Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, sajnos ez a problémája. Vagyis ez nem lenne akkora baj, ha nem lényeges elemek hiányoznának.

Na, én ilyet nem fogok csinálni, nálam sorban fog haladni a sztori, nem össze-vissza ugrálva az időben.

Az új York-könyv is bosszant e téren, mert ahelyett, hogy Sándor végre előre mozdítaná a sztorit, mit csinál? Megírja az időrendben a legkorábbi York-történetet... :roll: Viszont Tibi egy nagy és fontos lyukat fog betömni a Hosszú út a tróniggal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R. A. és Geno Salvatore: Az árnyékmaszk

A Tymora köve sorozat második része, Salvatore fiával közösen írt ifjúsági regény. Az előző részhez hasonlóan könnyed kis olvasmány, elsősorban 10-12 éveseknek. A megfogalmazás egyszerű, a mondatok és fejezetek rövidek, a cselekmény pereg. Az előző részhez képest ezt egy kicsit visszafogottabbnak éreztem, de a csatajelenetek leírása – valószínűleg az idősebb Salvatore miatt – továbbra is ütősek voltak.

 

 

A történet ott folytatódik, ahol az előző rész abbamaradt. Maimunt Asbeel faggatja a kő hollétéről. A fiú csak nehezen szabadul meg a démontól. Először Drizzt-ék nyomába ered Calimportba. A félszerzet ékköve című regény több eleme is visszaköszön. Calimportban Maimun Drizzt és Deudermont újra összefutnak. A Tengeri Szellem elindul visszafelé. Maimun úgy dönt, hogy inkább Deudermont-tal marad és csatlakozik a kalózvadász küldetéséhez. A fiú újra összefut Joen-nel aki időközben a kalózokhoz áll. Maimun megpróbálja rábeszélni, hogy pártoljon el tőlük, ami elég nehezen megy. A hajsza közben a kalózvadászok és a kalózok egy olyan szigetre vetődnek, ahol a Kör nevű szervezet elrejtette Tymora kövét. Állításuk szerint Maimun felborította az egyensúlyt, akinek ezért a szigeten kell maradnia. Ami érdekes volt, hogy Deudermont ebbe azonnal belement. A könyv érdekes pontjai voltak azok a részek, amikor Maimun szembeszáll Deudermont döntéseivel. Hamar kiderül, hogy Elbeth él és ő is a Kör tagja. Megmutatja, hol találja a követ. Maimun és Joen elindulnak a sárkány barlangjába, hogy visszaszerezzék, időközben Asbeel is rájuk talál. Most kevésbé cliffhangeres a végkifejlet, de azért még érdekel, hogy mi lesz a kő sorsa.

 

 

Összességében véve egy egész jó könyv, valószínűleg kezdő olvasók jobban fogják élvezni. Négyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christopher Golden: Alien: A Fájdalom Folyója

Az új Alien sorozat harmadik darabja ezúttal a második film – Aliens: A bolygó neve: halál - eseményeinek egy részével fut párhuzamosan. Az Acheronon történt tragédiát meséli el részletesebben. Az előző két könyvet nem is szükséges ismerni, azok nélkül is tökéletesen érthető a történet. Christopher Golden nagyon jó munkát végzett, sikerült összehozni egy olyan regényt, mely kellően drámai, feszült és izgalmas. Ezek mellett a végére sikerült meglepetést is okoznia, pedig úgy gondoltam, hogy az Aliens film miatt minden eleve el van rendelve. Szerencsére nem így történt. (Bár, azt meg kell jegyeznem, hogy nagyon régen láttam már a második Alien filmet.) Ami nagyon tetszett: a szerző nagy hangsúlyt fektetett a szereplőkre, részletesen bemutatta őket. A gondolatok és érzelmek leírása kiemelkedő.

A továbbiakról már nem lehet beszélni spoiler nélkül.

 

 

A regény első fejezete még Ripley szemszögéből indul és összefoglalja, mi történt a Nostromo-val a bolygóra való leszálláskor, valamint annak elhagyásakor. Aztán ugrunk előre az időben. Pár évtizeddel később a telepesek a terraformálással kínlódnak. Megszületik Rebecca Jordan, akit csak Nyuszinak hívnak. A regényben később nem csak Nyuszi, hanem a szülei is középpontba kerülnek. Anne Jordnat már a szülés során rossz előérzetek gyötrik, attól fél, hogy hiba ezen a kolónián családi életet élni, gyereket nevelni. Russ Jordan valami nagy felfedezni valóra vágyik, úgy érzi, hogy az elmúlt években szinte semmit sem találtak. A bázisra érkezik Demian Brackett százados, aki átveszi a bázis tengerészgyalogosainak irányítását. Brackett lesz a regény másik központi figurája. Kiderül, hogy ő és Anne régebben együtt jártak, de az útjaik szétváltak. Brackett felbukkanása szétdúlja a családi békét. Russ féltékenykedik, Anne nem érti férjét, közben azért megmozdulnak benne a régi érzelmek Demian iránt. Brackett-ben szintén újra felszínre kerülnek régi érzelmei. Hamar összebarátkozik Nyuszival és Timmy-vel. Az új parancsnoknak nem tetszik, hogy a tengerészgyalogosok elkísérik a felderítőket a bolygón. Úgy véli, hogy a felderítő utak túl kockázatosak –ami a Finch testvérek katasztrófába torkollott útja is igazol- , szerinte a katonáknak csak a telep védelmével kéne törődni. Leállítja a felderítők katonai kíséretét. Eközben távolabb rábukkannak Ripley-re. Több rész is van, ami Ripley ébredésével és az utána következőkkel foglalkozik: a vizsgálat, az 57 év kihagyás sokkja. A társaság már pontosabb koordinátákat és utasításokat ad, hogy menjenek ki a telepesek felderíteni. Russ úgy véli, ez lesz élete nagy lehetősége, így viszi magával az egész családját. Anne.t kételyek gyötrik, és végül az idegen hajóban történtek őt igazolják. Miután visszaérnek Hadley Reményére, a Wayland Yutani ott tartózkodó tudósai utasítására újabb felderítők mennek ki, ezúttal katonákkal, akikre szintén rátapadnak az arcmászók. A tudósok is érdekes karakterek. Dr. Reese, aki mindent és mindenkit feláldozna, Dr. Mori, aki a lehetőségekre vár, Dr. Hidalgo pedig az, akiben felébred a lelkiismeret-furdalás. Hamarosan elszabadul a pokol, az idegenek vagy elragadják az embereket, vagy megölik őket. Nyuszit és a többi telepest is sokkhatások érik szeretteik halála miatt. Anne igyekszik kijuttatni a gyerekeit a pokolból. Demian pedig a katonákkal együtt az idegeneket próbálja irtani. A szerző nagyszerűen kanyarítja az eseményeket oda, ahová el kell érniük. A végén több, drámai esemény is elnyerte tetszésemet, pl. Anne Jordan áldozata, Nyuszi bujkálása, Demian és maradék túlélők menekülése a rejtett hajóval.

 

A dráma és a feszültség a könyv minden lapján érzékelhető. Részletes, izgalmas és feszült. E mellett úgy éreztem, hogy nagyszerűen passzol az Aliens-hez. Nagyszerű élmény volt olvasni. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Andrzej Sapkowski: Vaják: A megvetés ideje.

A negyedik Vaják könyv ott folytatódik, ahol az előző abbamaradt. Az eseményeket ez már jobban előre vitte. A fejezetek elég változatosak, sok helyszín, sok szereplő, sok esemény kerül előtérbe, így olvasás közben érdemes nagyon odafigyelni. Főleg a harmadik és negyedik fejezetek voltak a kedvenceim. A továbbiakban spolier nélkül nehéz lenne beszélni a könyvről.

 

 

 

Yennefer és Ciri Gors Velen felé tartanak. Geralt meglátogatja az információkereskedéssel foglalkozó Codringher-t és Fenn-t. Többet akar tudni Ciri-ről és Rience-ről is. A későbbiekben végre fény derül Ciri származására is. Apai ágon egy Falka nevű véres kezű felforgató gyilkos boszorkány leszármazottja. Ugyebár a legenda szerint Falka leszármazottja fogja vérbe és tűzbe borítani a világot. Yennefer és Ciri megérkeznek Gors Velen városába. Yennefer azt fontolgatja, hogy beadja a lányt Arethusa varázsló képzőjébe. Miközben Yen és Giancardi, a törp vállalkozó egymással diskurálnak, Ciri egy Fabio nevű fiú kíséretében felderíti a várost. Az egyik helyen elszabadul egy bemutatásra kerülő sárkánykígyó, de Ciri vaják tudása megmenti a helyzetet. A lánynak nagyon hiányzik Geralt, ezért mikor megtudja, hogy a közelben tartózkodik, elindul, hogy felkeresse Hirundumban. Geralt és Yen itt találkoznak újra hosszú idő után. A következő két fejezet a Thanedd-en történt varázsló gyűlést megelőző bállal, valamint az azt követő puccsal foglalkozik. Ezek a fejezetek voltak talán a legjobb részek a könyvben. Geraltot sokan megpróbálják kikérdezni vacsora közben, feltűnik újra Dijkstra, a redaniai kém, Dorregaray, a varázsló. A női mágusok száma is elég nagy, sokan tiszteletüket is teszik az eseményekben. Filippa Eilhart, Tissaia de Vries, Triss Merigold, Keira Metz, Francesca Findabair. Eltérő és mégis sokban hasonló szereplők, elég változatosak is. Geralt és Vilgefortz beszélgetése nagyon élvezetes volt. Geralt ellenállt az ajánlatnak és nem ment bele a mágus ajánlatába. Eleinte nehéz kivenni, hogy ki-kivel van. Az este folyamán a Filippa Eilhart köré csoportosuló varázslónők és varázslók megpróbálják letartóztatni Vilgefortz-ot és híveit. Kiderül, hogy Vilgefortz és csatlósai Nilfgaard oldalán vannak, ráadásul nem csak nilfgaardi lovagokat, hanem a Scoia’tael fanatikus tünde harcosait is bejuttatták a várba, ahol aztán elszabadult a pokol. Feltűnik Rience és a Cirit régóta üldöző szárnyas sisakot viselő lovag is: Cahir aep Ceallach. Geraltnak minden tudását latba kell vetnie, hogy mentse Cirit. A lány felszalad Tor Lara tornyában, a Sirálytoronyba, amely mágikus úton véletlenül elteleportálja Nilfgaard területére. Geralt súlyos sérüléseket szerez a Vilgefortz-cal való összecsapásban, ezért kénytelen Brokilonban, a driádoknál gyógyulni. Kökörcsin beszámol neki a világban történtekről. A királyok Nilfgaard ellenes lépései nem válnak be. Lyria és Aedirn elveszik. Temeriai Foltest semlegességre kényszerül, kaedwini Henselt beáll az osztozkodók sorába, megszületik az önálló tünde állam Nilfgaard védelme alatt Francesca Findabair vezetése alatt, ami Enid néven királynő lesz, Vizimir pedig merénylet áldozata lesz, Dijkstra és Filippa megpróbálnak úrrá lenni a káoszon. Geralt elindul, hogy felkutassa az eltűnt Cirit. A lányt Nilfgaardban is nagy erőkkel keresteti Emhyr császár. A lány a sivatagban tér magához, nehezen marad életben. Először elfogják, végül az önmagukat Patkányoknak nevező számkivetett fiatalok sorába kerül. Giselher, Kayleigh, Reef, Szikra, Mistle és Asse sorsát is röviden megismerhetjük. (Érdekes volt, hogy Kayleigh megpróbált kikezdeni Cirivel, de aztán Mistle elzavarta, és az ifjú számkivetett lány bújt Ciri mellé. ) Azért nem minden nilfgaardi áll Emhyr császár oldalán és a hívei közül sem mindenki teljesíti kapott parancsot. Van, aki holtan akarja látni Cirit és nem élve.

 

 

Eseménydús és izgalmas rész volt. Remélem, hogy a folytatások is maradnak ezen a színvonalon. Ötös.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szégyellem magam, de 25 évig "sikerült" elkerülnöm a Dűne-univerzumot. :) Na de most elkezdem az első könyvet.

Nem vagy egyedül. Én is már több, mint egy évtizede ki akarom próbálni. A közeljövőben viszont terítékre fognak kerülni. Én kronológiai sorrendben szeretnék majd haladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Andrzej Sapkowski: Vaják: Tűzkeresztség

Az ötödik Vaják könyv ismét az előző részt folytatja. A jelenlegi kötet sokkal inkább Geraltra és társaira koncentrált. Cirivel meglepően kevesebb rész foglalkozott az előzőekhez képest. A regényben sok olyam dolog történt, melyek miatt erről a könyvről sem lehet beszélni spoiler mentesen.

 

 

Geralt a theneddi puccs után Brokilonban, a driádok otthonában lábadozik. A driádok módszerei lehetővé teszik, hogy viszonylag hamar újra lábra álljon. A gyógyuláshoz még hosszú út vezetne, de a vaják már nem bír tovább várni. Megbíz egy Milva (eredeti nevén Maria Berring) nevű driád íjász lányt, hogy derítse ki mi történt Cirivel. Milva azt deríti ki, amit az első könyv végén Emhyr császár udvarában láttunk: az ál-Ciri a nilfgaardi udvarban van. Geralt álmaiban látja Cirit, amint a Patkányokkal vándorol. Nem hisz a híreknek. Inkább útnak indul, hogy felkutassa a lányt. Csatlakozik hozzá Milva és az elmaradhatatlan Kökörcsin. A kompániához csatlakozik előbb Zoltán Chivay, a törpe, Percival Scuttenbach, a manó, Zoltán törp barátai, akik menekülteket kísérnek. Később hozzájuk csapódik a rejtélyes Emiel Regis és a korábban Cirit üldöző Cahir is. Cahirt megpróbálták Emhyr kezére juttani, mert a császár elrendelte a kivégzését. Cahir kiszabadul és Geralték társa lesz. Geralt kezdetben nem nagyon örül Cahir-nak, de végül megtanulja értékelni a segítségét. A titokzatos Emiel Regis-ről kiderül, hogy egyfajta nagyhatalmú vámpír. Ennek ellenére elég szimpatikus és megnyerő karakter. Geraltban meghasonlást is okoz a személye, hiszen korábban az ő fajtájára is vadászott. Regis nagy segítségére van a csapatnak, egy vezeklő karaktert ismerhetünk meg személyében. A kompánia elindul dél felé, ahol háború sújtotta vidékeken kell keresztül jutniuk. Geralt immár teljesen félrelöki a semlegességet, sokszor siet bajbajutottak segítségére. A káosz elég nagy úr a vidéken, sokszor martalócok, Scoia’tael, nilfgaardiak és partizánok harcolnak egymás ellen. A babonás parasztokat könnyen be lehet csapni, lányokat boszorkánysággal vádolni és megégetni. Az emigráns cintraiak sincsenek Gerálték segítségére. Vissegerd már inkább ellenséget lát abban a Ciriben, akiből Emhyr császár császárnőt akar csinálni, így Vissegerd elől is menekülniük kell. Geralt úgy dönt, hogy Emiel Regis segítségével a druidákhoz fordul segítségért. Egy fejezetben kiderül, hogy mi történt Yenneferrel. Francesca, más néven Enid királynő kis szoborrá változtatta és kijuttatta Thanedd-ről. Miután visszaváltoztatta, bevette őt a varázslónők új páholyába Montecalvoban. A páholy egyik vezetője Filippa nagyszabású terveket szövöget: Ciriből varázslónőt csinálnának és egész Észak egyesített királyságának trónjára ültetnék, hogy a varázslónők a jövőben meghatározó szerephez jussanak. Fény derül Ciri anyai ágának titkára is. Ez a rész egy kicsit bonyolult volt, nehéz volt követni a genealógiát, amelyet visszavezettek Lara Dorren-ig. Lara leszármazottai elég bonyolult ívet futottak be, de kezd egyre több értelmet nyerni Ithlina próféciája és az Ősi Vér Gyermeke. Yennefer végül megszökik, hogy Geralt és Ciri nyomába eredjen. Ciriék nyomába ered egy halálos fejvadász. Ciri és Mistle viszonya itt már egyértelműben. Geralték a végén elég nagy bajba kerültek, a folyó partján egyre keményebben szorongatták őket. Geralt és Cahir hősiesen ellenállnak, végül Lyria és Rivia harcosai kimentik őket. Geralt most már Rivia lovagja lesz.

 

 

Kevesebb dolog történt, mint az előző kötetben, de így is sikerült egy élvezetes részt kihozni belőle. Az utolsó két fejezet nagyon jó volt. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Összeszámoltam, 2015-ben 63 könyvet sikerült elolvasnom.

Könyvmoly:))) hát én eléggé le vagyok maradva mondjuk talán 20 künyvet de ami a fontos 500 db kb a könyvespolcom és most vigyorgok mint a kismalac mert ebbol 300 Star wars :)) több nyelven.

De azért elismerésem neked az nagyon szép teljesitmény mert az heti 1,5 könyv durván:) és az az ember aki szereti a konyveket es ammedig olvas addig müvelödik ,és most nézd meg a mai generáciot aki meg olvasni sem olvasott szerintem a kotelezon kivul ez a siralmas :)és mivel a menyasszonyom itt hagyott és a kovetkező exjelölt 28 évesen azt mondta hogy addig nem vesz komolyan ameddig nem pakolom ki a szobát és ö nemet, sokkolt ,mutattam neki az ajtón a kijáratot ember vérig voltam sértve hihetetlen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most épp rákattantam a történelmi könyvekre ,hunyadi esetleg ha valaki látja a 6 konyvet szolna ,Mátyás, Hunok,Vikingek,Excalibur,Roma,Tatárok,Tengeri birodalmak es csaták Okori csaták -a mai napig A sárkánylovagrend ... kb 50 konyv de hogy ikor fogom kiolvasni majd egyszer...:) televásároltam a polcomat karacsonyra szulinapra :))) és azt mondták nem vagyok normális:))

Esetleg ha valaki tud Napoleonrol valam tortenelmi regenyt szolna :)elore is kosz

Es amiota megengedtétek hogy ide regeljek enyi csak a Szukits tol

 

Rendelés dátuma Rendelés értéke Rendelés állapota Elküldve

2015.11.22 73.218 Ft Összekészítés folyamatban

2015.11.11 27.000 Ft Összekészítés folyamatban

2015.11.06 17.980 Ft Összekészítés folyamatban

2015.10.08 59.361 Ft Összekészítés folyamatban

2015.08.26 5.475 Ft Összekészítés folyamatban

2015.06.10 5.915 Ft Összekészítés folyamatban

2015.04.14 4.130 Ft Összekészítés folyamatban

2015.03.06 9.910 Ft Összekészítés folyamatban

2015.01.10 4.210 Ft Összekészítés folyamatban

2014.08.14 10.400 Ft Összekészítés folyamatban

2014.05.28 6.500 Ft Összekészítés folyamatban

2014.03.26 3.700 Ft Összekészítés folyamatban

2014.03.09 3.780 Ft Összekészítés folyamatban

2014.01.22 4.490 Ft Összekészítés folyamatban

2013.09.13 2.390 Ft Összekészítés folyamatban

2013.08.07 2.750 Ft Összekészítés folyamatban

2013.07.16 3.701 Ft Összekészítés folyamatban

2013.04.09 902 Ft Összekészítés folyamatban

2013.01.21 7.090 Ft Összekészítés folyamatban

2012.12.11 10.280 Ft Összekészítés folyamatban

2012.12.11 13.440 Ft Összekészítés folyamatban

2012.10.15 6.560 Ft Összekészítés folyamatban

2012.06.15 6.550 Ft Összekészítés folyamatban

2012.05.20 3.760 Ft Összekészítés folyamatban

2012.03.22 3.670 Ft Összekészítés folyamatban

2012.01.16 5.610 Ft Összekészítés folyamatban

2011.10.21 6.580 Ft Összekészítés folyamatban

2011.09.17 5.760 Ft Összekészítés folyamatban

 

az Ebay meg sem merem mutatni :))))

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép :) Kb. 45-50 könyvet olvastam, de volt közöttük olyan, amit ismételtem.

 

Köszi.

 

Könyvmoly:))) hát én eléggé le vagyok maradva mondjuk talán 20 künyvet de ami a fontos 500 db kb a könyvespolcom és most vigyorgok mint a kismalac mert ebbol 300 Star wars :)) több nyelven.

De azért elismerésem neked az nagyon szép teljesitmény mert az heti 1,5 könyv durván:) és az az ember aki szereti a konyveket es ammedig olvas addig müvelödik ,és most nézd meg a mai generáciot aki meg olvasni sem olvasott szerintem a kotelezon kivul ez a siralmas :)és mivel a menyasszonyom itt hagyott és a kovetkező exjelölt 28 évesen azt mondta hogy addig nem vesz komolyan ameddig nem pakolom ki a szobát és ö nemet, sokkolt ,mutattam neki az ajtón a kijáratot ember vérig voltam sértve hihetetlen :)

 

Hát igen, sajnos ma már semmilyen könyvet nem olvas sok fiatal.

 

:clap: Az szép!!!

 

Én a kb 20-at, annak nagy része is SW. :D

 

Igaz, mellette megnéztem 152 filmet (duplzásokkal, újranézésekkel együtt) meg 36 sorozatévadot...

 

Én meg filmeket és sorozatokat nem nagyon nézek. Bár idén több is van, amik nagyon érdekelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összeszámoltam, 2015-ben 63 könyvet sikerült elolvasnom.

Gratulálok, szép mennyiség! :clap:

Egyébként ebből mennyit vettél meg könyvesboltba, és mennyit vettél ki a könyvtárból? :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Steve Perry: Predator: Szerepcsere

A sztori Alaszka mindentől elzárt vadonjában játszódik. Mary Collins Alaszkába utazik arra a helyszínre, ahol bátyja életét vesztette. Sloane, a vadőr feladata, hogy elkísérje. A környéken vadászik medvére egy orvvadász csapat Jack Regal vezetésével. És akkor jönnek a földönkívüli ragadozók. A sztori csak a túlélésről szól. Gyakorlatilag mindenki vadászik mindenkire. Önmagában nem volt olyan nagy szám a történet. Mary Collins karaktere tetszett, a többiek amolyan macsó férfiak voltak, akiknek a halála nem rázott meg különösebben. Sajnos a ragadozók szemszögéből nem igazán láthatjuk az eseményeket. A helyszín tetszett, Alaszka vadonja nagyon szép. Viszonylag gyorsan végig lehet olvasni. Egy átlagos túlélő horror. Három és fél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, egy rendszeresnek mondható kérdéssel jövök: hogy áll a könyved? :)

A Térség 4. részével hogy állsz? Nekem jobban tetszett a 3. résznél.

 

Jót tett a sztorinak, hogy kevés helyszín között ugráltunk, bejött az ismeretlen bolygó annak minden tényezőjével együtt. Sőt, az a koncepció is, hogy a Gyűrű alkotói hasonló típusú bolygókat pakoltak bele az útvonalakba, vagy hogy is fogalmazzak. Igaz, így is akad éppen elég helyi sajátosság, amibe bele lehet halni, de mint láthattuk, az első kinti bolygó a még éppen túlélhető kategóriába tartozik.

Örültem a visszatérő szereplőknek annak ellenére, hogy ennyire nem kicsi a galaxis :) Jól összekötik a könyveket, nem hiányolom, hogy minden részben új karakterek legyenek nézőpontban Holden mellett. Avasarala a végén üdítő színfolt volt, és bár a fene vigye el, amiért Holden sikertelenségét akarta, az indokai érthetőek. Politikai szempontból legalábbis, de emberi szempontból jóval kevésbé. És úgy tűnik, végleg elvesztettük Millert, ő hiányozni fog még ebben az állapotában is :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvem: a decemberi lendületet erőteljes agyhalál követte. Bár a kiadó elkezdte a kommunikációt, hetek óta nem válaszol Howard és az én leveleimre (utolsó hírünk felőle december 17-én az volt, hogy "holnap" reagál... azt mondjuk nem írta, melyik naptól számítva holnap).

Viszont felkérést kaptam egy új novella megírására a következő Ad Astra kötetbe. Most ezen dolgozom.

 

Sajnos a Térség 4-et még el sem kezdtem. A múltkor gondoltam rá, hogy meg kéne venni, de a legközelebbi könyvesboltban nem találtam belőle példányt, így annyiban maradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.