Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Mások se nagyon láttak olyat, ami alapján büntetni kellett volna. Pont most nézem a músort, és Dávid S. is azt mondja, hogy teljesen felesleges volt a büntetés. Nem látszott innen semmi sem. Csak hát ugye mégiscsak múlhat ezen is a vb cím sorsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És YES!!!!!!! :D:D Fenébe, most kit fogok utálni? Már hozzászoktam az elmúlt tizenvalahány év alatt :D

Na mindegy. Szép karrier van a háta mögött, egyszer ennek úgyis el kellett jönnie. Azért szép 15 év volt ez neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább azt mondanám, hogy a legeredményesebb. Mások is voltak ilyen jók, csak nem mindegy, hogy milyen gárda van a versenyző háta mögött, és mennyire akar mindenképpen nyerni és nyerni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredményeit nem kérdőjelezem meg. Csak azt, hogy az autósport (vagy csak az F1) történetében nem volt más, aki ilyen tehetség lett volna. A világ nem így működik. Volt már ekkora tehetség más is, csak nem ilyen eredményes. A kettő között különbség van, ne keverjük össze. És én most nem Alonsoról beszéltem, rá visszatérhetünk 15 év múlva, mert igazán csak utólag fogjuk látni, hogy mit ért el, és mit nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Miss-szel. Schumi hatalmas tehetség, pilóta volt, ez vitathatatlan. A legeredményesebb, ez is. De ha rangsorolnék, Sennát nagyobb versenyzőként emlegetném, mint Schumit, annak ellenére, hogy nem ért el ennyi mindent. De nem rangsorolok. Nem lehet megtenni. Az aranycsapatot sem lehet összehasonlítani a most VB olasz válogatottal. Botorság lenne ugyanezt megtenni Schumival is :D

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Braziliában Schumi leelőzte Sennát is például '94-ben... Sennáról érdekes (bár érthető), hogy ma már csak a jót emlegetik. Pedig elég arrogáns versenyző tudott lenni és nem ritkán az ütközést is megkockáztatta csak hogy első legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van! Ő lesz az új kedvencem. Megérdemelne már egy bajnoki címet!

De hát hova tűnt Damon Hill? :D

 

Én nem szoktam nézni a F1et, de Schumi iszonyat unszimpi volt. Örülök hogy visszalép. Tudom hogy sokan szeretik, de bárki veszi át a helyét, csak szimpatikusabb lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát látatlanba lehet én is utálnám, de a prekoncepciók helyett a láttottakban bizok és bizony Schumi remek sportember, ahogy azt a hétvégén is bizonyitotta. Persze aki élből utálja még egy ilyen egyértelmü győzelemre is legyint... ezzel nem lehet mit tenni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.