Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Szlovák gyártmány. :D A TV viszont nem keleti lesz hanem a nyugat-európába gyártott modell. Bár szerintem ennek már nincs jelentősége igaziból.

 

 

Sajnos van.Pl Opel Astra az első fényévekkel jobb minőségü volt a németeknél gyártott a magyarnál.

De különben gratula hozzá.Gondolom alig várod, hogy az egész évadot végignézd rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a BR lejátszó. :D Nagyon frankón néz ki, és faterék TV -jére rá is kötöttem egy pillanatra. Lejátssza a TCW -t!!! És milyen gyönyörű képen van már azon is. :D:o :o Ennyire tű éles adást én még életemben nem láttam. Bele se merek gondolni, hogy milyen lesz ez full HD -s plazmán. :D :D Rendelem azt is mindjárt. :D

Olyan régen mondtam már: jó neked! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Garipapírt azért csaptak hozzá? :D
Persze az van hozzá. :D

 

Sajnos van.Pl Opel Astra az első fényévekkel jobb minőségü volt a németeknél gyártott a magyarnál.

De különben gratula hozzá.Gondolom alig várod, hogy az egész évadot végignézd rajta.

Igen-igen! Remélem az ünnepek alatt arra is sort keríthetek majd.

 

 

Olyan régen mondtam már: jó neked! :D
Én is örülök ennek, és ha elgondolom, hogy a TCW adta a lökést a HD váltáshoz.... :D Jó lenne ha tavasszal el tudnál jönni Te is, de tudom erre kevés az esély. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én még elmennék egy márkaüzletbe is ahol nyugodtan tesztelni lehet a tv-t. :D Persze ezt nem mindenki teheti meg, de valljuk be, nem két fillér egy ilyen megjelenítő. :D Ami jól nézz ki a hipermarkatekben az lehet, hogy az otthoni fényviszonyok közt csalódást kelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én még elmennék egy márkaüzletbe is ahol nyugodtan tesztelni lehet a tv-t. :D Persze ezt nem mindenki teheti meg, de valljuk be, nem két fillér egy ilyen megjelenítő. :D Ami jól nézz ki a hipermarkatekben az lehet, hogy az otthoni fényviszonyok közt csalódást kelt.
Épp ez az, hogy az áruházakban az LCD -nek lesz jobb képe mert az nagy fényben jobb is. Itthoni körülmények között nem fogom tudni letesztelni egyik készüléket sem. az utóbbi hetekben mindent átolvastam amit lehet és mozizni sötét szobába a plazma a legjobb. ez a panasonic meg amit akarok venni idei modell, új panellal amit már a Pioneer -tól vett meg a Pana. Szóval jó lesz ez. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ne feledd amit mondtam arról, hogy legtöbb esetben hogy győzik meg az embert. :D

Szépen kérd el a távbizgentyűt és kukkold meg a képbeállításokat. Ha több mint ötven százalék fölött találod a fényerőt, illetve a kontrasztot hagyd a fenébe azt a tv-t. :D Egy új tv-nek, egy átlagos fényviszonyú nappaliban, hálóban nem nagyon szabad ennél magasabb állásban lennie ezeknél a beállításoknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha több mint ötven százalék fölött találod a fényerőt, illetve a kontrasztot hagyd a fenébe azt a tv-t. :D
Ez vonatkozik a monitorra is? :D Mert nekem 15-25-ön van és bármikor kiválóan látok rajta mindent
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ne feledd amit mondtam arról, hogy legtöbb esetben hogy győzik meg az embert. :D

Szépen kérd el a távbizgentyűt és kukkold meg a képbeállításokat. Ha több mint ötven százalék fölött találod a fényerőt, illetve a kontrasztot hagyd a fenébe azt a tv-t. :D Egy új tv-nek, egy átlagos fényviszonyú nappaliban, hálóban nem nagyon szabad ennél magasabb állásban lennie ezeknél a beállításoknál.

Egy kivilágított áruházban nem lehet tesztelni. :D

 

Panasonic TX-P42G10E teszt. Ez alapján mit mondasz róla? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kivilágított áruházban nem lehet tesztelni. :D

 

Panasonic TX-P42G10E teszt. Ez alapján mit mondasz róla? :D

Nagyon jó vételnek tűnik, főleg hogy mint mondtad jelentősen csökkent azóta az ára. Gondolom nincs kiskétszáz HDMI csatlakozós készüléked, konzolt se akarsz rákötni ( momentán elég ciki dolognak tartom ezt a plazmákra jellemző beégés dolgot ) ésatöbbi. Blu-ray mozizáshoz tökéletes. :D

De jobb ha saját szemednek hiszel mindig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök ennek, és ha elgondolom, hogy a TCW adta a lökést a HD váltáshoz.... :D Jó lenne ha tavasszal el tudnál jönni Te is, de tudom erre kevés az esély. :D

Hidd el, én is örülnék, de sajnos erre nagyon-nagyon kicsi az esély. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó vételnek tűnik, főleg hogy mint mondtad jelentősen csökkent azóta az ára. Gondolom nincs kiskétszáz HDMI csatlakozós készüléked, konzolt se akarsz rákötni ( momentán elég ciki dolognak tartom ezt a plazmákra jellemző beégés dolgot ) ésatöbbi. Blu-ray mozizáshoz tökéletes. :D

De jobb ha saját szemednek hiszel mindig. :D

Valóban, az olcsó árát annak köszönheti, hogy nincs benne annyi extra. De nekem nem kell se Viera Cast az internethez, se több HDMI aljzat, tudja azt a szintet ami elvárható egy legújabb generációs plazmától. :D Egyébként beégés ügyileg eddig is a Panák voltak a legjobbak. Vasárnap megnézzük! Remélem elkísérsz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, az olcsó árát annak köszönheti, hogy nincs benne annyi extra. De nekem nem kell se Viera Cast az internethez, se több HDMI aljzat, tudja azt a szintet ami elvárható egy legújabb generációs plazmától. :D Egyébként beégés ügyileg eddig is a Panák voltak a legjobbak. Vasárnap megnézzük! Remélem elkísérsz. :D
Jaja, csak időben rángassatok majd el onnan, mert képes vagyok leragadni ilyen helyeken :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, csak időben rángassatok majd el onnan, mert képes vagyok leragadni ilyen helyeken :D
Én is, szóval mást kell majd megkérni a rángatásra. :D Megbeszéljük a dolgokat a TV előtt. Egyébként attól a cégtől akarok rendelni akitől a lejátszót is, de gondoltam arra is, hogy esetleg valami nevesebb helyről kellene mert hát ugye ki tudja... Egy tízessel több lenne ugyanaz a TV a video-part -nál ami azért egy elég ismert cég és az Arénában az ő szalonjukba fogunk benézni. :D Szerinted mi lenne a jó döntés?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tanácsolhatom (bár úgy is látni fogod), akkor teljes sötétben nézd a filmeket. Ekkora képátlónál már kellemes mozihatása lesz.

SW-nál amikor jönnek fel a betűk, már ott sokkal másabb érzés lesz az egész, hozzá megküldöd az 5.1-et is. Nice! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, csak időben rángassatok majd el onnan, mert képes vagyok leragadni ilyen helyeken ;)

Sebaj, csak előtte vegyük át a mozi jegyeket, aztán oda mentek, ahova akartok :)

Remélem, lesz valaki, akit más is érdekel majd a tévéken kívül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sebaj, csak előtte vegyük át a mozi jegyeket, aztán oda mentek, ahova akartok ;)

Remélem, lesz valaki, akit más is érdekel majd a tévéken kívül :)

Jaja, Tomikát pl a Lego üzletek. :)

Kemény küzdelem lesz őt onnan kicibálni. :) :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tanácsolhatom (bár úgy is látni fogod), akkor teljes sötétben nézd a filmeket. Ekkora képátlónál már kellemes mozihatása lesz.

SW-nál amikor jönnek fel a betűk, már ott sokkal másabb érzés lesz az egész, hozzá megküldöd az 5.1-et is. Nice! :)

Ez lesz a rendeltetése. Már alig várom. :) Első műsorok egyike lesz az egész SW széria megtekintése. ;) Bár csak jönne már BR -en.

 

 

Mindenképp márkás és nagyobb üzletben rendeld meg.A gari miatt.
A kicsi is ad jótállást, sőt el is szállítják a szervizesek ha baj van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.