Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem, de azért köszi. Az EpIII footage az, ami a valamikor 2004-ben került ki, és az volt talán az első videóanyag a harmadik részből. Sajnos a régi cd-im elvesztek amik ezeket tartalmazták.

Beugrott melyik volt az, de sajna nem találom. De kárpótlásnak ez sem rossz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, de azért köszi. Az EpIII footage az, ami a valamikor 2004-ben került ki, és az volt talán az első videóanyag a harmadik részből. Sajnos a régi cd-im elvesztek amik ezeket tartalmazták.

Nekem megvan. :) Egyébként meg ahány ház, annyi házmester...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ki fogtok tagadni, de tegnap tesómmal elmentünk egy hip-hop-os szórakozőhelyre. Azt hittük, hogy lesz balhé, lázongás, netán forradalom, de egy árva lélek nem volt az utcán. Sajnos nem tudtunk macskakővel kidobósozni, rendőrökkel fogócskázni, mindketten alkalmatlanok vagyunk rá, igy bánatunkban betértünk. Pedig a hely a Batthyány örökmécseshez van közel. Az ünnepre való tekintettel kezemre nemzeti szint tekertem. Az uv fényben nagyon jól nézett ki és mindenki megkérdezte, hoogy miért van az a vacak rajtam és miért viselek szegecses övet, mert ehhez a stilushoz ez nem való. Hehehehe. Egész jó volt, még táncoltam is vagy ahhoz hasonló, de ezek után sem fogok eminemet hallgatni. A hely iszonyat drága volt, de akkora adagokat adtak, hogy egy ló se tudta volna kiinni a koktélos vödrömet.

 

Ui: Bár amikor a Dj a Barbie girl cim

számot tette fel, nos akkor kissé megkérdőjeleztem azt hogy normális vagyok-e.................

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem mennék ilyen hip-hop-os szórakozóhelyre, mert eléggé taszítanak az ott lévő emberek. Voltam már egyszer egy hasonló helyen, de nem töltöttem ott 5 percnél többet. Nagyon utálom ezt az egész stílust.

 

Tényleg mentél tegnap a zavargásra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem mennék ilyen hip-hop-os szórakozóhelyre, mert eléggé taszítanak az ott lévő emberek. Voltam már egyszer egy hasonló helyen, de nem töltöttem ott 5 percnél többet. Nagyon utálom ezt az egész stílust.

 

Tényleg mentél tegnap a zavargásra?

 

Nem szokásom :o

 

Gyónásként Apocalypticát hallgatok............

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha el kell az embernek tévelyednie, hogy aztán lássa, melyik a helyes irány. :o De szerintem az nem baj, ha valaki többféle zenei stílust is ismer, és netalán egymással látszólag totál ellentétes zenéket is szeret. Meg hát minden stílusban vannak jó és kevésbé jó zeneszámok, együttesek.

Speciel a hip-hop, mint kategória nekem sem jön be, de lehet, hogy egy adott helyzetben/helyen/időben azért tudna tetszeni - átmenetileg. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak pár nap és végre lehet jegyet rendelni. thm0000198315zn2.gif

 

Alig hiszem el, hogy eltelt három év a legutóbbi fellépésük óta. :roll: Most egy egész csapat megy majd, és remélem egy külföldi koncert is összejön. DM év lesz jövőre. :D

 

Itt lehet majd jegyet rendelni. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezer éve nem voltam ilyen nagyságrendű élő koncerten, de erre én is benevezek! A Depeche Mode tizenéves korom nagy kedvence volt (jól elfért nálam a többi kedvenc, a Queen, Dire Straits, Bruce Springsteen, Phil Collins, na meg a hazai rock együttesek zenéi mellett), és jó pár év kihagyás után az idén ismét nagyon megszerettem őket. :roll:

 

Ody, remek ez a koncertező Smiley! :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakis a darálóba. :) Egyszer voltam egy koncerten ülőhelyre szóló jeggyel, de megfogadtam, hogy soha többé... Alig volt hangulat, és a jegy még többe is került.

Akkor lehet, hogy nem is leszünk messze egymástól. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit érdekelnek a Depeche Mode koncert jegyárai, az alább láthatja azokat. Holnaptól lehet rendelni.

 

Jegyárak: 18.500,- Ft ? kiemelt álló [3.000 darab]

11.500,- Ft ? álló

17.900,- Ft ? ülő

14.900,- Ft ? ülő

9.900,- Ft ? ülő

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hiába drága, a 3000 db kiemelt álló jegy már elfogyott du. 3-ra (előbb nem voltam gépközelben), így maradt a normál álló.... :):):) Ezt azért nem gondoltam volna...

Már akkor sejtettem, hogy gondok lesznek, amikor több mint félórán keresztül nem engedett belépni a rendelési felületre a rendszer. Nagy lehetett az internetes rohamozás. Ha ez így megy tovább, akkor ezek a jegyek is el fognak fogyni pár nap alatt, mint az AC/DC-nél.

 

Ody, sikerült napközben megrendelned? Mert ha munka után próbálod majd, akkor ez Nektek sem fog összejönni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, sikerült napközben megrendelned? Mert ha munka után próbálod majd, akkor ez Nektek sem fog összejönni. :P

Dehogy sikerült.... :P:) :) :P:) :) Napközben is próbáltam a bankból, de egyszerűen nem lehetett elérni a Ticketpro szerverét. Totál összeomlott az egész. Még a helyi Ibusz irodában megpróbálom, hátha lesz. Neked is azt ajánlottam volna Pildi második körben, de úgy látom már megvetted a sima állót.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.