Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Magyar viszonylatban nem volt rossz játékos. De legalábbis jobb játékos volt, mint amilyen szakkomentátor :lol:

 

 

Donát.

Urbán nem volt rossz futballista, csak sokat ivott. Az Anderlechtben is volt egy jó éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetedben tényleg nem az, viszont másnál már annál inkább. Emlékszem, amikor nem rég itt jártak az Argentínok, Ganxta zolee Argentín mezben ment k ia a meccsre, és nekik is szurkolt. Ráadásul volt pofája ezt lenyilatkozni a TV-ben.

Tényleg, egy ilyen vb-n hangulatos, hogy vannak, olyanok, akiknke már évek óta kedvenc csapatukvan, de azért magyar válogatott meccsre argentín mez, vagy akármelyik más ellenfél ellen.

 

Sajnos viszont tényleg én is találkoztam már ilyen közönséges tévé néző szurkolóval, akiknek meg eszükbe sem jut ilyenkor magyarnak drukkolni.

Emlékezzetek, ZTE-Mu meccsen is micsoda hajcihó volt a jegyekkel, vodafone-né volt az összes, igazi ZTE szurkolók akik végig szurkolták a szezont alig maradt jegy. Mindenki az Mu-t akarta nézni, de nem volt ez más a Fradi BL-nél is. Ajax, meg Real érdekelte ezeket, az igazi szukolókat kiszorítva, repijegyekkel.

Undorító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Urbán nem volt rossz futballista, csak sokat ivott. Az Anderlechtben is volt egy jó éve.

Nagyon harcos volt fénykorában Gattusora emlékeztetett. Jól rúgta a szabadot. Puskás szülinapján egyszer egy gyönyörú gólt lőtt az Ausztráloknak. Sokat cipelte a labdát. Kicselezett 2 embert asszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MTV közvetíti az Euro 2008-at.

27 meccs élőben. 4-et a Sport1 ad élőben, értelemszerűen az utolsó csoportmeccseket, mikor egy időben játszanak.

 

Egséz szép időtartammal tervezenk foglalkozni az eb-vel. Úszó eb-t is tisztességes időtartamban közvetítik, szinte mindent élbőben.

 

BL sorsolásokat illetve 13 héten keresztül egy meccset.

Bozsik lesz az állandó szakértő. :)

A rossz hír, hogy a 2 somos-t küldik ki a helyszíne, az ő kommentálásuk, inkább ütemtelen darálás. Borzalmas én utálom.

 

Úgy látszik kezd visszatérni a sport az m1-re?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem visszatér a sport, hiszen odavaló!

 

Azt kihagytad, ha jól láttam, hogy a BL meccsek kommentátora Egri Viktor lesz

Sajna nem láttad jól.

 

nso.hu: "A Bajnokok Ligája-közvetítések alatt a stúdióban Egri Viktor lesz a műsorvezető, Bozsik Péter szövetségi kapitány pedig az állandó szakértő, míg a helyszínekre két riporter, Somos Ákos és Somos Zoltán utazik."

 

Egri csak műsorvezető. Somosékkal nagyon rosszul járunk. De a Viasat azt hiszem még tarja a 3 meccset hetente, és egyet az m1 ad.

 

Hogy odavaló lenne a sport, azt a Sport 1 óta nem hiszem. Sporttvnél nagyon jó sportos szuper gárda gyűlt össze, mindenki azt csinálja amihez ért és szeret.

 

Olimpia borzalmas volt az m1-en, téliből szinte semmit nem adtak. Eb-ről meg alig adtak összefoglalókat.

 

Az volt a jó világ, mikor mindent a sport1 adott, BL-t től kezdve magyar bajnoki és kupa meccsekig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tudom... :) Csak így nem igazán látom majd a BL meccseket, csak amit az M1 ad. De nem panaszkodom, ez is sokkal de sokkal több, mint ami eddig volt. Egyébként halkan jegyzem meg, hogy a UPC és a DIGI TV minősége meg sem közelíti egymást sajnos... de hát ez az árán is látszik...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégegyszer megnéztem a vb döntőt.

Direkt figyeltem, hogy Zidane kikkel találkozik legtöbbször és kap-e csomagokat, amiktől felmehet benne a pumpa.

Védők közül Materazzival találkozta a legkevesebbet, bár kívülről sen mindig lehet a dolgok mélyére látni, sőt, a brutális fejese is akkor törtnt, mikor közelbe sem volt a labda. Tehát az nem látszott a képeken, hogy annyira foglalkoztak volna vele az olaszok.

Talán Nem tudta megemészteni, hogy hátán vitte a csapatot a sok kritika után, elvárás volt a győzelem. De nem tudom.

Mindenesetre egy nagyon érdekes dolgot láttam. A hosszabbítás két félidő közti szünetében, elvileg nincs pihenő, mégis kicsit mindig pihennek.

Mindenki ad egy kevés taktikai utasítást.

Domenech is odament elég sok játékoshoz. Zidane-hoz is ér mikor megpaskolta odamondott valamit, de Zizou ingerülten kitépte mezét és a testét a mester öleléséből, mintha egy olsz védő lenne. Hát nem sok tekintélye lehet az edzőnek, hisz szó nélkülment a következőhöz.

 

Ez felettébb érdekes, élőben nem tűnt fel, de nem biztos, hogy az olaszok húzták fel.

Mindenesetre Materazzi verziója talán a legvalószínűbb, hogy zizu azt mondta, mikor megfogta a mezét: Kell? Meccs után odaadom. Erre beszólt valami cifrát, aminek a lényege az lehet, hogy szálljon le a magas lóról.

 

Hát én sem tudtam megfejteni az esetet, de még mindig azon vagyok, hogy aki ekkora korszakos zseni nem engedhet meg magának ilyesmit.

 

 

Mégegyszer megnézve az olaszok ünneplése nagyon jópofa volt. Camoranesi hajvágása. Lippi pedig a védjegyévé vált óriási szivarral a szájában csodálja a serleget :D , mikor a fifa kikötötte, hogy az edzők nem bagózhatnak. A mexikói kapitány La Volpe rángyújtott, eg is büntették 5000 euróra, de a győztesnek mindent szabad. :)

Most olvastam, hogy Lippi lemondott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt halottátok, hogy az Ausztrálok előkaparták a 11-est, amit kaptak az olaszoktól ill a bírótól, miután felröppent hogy Zidanet videobíróval állították ki, holott az nem szabályos eljárás, és most számonkérik, hogy nézzék vissza azt is...(most már minek :) ) mert így az egész VB egy nagy csalás :D

Ami volt elmúlt, mindenki magába nézhet, mivel mit érdemelt ki vagy sem, de azon rágódni, hogy egy 11-es jogos volt-e vagy sem, csak a jövő szempontjából érdemes...mintha elindult volna egy hadjárat a FIFA ellen vagy mi...

 

Mondjuk most, hogy így lezajlott VB, már nem is vagyok annyira Brazil ellenes, ők legalább fociznak (jól) és nem csatatérnek tekintik a pályát...

 

Lassan már átmegyünk amerikai fociba, amiket most látok meg hallok ez már durvább mint az, nincs védőfelszerelés és lelki terrorral igyekeznek egyesek felülkerekedni az ellenfélen, elég távol kerültünk már attól, amit játéknak hívnak, ez már vérre megy, vagy pénzre...az olyan játékosoknak, akik nem színészkednek meg nem teszik oda magukat keményen a harcba már szinte esélyük sincs...

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre Materazzi verziója talán a legvalószínűbb, hogy zizu azt mondta, mikor megfogta a mezét: Kell? Meccs után odaadom. Erre beszólt valami cifrát, aminek a lényege az lehet, hogy szálljon le a magas lóról.

Nehezemre esik elhinni, hogy pár okitó szótól igy begyulladt. Érdekes, hogy bár Materazzi nyilatkozott, de nem mondta ki pontosan, hogy mit mondott Zidane-nak. Ez már önmagában is elég ahhoz, hogy valami nagyon cifrára gondoljon az ember :) Ez persze cseppet sem mentesiti Zidane-t... akitől mellesleg lehet hogy elveszik a VB aranylabda kitüntetését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehezemre esik elhinni, hogy pár okitó szótól igy begyulladt. Érdekes, hogy bár Materazzi nyilatkozott, de nem mondta ki pontosan, hogy mit mondott Zidane-nak. Ez már önmagában is elég ahhoz, hogy valami nagyon cifrára gondoljon az ember :) Ez persze cseppet sem mentesiti Zidane-t... akitől mellesleg lehet hogy elveszik a VB aranylabda kitüntetését.

Persze én sem arra gondoltam, hogy Materazzi, olyat mondott, hogy pl. Tisztelt Zidane úr higgadjon, le. az durr fejes.

Valami durva, de valszeg nem terroristás és anyázósat, mert ezt a kettőt nagyon cáfolta Materazzi.

 

De mondom, szerintem Zidane indokolatlanul igerülté vált a meccs végére. Domenechet majd fellökte, mikor hozzáétz a hosszabbítás félidejében.

 

Mindenesetre néhány napon belül elvileg megtudjuk mitmondott Materazzi, Zidane ígérteelárulja 2 nap múlva valami tvnek.

 

De szerintem nem tud olyat mondani amivel nálam egy picit is felmentené magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezzel az erővel játsszák újra az ausztrál-olasz meccset :)

meg még jópárat, ami bírói döntéseken múlt...

Azt bizony újra kéne játszani, ha nincs kiállítás szép gálaelőadása lett volna az is az Azzurriknak, akár Ukrajna ellen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt van. Nagy meglepetés nincs. Úgy tünik a szájolvasó szakemberek nagyrésze beletalált:

 

"Zidane testvérét és édesanyját szidta Materazzi

 

Rengeteg találgatás látott napvilágot a döntő óta, így aztán mindenki azt várta, hogy Zidane elmesélje, mit mondhatott neki az olasz védő, ami annyira feldühítette a gallok sztárját, hogy végül egy mellbefejeléssel vett elégtételt a sérelmekért.

 

Nos, Zidane a Canal Plus csatorna műsorában nem árulta el pontosan az elhangzottakat, de azt mondta, hogy nagyon durva szavakkal illette az Internazionale játékosa a lánytestvérét és édesanyját. A futball világától a dicstelenül végződő finálé után elköszönö Zidane bocsánatot kért a nézőktől - elsősorban a gyerekektől -, akik láttak az esetet, de nem bánja meg, amit tett.

 

"Ha egyszer hallasz ilyet, akkor azt még elengeded a füled mellett, én is ezt akartam tenni, mert nem akartam csúnyán búcsúzni. Aztán újra és újra hallod ezeket a szavakat... Nem ez lett volna a megoldás, úgyhogy bocsánatot kérek, mert két milliárd ember. köztük több millió gyerek volt szemtanúja a tettemnek. Ettől még nem bántam meg a dolgot, mert az azt jelentené, hogy Materazzi jól tette, hogy provokált - mondta az újságírók által a világbajnokság legjobbjának választott klasszis.

 

Talán egyeseknek nem túl szimpatikus az, hogy Zidane a bocsánatkérés ellenére nem bánja, de ha ez igaz, akkor én se nagyon sajnálom Materazzit. Nem ez lett volna a megoldás az kétségtelen, de hát Materazzi pont azért Zidane-t csesztette, mert tudta, hogy könnyen feldühödik, ráadásul mivel hires arról mennyire érzékeny a családjára (az anyja ráadásul a meccs elött nem sokkal korházba került), odabökött ahol tudta, hogy Zidane-t kibillenti. Zidane sajnos ilyen szinten tényleg borzasztó amatőr... És igy már érthető az is miért volt ideges már a hosszabitás szünetében is, ahogy lokatelli felhivta rá a figyelmet. Valszeg már akkor nagyon ideges volt Materazzira.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és Materazzi? Vele mi a helyzet? Valljuk be, hogy egy nagy suttyó paraszt.

Materazzi-t aki ismeri az tudja, hogy ő enyhén szólva soha életében nem Fair play díjakért játszott.

 

Én nem tudom megérteni, mondjuk azért is mert én alapjában véve higgadtabb típus vagyok.

Ebben a szituban az lett volna a jó taktikája neki, hogy okos ember szamár szenved. Zidane nem engedett.

 

Nekem is sokat szídták anyám grundon, mindig azt feleltem, hogy átadom, meg ha itt lenne tökön rúgna.

 

Azért ezek a dolgok csak a pályára érvényesek, ahogy vége a meccsnek már nem gondolja komolyan az ember, hogy ezt zizu bevette, az ő baja.

Materazzi azt mondta, hogy nem mondott durvábbat, mint amiből 100 van egy meccsen, vagyis ő nem gondolta komolyan(legalábbis ezt mondta), ezzel szemben Zidane meg sem bánta, szerinte jogosan önbíráskodott a pályán. Ez még bocsánat kérés ellenére sem jó példa a kölyköknek.

Nem lett szimpibb nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én elég gáz dolognak tartom, hogy tudva a másik indulatosságáról direkt cukkolom, hogy kibillentsem a nyugalmából. Oké, hogy Zidane tévedett (szerencsére ott helyben meg is kapta az ilyenkor járó piros lapot), de Materazzi is egy bunkó volt, pont mint C. Ronaldo aki az angol meccsen játszotta el ugyanezt... :peace:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.