Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Az más, az szerintem is pirosat ért, de most a tegnapi meccsről beszélünk, ahol a Real bőven sokkal többet tett azért, hogy a döntőbe jusson. A meccs vége nem oszt nem szoroz, csak annyi a vita tárgya, hogy a partjelző egy egyértelmű leshelyzetnél az akció közben, és nem a végén intett. A végeredményt tekintve mindegy. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem álltak le.

De még ha esetleg ezt el is fogadjuk, hogy leálltak, eleve belefújni ebbe az akcióba már olyan hiba, ami gólhelyzetet hiúsított meg (és szembe is megy minden elfogadott bírói gyakorlattal) - azaz potenciálisan végeredményt befolyásoló hiba.

 

Ezt max az elfogult madridisták tagadják

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hibázott a partjelző, tovább kellett volna engedni. De szerintem is befolyásolta a helyzetet az, hogy belefújt a bíró, nem vagyok benne biztos, hogy gól lett volna, ha a bíró nem fúj bele. Kicsit én is úgy érzem, hogy a fejben elengedte a kapus és a védelem a szitut a sípszó után (joggal). Ettől függetlenül, elég bosszantó hiba volt. Főleg, mivel a partjelzőknek direkt ki van adva ukázba, hogy csak akkor lengessenek, ha biztos a les. Ez meg centiken múlt (amúgy még akár les is lehetett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2022. 12. 19. - 22:29, Donát írta:

Na akkor jöjjenek az örökranglisták:

 

VB

image.png

 

Totál (VB, EB)

image.png

 

Az összesített Eb tabella: (ennél szorosabb nehezen lehetne)

1    MissKarrde    115
2    Donát    115
3    Ody    114
4    Nute Gunray    76
5    Wilde    71
6    Yoda József    67
7    Fulcrum    62
8    Nabopolasszar    54
9    Rog    47
   misafeco    47
11    Rajmesz   46
12    Adrián    38
13    Dei    37
14    Darth Krande    36
15    Luke19    34
16    Tomcsi    34
17    Whill    33
18    Lokatelli    31
19    Norbilordi    31
20    Bence    29
21    barnez    26
22    Bomarr    21
23    Csoli    21
24    Frenkie    21
25    Danityu    20
26    Pildi    18
27    Flóribá    16
28    Fives    15
29    Coce    12
30    Lada    11
31    Darth Cupsy    1

 

2022. 12. 19. - 22:29, Donát írta:

Dobogók. Ez már az 5. vb volt közösen. :o 

 

image.png

 

image.png

 

Mivel közeledik az EB, összeszedtem a korábbi dobogósokat, EB, VB, illetve közös tabellát.

 

2022. 12. 19. - 17:31, Ody Mandrell írta:

Az EB-t vállalom majd, de persze ha más kedvet érez hozzá szívesen viheti. :) 

 

Ody, akkor viszed ezt a mostani EB-t, ahogy '22-ben beszéltük? Vagy valaki más? Ahogy akkor is írtam, én ezt most nem tudom vállalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Valaki be tudja vállalni a tippek összesítését?

Én vállaltam 2 éve. Tegnap el is kezdtem készíteni egy excelt, amibe fel tudom vezetni a tippeket és az eredményeket, aztán kidobja nekem a pontokat és az állást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nem tudom @Donát-nak van-e hasonlóan automatizált excele, ha van, akkor szívesen elfogadom, ha megossza :D

Sajnos nincs meg. Volt egy laptop váltásom egy éve és azóta nem találom azt a fájlt, úgyhogy használd nyugodtan a sajátod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@DonátEgy kis segítséget szeretnék a pontozást illetően. Bár én 2 éve, meg talán korábban is kritizáltam az egyenes kieséses szakasz pontozását, a korrektség és az összehasonlíthatóság kedvéért nem fogok rajta változtatni.

Viszont elfelejtettem, hogyan is volt.

 

Az világos, hogy a pontos végeredmény eltalálása 3 pontot, csak a kimenetel (H, V, D) eltalálása 1 pontot ér. Az egyenes kieséses szakaszban döntetlen tipp esetén a továbbjutót is meg kell tippelni, aminek az eltalálása +1 pontot ér.

 

Ami nem világos: ezt a +1 pontot csak akkor kaptuk meg, ha a pontos végeredményt is eltaláltuk és nemcsak a döntetlen kiemenetelt? Tehát teszem azt, Magyarország - Franciaország játssza a döntőt, 2-2 a végeredmény rendes játékidőben, és Magyarország nyer hosszabbításban/tizenegyesekkel. A meccs előtt én 1-1-et tippeltem, magyar győzelemmel. Akkor nekem ezért 1 vagy 2 pont jár?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Nute Gunray írta:

Mindkét meccsen látszott, hogy kíméli magát, takaréklángon focizott. Remélem, tényleg oké lesz az eb idejére.

Végre valaki észrevette. Neki nem kell bizonyítani semmit, két felhozó meccs volt az EB előtt amin nem kellett megszakadnia. Szerintem nagyon jól taktikázott. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Holnap végre elstartol az Európa Bajnokság, és idén is megrendezzük a tippversenyt. Idén én veszem át a szervezést Donáttól, igyekszem nem belebakizni :D 

 

A szabályok változatlanok, a csoportkörben a pontos végeredmény eltalálása 3 pontot, a győztes csapat, illetve döntetlen eredmény eltalálása pedig 1 pontot ér. Az egyenes kieséses szakaszban csak rendes játékideőre tippelünk, annak eltalálásáért jár a 3 vagy az 1 pont. Döntetlen tipp esetén +1 pontért meg lehet tippelni, ki fog tovább jutni.

 

A meccsekre a kezdőrúgásig lehet tippelni.

 

Az első játéknap (06.14) mérkőzése:

 

Németország - Skócia

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.