Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Sajna a hétvégi program úgy alakult, hogy a futam alatt a moziban Tony Stark monacoi versenyét néztem éppen,

Webbernek gratula ;)

Nem sok különbség volt a film és a verseny között! Az első körben, egy kék-fehér versenyautó jött, és úgy csúszott ki az alagútból füstölve, hogy az orra és az egyik kereke le volt szakadva. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap tényleg durva volt az idő, olyan történt, ami az elmúlt 40 évben ezenkívül egyetlen-egyszer: Elmaradt egy tájfutóverseny! Szombaton még futottam kétszer, délelőtt, még úgy ahogy jó időben, délután már durva volt, és vasárnap lefujták! (A másik amikor lefújták, még durvább volt, mert egy patak mellett volt, és kiöntött a patak, a víz elkezdte vinni a sátrakat, meg a kocsikba befolyni...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik országnak van a legnagyobb esélye nyerni a vb-n? A melóhelyen egy ezrest kell betolni egy országra és a végén az egészet viszi aki nyer.
Papírforma szerint vagy Brazil vagy Spanyol győzelem lesz. Persze ha nincsenek egy ágon.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Papírforma szerint vagy Brazil vagy Spanyol győzelem lesz. Persze ha nincsenek egy ágon.

Egy ágon vannak.

 

Nike write future:

 

Már előttetek rátaláltam, és már meg is néztem, minimum 20-szor :D Tényleg! (Mobilról, minden reggel délben este, plusz még, ha olyan kedvem van :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ha Roger (Federer) játszik :cool:

(Amúgy Roland Garros-nak írják)

Tudom, nem véletlen elírás, mászefektesek értették is szerintem :D

 

Én a kettő közül (Nad, Fed) inkább Nadalt preferálom, mert ő bal kezes, és ezért vele szoktam lenni a

játékban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálod? Miért? Ő ment bele Webberbe. Eddig se szerettem, de eztán még jobban nem fogom.

Amúgy ezt leszámítva elég unalmas volt a futam ;)

Előrébb volt és most mondta Webber is, hogy ő sem figyelt egészen. Természetes, hogy egy bal kanyarnál jobbra kezdenek húzódni. Webber későn reagált. A sebességéről meg ne is beszéljünk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.