Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hát nem tudom. Senna halála óta nézem a F1-et, de szerintem maximum csak átalakult az F1, rosszabb nem lett. :)

Akkor izgibb volt, kevesebb technika, több vezetői tudás és fortély. Ma már ha valaki előz egyet, akkor ordibál a riporter, hogy mekkora zseniális volt....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sem volt sokkal izgibb, amikor Schumacher egymás után nyerte hasonló módon a vb címeket úgy, hogy jóformán ellenfele nem volt. Vettel csak végzi a dolgát... a gond a szabályokkal van, amit már 600-szor átírtak, hogy izgalmasabbak legyenek a futamok. Ennyi eredménnyel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sem volt sokkal izgibb, amikor Schumacher egymás után nyerte hasonló módon a vb címeket úgy, hogy jóformán ellenfele nem volt. Vettel csak végzi a dolgát... a gond a szabályokkal van, amit már 600-szor átírtak, hogy izgalmasabbak legyenek a futamok. Ennyi eredménnyel...

Mindenkinek ugyanolyan autót adnék. Akkor jó verseny lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Forma1 azért az autó sport királykategóriája, mert itt a csapatok fejlesztési versenyt is vívnak egymással. Olyan prototipusokat versenyeztetnek, amelyek technológiáját később viszontláthatjuk a városi közlekedésben is. Pár év késéssel. Ha mindenki ugyanazt a kocsit kapná, akkor ez elveszne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forma-1 verzióban izgibb lenne. :D

Az F1 technikai sport, aminek épp az a lényege, hogy ki alakít ki jobb csomagot (pilóta + autó). Persze tényleg jó lenne egy olyan szabálymódosítás, ami a jelenleginél sokkal inkább előtérbe helyezi a pilóták tudását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Örömmel látom, hogy rajtam kívül is akadnak itt Kimi-fanok. :D:rock:

 

Azért remélem, nem fog úgy járni, mint Schumi, a 7x-es vb, aki hatalmas várakozások után visszatért. Aztán mit csinált idén? Persze nem Ferrari dübörög alatta, de ez nem lehet kifogás, mert a Brawnnál is nemegyszer verte a csapattársa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Schumi teljesen tisztességes versenyeket fut ahhoz képest, hogy mi van alatta.

 

Ja és persze: nálam is GO KIMI! :) Még nem szedtem le kimis poszterem. :)

Persze, nekem nincs bajom Schumacherrel, nyilván nincs egyszerű dolga. Legutóbb azt hallottam, hogy ismét ki akar szállni. Ez attól függ, hogy át akarják-e tenni egy még gyengébb csapathoz. Valahol megértem, ha így nem sok kedve van maradni.

 

Kimivel remélhetőleg nem ez lesz. A Lotus se egy élcsapat, de a két opció közül szerintem ez volt a jobb választás. Meg aztán, a Red Bull is hova fejlődött az utóbbi években.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schumit szerintem sehová se fogják rakosgatni, 2012-ig szerződése van.

 

A Renault pedig a közeljövőben aligha fog dobogóért küzdeni. Legalábbis elég meglepő lenne. Mindenesetre Raikönnen náluk még bizonyíthatja, hogy továbbra is jó pilóta, és ugródeszkaként használhatja őket, ahogy anno Alonso is, amikor a McLaren után visszament a Renault-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha esetleg elkerülte volna a figyelmeteket - ezt múlt héten tettem be a vicces és kedvesbe:

 

"Azt rebesgetik, hogy Kimi Raikönnen a lakóhelyedre költözött, hogy végleg letelepedjen. Mikor kezded gyanítani, hogy a pletyka igaz?

 

... ha a lakóhelyed legnagyobb szupermarketében már az érkezése napján elfogy a teljes vodka készlet,

... ha a főutat szegélyező szalagkorlátot a kanyaroknál driftelés céljából erőteljesen igénybe vették,

... ha a rendőrök arra panaszkodnak, hogy a városban olyan gyorsan száguldozott egy őrült, hogy még lefotózni sem tudták,

... ha a közeli horgásztóban egyszer csak felfedezel egy luxus jachtot, amin a novemberi napsütésben mosolygós lányok napoznak,

... ha éjjelente a városban csalinkázó rally / f1-es kocsira leszel figyelmes, melyet egy feltűnően részeg sofőr vezet,

... ha a helyi újságok késő novemberben a csukára vadászó horgászok mellett egy fürdőző fiatalemberről is beszámolnak a közeli halas tóban,

... ha finn riporterek tucatjai szállják meg a várost...

... és utána mind arról panaszkodnak, hogy a mély interjú során az alany mindössze egy mondatot volt hajlandó nyilatkozni,

... ha egy nap arra leszel figyelmes, hogy az 50 méter magas közeli dombokon a szánkózó gyerekek mellett egy őrült snowboardozik télen,

... és végül, ha finn emberek ezrei érkeznek a városba, hogy autogramot kérjenek egy kocsmából kitámolygó, feltűnően szőke fiatalembertől, aki utána autóval, versenytempóban távozik a helyszínről."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.