Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem hiszem. De ezt sose tudjuk már meg. Egy biztos: k*rva gyenge ez a válogatott. A Fradi szétverné ezt a magyar csapatot. Tele olyan emberekkel akik nem is játszanak a csapataikban. Mit akarunk? De komolyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bukarestben ennél jobban játszottunk... És ez nem képzelgés. Az a tűz ami akkor volt a fiúkban, most bizony hiányzott. De Storcktól nem is vártam, hogy majd úgy motiválja őket, ahogy Pali. Egy német képtelen átérezni egy magyar-románt :D a lényeg persze változatlan: k*rva gyenge a válogatott...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rettegett 93. perc. Az egyenlítés után fáradtam kapcsoltam át másik csatornára... már idegeskedni és bosszankodni is kár ezért. Elég ránézni a tabellára, hogy tudjuk, mekkora esélyt szalasztottak el a fiúk.

 

Azon se lepődnék meg, ha végül csak 4-ek lennénk, mert a finnek még megelőzhetnek. Ha meg harmadikak leszünk, majd kikapjuk a most még bénázó Hollandiát, aztán kapunk egy nyolcast megint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elemeztem a csoport 3. összevetését, és a következőre jutottam:

 

- ha nincs a 93. percbeli gól, egy Feröer elleni győzelem tuti továbbjutást ért volna akár csoportharmadikként is ( a legjobb csoportharmadik automatikusan kijut ).

- igy is mi állunk a legjobban a csoportharmadikok közül, ha figyelembe vesszük a hátralévő meccseket.

- az ukránok állnak a legjobban jelenleg, azonban ha legyőzzük Feröert, akkor nekik meg le kell a spanyolokat

- a horvátok ugyanannyi ponttal állnak, mint mi, de 1 pont levonásra ítélték őket, amit megóvtak, szept. 17én lesz meghallgatás. Ha az 1 pont levonás marad, akkor nem ugorhatnak elénk, ha legyőzzük Feröert.

- a dán csoportban lehet még gond, ha a dánok legyőzik Portugáliát és Albània hozza a kötelezőt.

- a törökök csoportjában kritikus, hogy Kazahsztán végezzen leghátrébb, ne pedig Lettország, márpedig lesz egy Letto. - Kazahsztán meccs még.

 

Amit mi tehetünk: meg KELL verni Ferőert, lehetőleg minél jobban. Ha a görögök kikapnak Észak-Írországban, akkor az utolsó meccsünk tétnélküli lesz. Ha nem kapnak ki, nem kaphatunk ki a Görögöktől az utolsó meccsen (akkor maradna a pótselejtezős hely).

 

Ezután szurkolni, hogy a spanyolok és a portugálok hozzák a kötelezőt és a kazahok ne verjèk meg a letteket.

 

Ha közben a horvátok visszakapják a plusz pontjukat, akkor nincs értelme számolgatni, ők nagyon nagy eséllyel előttünk lesznek a legjobb csoportharmadikok listáján.

 

Nute: a finnek elénk ugrására minimális sansz van. Ha beérnek minket, akkor is mi állunk előrébb az egymás elleni meccseredmény miatt. Legalább 4 pontot hozniuk kell rajtunk. Emlékeim szerint játszanak még az észak-írekkel és a románokkal is, tehát erre nem igazàn van sansz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, jó volt olvasni. :) Nem lehetett volna simán nyerni hétfőn, a francba már?! Most persze megint számolgatunk és nem teljesen a mi kezünkbe van a sorsunk.

 

Ha innen nem jutunk ki, akkor most megmondom, soha a büdös életbe nem is fogunk. Ennél már csak az Antarktisz - Vatikán - Pitcairn-szigetek - Ferenc József-föld stb. lenne könnyebb csoport.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 24 csapat alsó részében el tudom magunkat képzelni. Ha kijutnánk, egy-két bravúrpontot el tudnék képzelni, de ennyi. A mellénk kerülő ellenfelektől is függ. Csak lennénk már ott... Éljem már át, milyen is az: látni a vàlogatottat egy nagy nemzetközi felnőtt tornán. 30 év...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.