Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én nem szoktam nézni a F1et, de Schumi iszonyat unszimpi volt. Örülök hogy visszalép. Tudom hogy sokan szeretik, de bárki veszi át a helyét, csak szimpatikusabb lehet.

Kb. tizenvalahány éve nem bírom a fazont :) És én legalább nézem a Forma1-et, szóval nem látatlanban beszélek. Nagy tehetség, szó se róla, ezt soha nem kérdőjeleztem meg (vagyis csak ezt nem, a módszereit annál inkább), de maga az ember taszít. Ez viszont már ösztönből jön/jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tényleg, az érdekes volt :cry: De hogy tört le Raikkönen visszapillantója?

 

Sebaj, Donát, az ismétlést még nézheted, és holnap az időmérőt is.

A következő is reggel lesz, de talán korábban, mert Japán messzebb van, több az időeltérés, nem? Az utolsó Brazília, ezt régebben rendszerint ismétlésből adták késő este. Remélem, most menni fog élőben, akár fő műsoridő, akár nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint kiderült, hogy egységes gumik kellenek. Ez a mai edzés egy vicc volt... Nem a tudás döntött, hanem, hogy kinek milyen gumija van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, ha jól emlékszem, jövőre már egy gumi szállító lesz, a Bridstone :D Kiesik egy tényező, ami meghatározta az egész cucc versenyképességét.

De ezek után előjöhetnénk azzal, hogy kinek milyen motorja van, milyen autója van, milyen taktikája van :cry: A vezetői tudás az egy dolog, a többi még mind tényező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre szép kép volt az eddigiekről: Raikkönen alatt behal a motor, Sato idegesít, volt némi kavaró tényező (most az eső, Safety Car híján) és most kivételesen én is örültem Schumi győzelmének. Amit Alonso stábja művelt, azt tanítani kéne a bohóciskolában. Briattore arcát klönösen.

 

 

Viszont érdekesen alakulnak a helyek... Kimit belerakják egy olyan autóba ami talán végig is ér a versenyen, Alonso kap egy jobban fizető roncsot.... M Schumi meg nevelheti az utánpótlást :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lúzer!!!!

:)

 

Jó lett volna a mai futam, ha a volna ott nem volna, és nem kell részleteznem, hogy miért. Jó kis meccsek a középmezőnyben, vizes pálya, jól menő Alonso, a csapat bénázásról igazán nem ő tehet, attól még jól versenyzett.

Ja, és remélem, hogy a másik McLarenbe ül bele jövőre, az általában nem szokott tönkremenni, csak Kimié :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy tudott Sumi esős pályán nyerni? Az időmérőn sokkal jobbak voltak a Renaultok.

Hát valóban bámulatos volt.

Scumacher a legtechnikásabb pilóta talán a mezőnyben a győzni akarása pedig ugyanolyan, mint kezdő korában.

Amikor bevágott Fisichella elé, az pazar volt, oda kellett kurázsi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.