Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Már megint győzelemről beszélünk... El kellene már felejteni. Gyengék vagyunk és ki fogunk kapni. Tudom, hogy van ez a sok süket szöveg, hogy "sose adjuk fel" meg "a labda gömbölyű" plusz "ők is emberek". :D Ezen én már túlléptem. Egyszerűen ha mentálisan és játéktudásban is gyengék vagyunk akkor nincs az az isten, hogy eredményt érjünk el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az szép, hogy kétszer annyi gyűrűje, kétszer annyi SB MVP címe van az öccsének, úgy hogy kb. kétszer jobb irányító PM, mint Eli. :D

Igen, ezért a legdurvább csapatjáték az amcsi foci. Lehetsz Te a legjobb az egész NFLben, ha a többiek nem annyira jók... :S

Márpedig Eli ennyire nem jó.

 

Ody: Én bírtam Ray-t, voltak nagyon nagyon szép megmozdulásai, amiktől letettem a hajam, de annyira nem volt jó, mint azt mindenki állította. Meg ahogy néztem az utsó két meccset,...megoldják nélküle is. :) Csak fura hogy tényleg valakinek mindene megvan, és mégis elcseszi az életét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora hirig volt. YNWA! :love:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_ft02wfI9aY

 

Kaszinó Gyuri csak fogja be a gombáját. :D

 

"a Nemzeti Sport állandó szakértője" - itt kezdődnek a gondok :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UClQn-NeL4s

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem most egy időre elegem lett abból, ami az NFL körül forog. :angry: Teljesen elment a kedvem az egész Ligától, az utóbbi időszak eseményei után.

Miután Goodell össze vissza hazudozott és saját magának teljesen ellentmondó nyilatkozatokat tett, had lehessen már hazugnak nevezni. Ezt tette Bill Simmons, népszerű podcast-jében, a B.S. Report-ban. Ezért 3 hétre tiltotta el a csatorna a műsorvezetőt. (Azért, mert kimondta a nyilvánvalót, amit egyébként mindenki kimondott, csak nem adásban.) Ez a három hét hosszabb, mint amit eredetileg Ray Rice + Adrian Peterson kapott, együttvéve! Úgy, hogy ők törvényt is sértettek! Ja, de ha már a médiaetikánál tartunk, háromszor olyan hosszú Simmons büntetése, mint amit az a Stephen A. Smith kapott, aki burkoltan a nőket tette felelőssé az ilyen erőszakos események miatt, hogy igazából az áldozat a hibás.

Ja az meg ugye megvan, hogy a Ravens is tudott a felvételekről már jóval a TMZ-s kikerülés előtt, szóval ez is legalább olyan köpedelmes, mint amit Goodell művelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dárdai Pali, most mutasd meg!

A magyar válogatott kerete:

Kapusok: Király Gábor (Fulham), Dibusz Dénes (Ferencváros), Megyeri Balázs (Olympiakosz)

Védők: Varga József (DVSC-Teva), Simon Krisztián (Újpest), Juhász Roland (Videoton), Vanczák Vilmos (Sion), Korcsmár Zsolt (Greuther Fürth), Kádár Tamás (DVTK), Tamás Krisztián (Varese), Forró Gyula (Újpest)

Középpályások: Pintér Ádám (Levadiakosz), Elek Ákos (DVTK), Nagy Dominik (Ferencváros), Kalmár Zsolt (RB Leipzig), Tőzsér Dániel (Watford), Gera Zoltán (Ferencváros), Kovács István (Videoton), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Varga Roland (Győri ETO), Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Gyurcsó Ádám (Videoton), Stieber Zoltán (Hamburg), Varga Szabolcs (Heerenveen), Pölöskei Zsolt (MTK Budapest)

Támadók: Szalai Ádám (Hoffenheim), Futács Márkó (Mersin), Rudolf Gergely (Győri ETO), Priskin Tamás (Győri ETO)

 

Szabics Imre lesz a másodedző, Andrusch József kapusedzőként, Sallói István megfigyelőként, míg Nyilasi Tibor stábtagként segíti Dárdai munkáját.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ravens - Panthers

Hát...

 

Hát Flaccoék lealázták Newtonékat, de még hogy.:D Öröm volt minden pillanatát néznem, végre megint azt a Ravens látom amit 2 éve, de talán még jobb is. Ray Rice kirúgása csak áldás azt hiszem a csapatnak, mert a futójáték iszonyú sokat fejlődött. Nem csak 2-3 yardokat haladnak előre vele. Flaccot megint engedik hosszú passzokat adni amiben az erőssége van, és tavaly hanyagoltak. Remélm tartják ezt a szintet, bár komoly ellenfelük még nem volt,

 

de jövő héten Colts, szóval az egy kemény meccs lesz nagyon. Luck-ék biztos megizzasztják őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.