Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Igen az nyilvánvaló hogy Kobe már nem tér vissza erre a szezonra, de azért szerintem Nash jól össze tud játszani Blake-el, de igaz hogy ő is nagyon jól átvette a vezér helyét, így hogy se Kobe meg Nash. Amúgy én meg úgy látom hogy a Lakers pont azért hasonlít a Ravensra, mert senki nem számít rá, hogy megnyerhetik így, de a PO az teljesen más mint az alapszakasz. A Ravens pedig pont hogy nagyon gyengén teljesített az alapszakaszban és a rájátszásban bárki akivel szembe kerültek, nagyobb esélyt adtak mint nekik, én ettől függetlenül végig kiálltam mellettük ahogy most a Lakersnél is. :D Hátha... :)

Te kinekdrukkolsz? Ja eredményeket spoiler mögé, mert én később nézem meg. :D

 

Szerintem Blake-el a pályán sokkal egészségesebb a labdamozgatás és egyel több ember védekezik stabilan, egyébként elég underrated játékos, karrierje elején volt ő bőven kezdőirányító is. Nagy hangsúly lehet Gasolon, aki szerintem a legkreatívabb magasember a ligában, csak sajnos nem találta helyét D'Antoni és eléggé visszaesett kiegészítőembernek. Én azt mondom lehet sansza a Lakersnek, de nem azzal a játékkal, amit a legtöbbször láthattunk tőlük az alapszakasz során. ;)

Hát a Ravens-es példát arra értettem, hogy ők azért elég jól kezdtek és aztán az utolsó hónapot tolták el. Míg a Lakers szinte végig szenvedett az egész alapszakasz során, a végén volt egy jó szériájuk, de azért még azt sem mondanám kiemelkedőnek. Az elvárások is sokkal magasabbak voltak a Lakers esetében, mindenki a 1./2. kiemelés környékére várta őket. A Hollók viszont összességében így is hozták azt amit el lehetett várni tőlük, csoportelsőként bejutottak a rájátszásba.

New York Knicks drukker vagyok. :)

 

 

Az Indy kellemetlenül jó volt tegnap... A Celtics után még egy nagyon kemény ellenfelet kapna a Knicks, ha továbbmenne. Paul George tripla duplája meg összesen a második volt a franchise történelmében (a másikat a GSW mai edzője Mark Jackson szerezte). A Lakers nagyon gyenge volt tegnap, elsősorban támadásban hiányzik nagyon Kobe, de szerintem Clark sincs eleget játsszatva, az a 40 perc alatt dobott 66 pont az édeskevés. A padról szerzett pontok statisztikája is nagyon beszédes: 36-10 a Spursnek, ez is mutatja, hogy nagyon vékony a Lakers cseresora! Howard + Gasol is jó volt, de így se jött össze, mondjuk abban reménykedhetnek, hogy Bonner nem fog minden meccsen így szórni. A Heat + az OKC elég simán hozta a hazait, bár a Miami meccsének az elejébe belenéztem és akkor még egy negyed után 2 pont volt a különbség... Jennings azt mondta 6 meccsen hozzák, erre végül is még van esély :P

 

 

Egyébként amit még meccs közbe érdemes figyelni az Kobe-nak a twitter accountja, hatalmas. :D Az abc-s közvetítésbe is sokat emlegették, őt kellene kinevezni vezetőedzőnek. Grantland-en mondták - Tegnap Kobe-nak tripla-duplája volt twitteren: 15 tweet, 11 mentions, 200 000 retweet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon mérges vagyok magamra, hogy nem tettem meg ezt a meccset. Pedig előtte pont beszéltük az egyik haverommal, hogy most nagyon jó formában van a Bayern, tuti hogy kikap a Barca.

Magáról a meccsről, szerintem Kassai benézett jó pár dolgot (ide is oda is), de nem ezen múlott. Teljesen lemosta a Bayern a Barcát, rájuk erőltették a játékukat és nem hagyták egy percre sem kibontakozni a Katalánokat. Szerintem momentuma nem volt ezen a meccsen a Barcelonának, akik emlékeim szerint legutóbb még Van Gaal irányítása alatt játszottak ilyen szarul.

 

Nem szurkolok egyik csapatnak se, úgyhogy a magam részéről én a leggyengébbnek szurkolok, szóval hajrá Dortmund. De szép is lenne egy német házi döntő a Wembleyben... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Messi igazi varázsló volt, 90 percre el tudott tűnni a pályáról. :D

Reggel a rádióban még vicceltek is ezzel kapcsolatban, hogy Messi ott volt, csak messzi :D Jót szórakoztam rajta, bár a teljes sztorit nem ismertem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szeretem a Madridot (a még bent lévő négy csapatból a Dortmundnak örülnék a legjobban), de ma rájuk fogok fogadni...

Nézed ilyenkor a statisztikákat? Németben a Madrid sose tud nyerni tétmeccsen valami miatt..

Ezért én ma döntetlent tippelnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: Tényleg elég gyenge volt ez a Lakers - Spurs meccs.

 

mm a Lakers szempontjából. Sajna Nash sem volt épp toppon és Kobe nagyon hiányzott, de Blake és Howard nagyon jó, és GAsol is de nem épp pont szerzésben szerintem. Sokkal több lehetőség lenne benne. mindenesetre nagyon küzdöttek de ez édes kevés volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: Tényleg elég gyenge volt ez a Lakers - Spurs meccs.

 

mm a Lakers szempontjából. Sajna Nash sem volt épp toppon és Kobe nagyon hiányzott, de Blake és Howard nagyon jó, és GAsol is de nem épp pont szerzésben szerintem. Sokkal több lehetőség lenne benne. mindenesetre nagyon küzdöttek de ez édes kevés volt.

 

 

Ma lehet javítani, ugyanis visszatér Jordan Hill.

 

:lol:

 

Eddig úgy fest, jó döntés volt.

 

Kössz, látom nem vagy paraszt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit érdekel az NFL Draft és szeretné nézni a közvetítést: ingyenes a Game Pass a Draft ideje alatt 25.-27. (kártya számot sem kell megadni, mint az NBA-nél, csak beregelsz és kész). Nem nagyon reklámozták, én csak most hallottam róla, de kipróbáltam és működik.

 

Bocs, de ezekről a fogadásokról mindig Qui-Gonn jut eszembe. ;)

 

Ja, és Charlie Firpo.

 

"Aki fogad az veszít. És én nyerni szeretek."

 

Én ezekről így gondolkodok:

 

"Kockázat nélkül nincs nyereség." illetve "A bukás gyakran csak pillanatnyi állapot. Véglegessé az teszi, ha feladjuk a küzdelmet."

 

Egyébként nézheted bármilyen oldalról a dolgokat, azért nem kellene kiröhögni, ha a másik veszít... gondolom én. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt osztálytársam szokott olyan kötéseket rakni, hogy 6,5-nél több szöglet és nem lesz büntető (meg hasonló baromságokat). Nincs is jobb móka mint kiröhögni azt, hogy egész meccsen azon izgul, hogy legyen meg az a nyomorult 7. szöglet, és miután megvan, a spori még hosszabításban befúj egy tizit. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.