Ugrás a kommentre

Star Wars viccek


Derb

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
:)

<object width='425' height='350'><param name='movie' value='http://www.youtube.com/watch?v=Pl4Hggd8QJo'></param><param name='wmode' value='transparent'></param><embed src='http://www.youtube.com/watch?v=Pl4Hggd8QJo' type='application/x-shockwave-flash' wmode='transparent' width='425' height='350'></embed></object>

én ezt már belinkeltem hékás.:-D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én ezt már belinkeltem hékás.:-D

Ebbe a topsziba aligha. Max máshová ahol én nem láttam.

Ja és akkor leszek én neked és másnak hékás amikor fagy és piros hó esik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe a topsziba aligha. Max máshová ahol én nem láttam.

Ja és akkor leszek én neked és másnak hékás amikor fagy és piros hó esik.

Aszem jah a Külvilágban a viccekehez aszem. De most mért kell felkapni a vizet? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aszem jah a Külvilágban a viccekehez aszem.

Mire ezt leírtad addigra én már megtaláltam és arra az oldalra én is irkáltam de mégse vettem észre. Van ilyen de hogy minek kellett engem ezzel b*szkurálni azt nemtom hova tenni.

 

De most mért kell felkapni a vizet? :)

Azt nem mondanám hogy felkaptam a vizet de az a hékás totál nem tetszett.

Kábé két hónap híján hét évvel idősebb vagyok és hékásnak hívsz.

Nem hinném hogy neked tetszene ha olyat irkálnék neked amiben az adott esetben nem éppen pozitívan vehetően kisfiamnak hívnálak.

 

Az adásnak vége.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szidásnak szántam amit írtam, az meg se fordult a fejemben. Ő kérdezett és én válaszoltam. Nem gondoltam hogy durvának hat pedig nyugodt fejjel pötyögtem.

Meg hát nem vettem én sértésnek csak egyszerűen nem tetszett ill. tetszik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szidásnak szántam amit írtam, az meg se fordult a fejemben. Ő kérdezett és én válaszoltam. Nem gondoltam hogy durvának hat pedig nyugodt fejjel pötyögtem.

Meg hát nem vettem én sértésnek csak egyszerűen nem tetszett ill. tetszik.

ha sértésnek szántam volna akkro nem teszek a sor végére smilit (vagy is próbálkozom).

 

és tényleg nem akrtlak se megsérteni se més egyebet egyszerüen vicesnek és aranyosnak szántam. Az nem baj ha betesz az ember oylan dolgokat amimár benne van így nem is figyelmesztetésnek szántam volna hogy vedd le mert ez egy jó videó és jó ha elő jön töpször mert vicces és aranyos.

 

Felőlem akár szuperszónikusszúnyognak is nevezhetsz. :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és tényleg nem akrtlak se megsérteni se més egyebet

nem is figyelmesztetésnek szántam volna hogy vedd le

Inkább csak felidegesítened sikerült de már tudom hogy azt se akartad (:)) és az meg se fordult a fejemben hogy le akarnád vetetni. :)

De innentől szerintem nyomjuk be az ON-kapcsolót. :)

 

Az adásnak vége.

Tegnap este az "Alien 3" volt nálam műsoron és ez nem akar kimenni a fejemből. Majd kiverem belőle. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább csak felidegesítened sikerült de már tudom hogy azt se akartad (:)) és az meg se fordult a fejemben hogy le akarnád vetetni. :)

De innentől szerintem nyomjuk be az ON-kapcsolót. :D

 

Az adásnak vége.

Tegnap este az "Alien 3" volt nálam műsoron és ez nem akar kimenni a fejemből. Majd kiverem belőle. :D

nekem Alienről mindíg az Űrgolyhók jut eszembe a filmvégén mikor kijön a csávóból és elkezd énekelni meg minden. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este az "Alien 3" volt nálam műsoron és ez nem akar kimenni a fejemből. Majd kiverem belőle. :lol:

Ajjjaj. Nem akar kimenni a fejedből? Nem értem..... ha tegnap történt, az arcinak már rég le kellett volna válnia a kobakodról. Sőt, talán már nem hogy a fejedből, de a mellkasodból is ki akarna menni....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
Nem tudom, hogy láttátok-e már, de nekem tetszik :clap:

Nekem van is egy. Igaz, nem Darth Vader, hanem Barris Offee. Nekem kevésbé tetszik. Elsőre jó ötletnek tűnt a lego részéről, de a kivitelezés hagy némi kívánnivalót maga után. A csukló nem mozgatható és össze van "nőve" a kard markolatával. A kar viszont lötyög, akárcsak a fej. Ja, és ha lemerült, game over, mert az elem cserélhetetlen (elméletben nem az, de mindenki megszenvedte, aki megpróbálta). Szóval, nem volt jó ötlet, el is tűnt a piacról mindegyik (Barris Offee, Mace Windu, Darth Vader, Obi-Wan Kenobi és Anakin Skywalker volt), illetve Windut kiadták rendes formában, mivel a lego-sw-rajongók kisebb hepajt csaptak (én egy Barris Offee-nak is örültem volna normál kivitelben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.