez egyszerűen hihetetlen, felháborító és szánalmas egyszerre.

Egy tv-adó sem képes közvetíteni a BL visszavágót.

Pedig nem az istenhátamögött van Rabotnicskiben, vagy örményeknél.

4 millió forintot nem képes kifizetni egy rohadt adó sem. Szerintem ez tv-s berkekben aprópénz. Ez felháborít, hogy úgyis kiesünk a legelején alig vagyunk valamíg versenyben, de amíg ott vagyunk nem lenne nagy beruházás.

 

Szinte tutira veszem, hogy sansz nélkül esik ki a DVSC, de így megfosztanak attól, hogy ha esetleg csodát tesznek azt lássam.

Itt a drága m1 aki veri a mellét, hogy vissza akarja hozni a sportot, meg eb, vb olimpiára készülnek. Itt a mocsok dunatv akinek a legnagyobb nézettséget a nb1-es meccsek jelentik (az is csak 500ezer néző), hihetetlen.

Aztán a nagyképű sport1-2, aki csak azt tudja mondani, hogy ezt, vagy azt közvetítjük, meg már a skótot és több franciát, de azt még véletlenül sem teszi, hozzá, de az angolt idéntől már nem mi...

Sportklubékról nem is ejtek szót, mert kár...

 

Nem igaz, hogy ennyi közszolgálatiságot nem lehet elvárni. Forduljon fel az egész magyar média ahogy van.

 

Rádióközvetítés is vagy regionális adóknál lesz. Debrecen, Győr, Miskolc és Szombathelyen. Nevetséges...

 

Magyar rádió tudósítójának azt mondta tegnap az Elfsborg egyik vezetője, ha nem utalnak 500 eurot nincs közvetítés. A svédek ingyen közvetíthettek Debrecenből. Balek magyarok, balek Szima. Ennyit értek a rohadt nagylelkűségetekkel...

 

Na mindegy kifüstölögtem magam. Aki mégis követni akarja a meccset, a regionális adásokat a neten lehet hallgatni:

http://real1.radio.hu/regio/Debrecen.htm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy nulla ez a svéd csapat. Ha ezezóken nem tudunk továbbjutni megérdemeljük.

Debrecen lőtt egy érvénytelen gólt.

Kapus alászaladt. Az tatabányai néger befejelte, de a bíró szerint lökték a kapusz és visszafújta.

Félidőben: 0-0.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Videa-s linket nem tudom, hogy kell betenni. De itt megnézhetitek Kouemaha gólját, amit a bíró nem adott meg.

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=149642

 

Szerintem ezt simán le lehet fújni, minden lelkiismeret furdalás nélkül. 5-ösön belül kapushoz tilos hozzáérni(Bár ennek a szabálynak is már minden kifordított, váloztatott verzióját is hallottam az elmúlt években, csak úgy mint a lövőcseles 11-esnek.). Itt ráteszi a kezét a hátára. Nálam ez szabálytalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezek közül én mégis legszívesebben a Sport1-2-nél dolgoznék

Persze még ezek közül még mindig utca hosszal a SportTV a legszimpibb, és legsportosabb, legrátermettebb. De egy kicsit berágtam rájuk, mert:

 

Tavaly szó nélkül egyszer csak nem náluk volt a Bundesliga, ők egy szót sem szóltak, hogy nem közvetítenek. Úgy kezelték az ügyet, mintha sosem adtak volna Német bajnokit, sőt mintha nem is létezne német bajnokság. Idén ugyanezt megcsinálták az Angol bajnoksággal. Mert ugye az EUrosport2-n lesz. (Vitray fog közvetíteni!!!!!! Hurrá! Ez pozitívum,különben töknyolc melyik adóra nyomok.) Szót sem szóltak a Szuperkupa meccs alatt se, hogy már csak a FA kupát nézhetitek nálunk. Csak a skót PL-re verték a mellüket, hogy azt is követhetjük végre Magyarországon, ez szép és jó, de illenék hozzátenni, hogy az Angol Premier League helyett, mert különben eszünkben sem jutott volna meccseket adni a Celtic-Rangers házibajnokságból.

 

Mondom mindezt azért, mert úgy indult 2000-ben a csatorna, hogy ilyesmiket simán megcsináltak. Például volt egy szitu 2001 őszén. BLben akkor az m1 adott szerdán élőben meccset, Juve-Leverkusen lett volna, de köd miatt elmaradt. Ekkor átkapcsoltak valami más meccsre (azthiszem Arsenalra). Ez azért fontos, mert ezt adta volna felvételről a Sport1. Na most mi lesz kérdezem magamtól. Erre Kaplár F simán elmondja. Az mtv a juvét adta volna, de köd miatt a mi meccsünket adta, ezért most mi egy tök más meccset adunk le felvételről (természetesen aznapi friss BL meccs volt)!

 

Hát ez igen ez szimpi, ez sportos. Ez a nézőért van. Ráadásul másnap Délután még a Juve-Leverkusent is adták élőben, mert a köd miatt másnap napfényben játszottak(vagy lehet, hogy azt az mtv adta nem tudom).

 

Ez szerintem a lehető legjobb önreklám. Hasonlóan, mint ahogy a Horti Gábor szokott közvetíteni. Aki simán megmondja, hogy nyomjanak el a meccsről, mert tök uncsi. Jöjjenek vissza 10 perc múlva, hátha akkor jobb lesz.

Ez is mekkora arc! Ezért a benyögésért tuti nem fog elnyomni senki, mert arra vár, hogy hasonlóakat mondjon. Az a nagyon okos Gönci Gábor meg megkérdezte a ókusz portréban, hogy szabad ilyet mondani... Akinek fingja sincs a humorról az valóban fel sem tudja fogni.

 

Na mindegy nekem ezek a laza sportos arcok hiányoznak a tvről. Nem csak a: Ne menjen sehová RÖGTÖN jövünk a reklám után. Meg a: Csak itt csak most, csak nálunk.

Francokat nálatok, csak körül kell nézni megtalálja máshol is az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekkel maximálisan egyetértek. De könnyen mondod, hogy rákapcsolsz az Eu2-re, mert nekünk persze NINCS!

 

De engem is idegesít, hogy a Sport2 csak fényezi magát, de valahogy el kell magukat adni. Horti Gábor esete eleddig példátlan a média (és marketing) történetében - sajnos :yeah:.

 

Pedig egyáltalán nem lenne rossz az, hogy az Eu2 vette meg a PL-t, gondolj bele:

 

Vitray, Hajdú B... csak értük már megéri! Szóval nagyon sajnálom, hogy nálunk nincs...

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekkel maximálisan egyetértek. De könnyen mondod, hogy rákapcsolsz az Eu2-re, mert nekünk persze NINCS!

 

De engem is idegesít, hogy a Sport2 csak fényezi magát, de valahogy el kell magukat adni. Horti Gábor esete eleddig példátlan a média (és marketing) történetében - sajnos :yeah:.

 

Pedig egyáltalán nem lenne rossz az, hogy az Eu2 vette meg a PL-t, gondolj bele:

 

Vitray, Hajdú B... csak értük már megéri! Szóval nagyon sajnálom, hogy nálunk nincs...

 

 

Donát

Eu2 műholdról már van nekünk legalább 2 éve. De csak Júli vége óta magyar.

Olyan nagy választék nem volt rajta soha. Szinte mindig hírek mentek rajta. Egy órában 4szer mindig 15,30,45,00-kor egy 15perces hírblokk.

Elég kevés műsora volt. Néha tenisz, tavaly nyáron női u20-as vb. Ja és egyik évben adott Serie B-t. De pont mikor a Juve került oda fejezték be. Csak a Crotone-juvét adták, aztán egy b-s meccs sem volt.

 

Most egy hónapja feltették Kábeltv-re is.

 

Vitray, Hajdú miatt nagyon örülök! Mondjuk a kis Knézy nagyon iritál mióta meghalt az apja akkora arca lett.

 

Vitray-t nagyon várom. Én már csak olimpiákról emlékszem a stílusára.

Saját állítása szerint 96-ban közvetített utoljára focimeccset. Arra nem emlékszem már. Az utolsó és talán egyetlen fociközvetítése amire emlékszem, az a 94-es vbdöntő.

 

Meg a 86-as HUN-Bra 3-0, de azt csak felvételről hallottam. Volt még egy magyar brazil 66-os vb-ről de az duplán felvétel, mert 66 karácsonyán utólag mondta rá a kommentet, mert az előt nem tudták felvenni.

 

Talán most, hogy magyar lesz felétek is jobban fogják majd teríteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a loki egy ritka gyenge csapat, itthon is ez mutatja a színvonalat, hogy egy ilyen csapat a bajnok... Igen, debreceni vagyok, és ráadásul "igen" közel ülök a tűzhöz, de ezt kell mondanom, pedig ebben a városban szentségtörés szídni a csapatot. Nem hiszem, hogy 500 euró problémát jelentett volna... A 4 millió meg nem tudom akkor melyik díjt jelenti, mert az nem egyenlő az 500 euróval, de javítsatok ki. És nem tudom, hogy Szima miben lenne balek, ha a tv nem képes megvenni a közvetítés jogát? És tudtommal, a svédek nem is közvetítteték az itteni meccset, mert akkora volt az érdeklődés a meccs iránt. A meg nem itélt gólról meg: egyértelmű, hogy szabálytalan, a bíró jogosan ítélt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce az 500 euró a rádióközvetítési díj, amit végül a Szima ki is fizetett a magyar rádió helyett ez rendben van.

Csak azért balekoztam le a Szimát, mert ők nem kértek pénzt a svéd rádióközvetítésért, az biztosan volt. Tv-s nem biztos, de szerintem annak is lennie kellett.

 

Ekkora pici gesztust sem kapnak, hogy ingyen közvetíthető legyen a meccs magyar részről, ha már ők ezt megkapták. De mivel aztán a Szima fizette ki az 500 eurót ezért őt nem érheti kritika, Sőt köszönöm neki, hogy legalább netes rádión hallgathattam a meccset. Csak legközelebb ha valami hasonló lesz remélem megkéri az árát, mert kár rendesnek lenni másokkal ha nem kap vissza semmit. Mocskos kapitalisták.

 

A 4 millához nincs köze a Szimának azért a magyar televíziós médiát szídtam, hogy erre nem képesek. Valóban nem a Debrecennek kell megvennie a közvetítési jogát a meccsének, ráadásul ő nem dönthet más adók műsoráról.

 

Most már tiszta ami írtam?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, csak a balek Szima bántotta kicsit a szemem. Csak elég nehéz elsőnek mondani egy árat, mert akkor ki tudja a másik fél hogy fog reagálni. Mi megtettük ezt a gesztust, erre ők így válaszoltak rá, hogy pénzt kértek. Most korrektségről svéd oldalról nem beszélhetünk. Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy nehéz dolog elsőként beszélni, és utánna okosnak lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kimi azt nyilatkozta, hogy most aztán kettőzött erővel fog küzdeni a VB címért a hajrában.

 

Erre én elképzeltem egy utolsó futamot az idény eddigi futamai alapján:

 

Az utolsó körben Hamilton megelőzi Alonsot, aki ezért kilöki, és mindketten kiesnek a versenyből. Kimi lesz az első, szokásos örömködésével mindenkit üdvözöl a dobogóról, és világbajnokká avanzsál. Ezt követően leadja élete leghosszabb interjúját ("Sikerült, wazze!").

Mindezalatt Ron Dennis a (maradék) haját tépi, Jean Todt csücsörít, Massát pedig éppen visszatolják a boxba, hogy tankoljanak belé még egy kis üzemanyagot...

 

:o :o :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási meccs volt!

Végre tökös gyerekek voltak a pályán, először a Várhidi éra alatt!

Dzsudzsák bolondot csinált Oddóból!

 

De azt a Leandrot haza kéne kergetni.

Ilyen ocsmány kanalazást, ahelyett, hogy szépen beemelte volna, és ő a nagy brazil...

 

Cannavaro hálaazégnek reálos formában volt. Olyan felesleges becsúszást ami 11-est ért nekünk. Ha hagyja, hogy továbbvigye Aquillani simán szereli vagy szögletre ment. Eléggé rutintalan megoldás volt. Biztos "Canna" felkapta a vizet, mert előtte otthagyta a Priskin.

Fabio akkoris meglepődött, mikor Gera becsúszva vitte el előle a lasztit. Mikor földetér látszik az arcán: "Mi a fa... hogy kerül ez ide."

 

Jó ebben persze benne van, hogy náluk még nem megy a bajnokság, hogy nemtétmeccs, hogy Donadoni szkásáhozhíven borzalmasan cserélt. De kit érdekel, mikor ez egy örök élmény!!

 

Harmadszor vertük meg az aktuális világbajnokot.

1954-es vb-n Uruguayt, majd 66-os vb-n brazilokat küldtük haza.

Olaszokat utoljára 65-ben vertük meg 2-1-re. Ez volt a tizedik győzelmünk ellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem az ismétlést és bizony nagyon szép kis meccs volt ez :lol: Bár az olaszokon nagyon látszott a végére, hogy -és most ezt fura lesz leirni- feladták. Szinte semmi támadó kedvük nem volt, amivel meg beprobálkoztak, azt a mieink rutinosan szerelték...

 

Kár, hogy mi csak az ilyen lefulladt/vagy még nem fel nem pörgött csapatok ellen tudunk jók lenni, s azok ellen is szigoran csak barátságos mérközéseken. Szép győzelem és jól hangzik, hogy megvertük a világbajnokokat, de ettől a magyar foci még marad ott ahol volt... de azért SZÉP VOLT FIÚK!!! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.