Ugrás a kommentre

Star Wars viccek


Derb

Ajánlott hozzászólás

38 perccel korábban, Frenkie írta:

Nem szép dolog @Dzséjt véleményén gűnyolódni még akkor sem ha nem értünk vele egyet. Úgy gondolom ez a fórum intelligensebb ennél. Ha a te véleményeddel csinálnánk ugyanezt @Donát, te lenél a legjobban felháborodva. Ráadásul @Dzséjt abszolűt nem ezt írta le amit sugallsz.

Pedig innen indult a dolog. :)  Csak azóta már erősen finomodott a vélemény.

 

Nem akartalak megbántani @Dzséjt, de pont az volt az első reakcióm, mint itt Bennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Pedig innen indult a dolog. :)

Pedig még csak nem is gondoltam arra, amit te kivettél abból a szövegből. Olyat meg pláne nem írtam, hogy a lázadók a Hoth-on szétrúgták a Birodalom s*ggét, ez már a valóság durva elferdítése.

És sikerült megbántanod, mert ez célzottan egy olyan poszt, ami az én kigúnyolásomra készült. Az én személyemet vetted célba. Akár a nevemet is odaírhattad volna Han feje fölé. A reakcióidat jobban is érzékeltethetnéd, minthogy egy vicc topikba direkt egy másik ember véleményét kezded el kifigurázni. Képzeld el, te mit éreznél, ha én dobok be képes illusztrációval megtámogatott gúnyolódást a te egyik véleményedről. Már hatszor letépted volna a fejemet. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

minthogy egy vicc topikba direkt egy másik ember véleményét kezded el kifigurázni.

Most akkor ez a te véleményed, vagy nem a te véleményed? Mert ha nem, akkor ez egy szándékos túlzás, nem? Mint ahogy a legtöbb vicc az szokott lenni. Ne már @Dzséjt...

 

Amúgy az meg külön vicces, hogy te aki előszerettettel gúnyolod ki más emberek véleményét lépten nyomon most zokon veszel egy kis zrikát. A véleményed számomra abszurd volt, de nem egy az egyben azt jelenítettem meg a viccben, hanem szándékosan kisarkítottam, erről szólnak a viccek ugyanis. De sajnálom, ha rosszul esett. Legközelebb, amikor gúnyolódsz mások véleményén majd jövök és szólok, jó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy @Dzséjt emlékeztetlek hogy én még a SAJÁT HÜLYESÉGEMRE is mémet csináltam az Obi-wan zene topikban. Azon jót nevettünk, nem? Kicsit úgy érzem, túl van ez lihegve. Frenkie meg az elesett és gyámoltalanok védőszentje néha felbukkan és elővesz engem. :lol: Haláli. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod mit? Lesz*rom. Gúnyolódj, ha attól neked jobb lesz a hangulatod. Akkor már megéri, elvégre szeretem, ha másoknak jobb a hangulata, még ha az én káromra is történik. Szóval fátylat rá. És legalább most adtál nekem egy komoly fegyvert arra az esetre, ha megint évek elteltével rángatsz elő egy sérelmet vagy valakit bevédesz, mert bántottam az érzékeny pici lelkét. :P 

happy star wars GIF

Revenge Of The Sith Power GIF by Star Wars

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.