Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Mi van, csak nem bírsz várni amíg magad láttod, hogy mit tud? :D
És ha meglátom akkor mi lesz? :D Úgy is ezt veszem meg, mert én se Samsungot se LG -t nem veszek. Ami meg tényleg jobb, az dupla ennyibe kerül, így arra se fogok áldozni. Szóval olyan óriási kockázatot nem vállalok úgy érzem. Főleg egy 63 centis crt után...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Sok sikert és örömet hozzá.Samsungot ne húzd le, nálam etalon legalábbis monitorban és mobiltelefonban, de láttam pár tv-jét és majdnem magam alá csináltam a látványtól. ;)
Nekem is Samsung TV-m van most, de plazmában pl. nem is gyárt 50 col alatt FULL HD-s készüléket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor pár sörrel felszerelkezve nézz meg pár filmet :hmm: .
Nem hiszem, hogy lesz rá lehetőség. Majd ünnepek alatt akarok rácuppanni. Beállítások és összehnagolás a BR lejátszóval. Ez a holnapi műsor. De azért egy TCW részt tuti megnézek majd. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy lesz rá lehetőség. Majd ünnepek alatt akarok rácuppanni. Beállítások és összehnagolás a BR lejátszóval. Ez a holnapi műsor. De azért egy TCW részt tuti megnézek majd. :hmm:

 

 

Az összehangolás megvan 1 óra alatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megvan a kicsike, nagy élvezet volt összerakni, meseszép az egész. Nem értem miért húzzák le a Panasonic design-t. Semmi csicsa, csupa elegancia. Oda vagyok érte. :lol: Viszont annyi szépséghiba van, hogy későn hozta a DHL, így még melegszik. :D Viszont képeim már vannak róla.

 

Immár teljes a Panasonic hegemónia. Videó, BR és TV ugyanazon márkából.

foto0256.jpg

 

Nem igazán lehet érezni a szépséget ezen a szutyok képen. :(

foto0253a.jpg

 

Specifikációk: HD TV 1080p, TNT HD, Dolby Digital Plus, DTS and many more. :)

foto0254p.jpg

 

Bemenetek, kimenetek.

foto0255.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ez nagyon szép, úgy irigyellek :( Aztán este kipróbálni, szomszédok ne aludjanak :) Gratulálok hozzá!

Látom, az akusztikai csillapítók rendre virrítanak nálad; rojtos asztalterítő, kiskendő, minden :D
:lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, most veszem észre, nálad elég furcsán van elhelyezve az elülső hangfal. A szobában lévő tereptárgyak (bútorok) nem engedik, hogy széjelebb húzzad őket, vagy mi? Ja és hol a center? :(
Hát gyerekek! :P:):P Egyébként a szobám sz*rul van elrendezve ezért vannak olyan közel a TV -hez. :lol: Na majd írok bővebben is, de most mennem kell mozizni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Ez élmény-gyilkos elrendezés. Valahogy szélesebbre kellene állítani a két hangfalat. Úgy jobb tere lenne. Így inkább üvölt, mintsem kényeztetne. :(

Meg érdemes a hangfalak alá kis tüskéket tenni. Akkor nem rezonál be annyira a polc meg a padló.

Valami normálisabb képet akarunk, ahol sötétben nyomul valami HD-bestia. Amúgy szép méretes trubadúrláda. :):D

 

Vasárnap remélhetőleg rend lesz a lakásban (konyha+fürdőszoba felújítás volt :lol: ) és akkor én is felnyomok valami képet a cuccról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Ody, ez nagyon ocsmány így együtt. Jobb lenne, ha mindettől nagyon gyorsan megszabadulnál, én azt mondom. Mondjuk, odaadhatnád nekem :D

Viccet félre téve, csak azt tudom mondani, amit már annyiszor mondtam: De jó neked! Gyönyörűen fest. Egyszer remélem nekem is lesz ilyenem... :clap2:

 

No megvan a kicsike, nagy élvezet volt összerakni, meseszép az egész. Nem értem miért húzzák le a Panasonic design-t. Semmi csicsa, csupa elegancia. Oda vagyok érte. :D

Én sem értem, nekem is a kedvenc márkám a Panaskodik (mondhatni, családi márka :) ). Nálunk is minden Panasonic, TV, mindkét DVD, a videómagnó, még a kávéfőző is :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.