Ugrás a kommentre

Long way round


lokatelli

Láttad a dokumentum filmet a motorozásról?  

20 felhasználó szavazott

  1. 1. Láttad a dokumentum filmet a motorozásról?

    • Igen
      5
    • Nem
      8
    • Most követem a Viasat exploreren.
      1
    • Nem tudom fogni a Viasat ebplorert, úgyhogy most sem tudom nézni.
      5


Ajánlott hozzászólás

Én most tudtam leszedni a Hosszú motorozást, hamarosan elkezdem nézni :) Még mindig emlékszem lokatelli remek beszámolóira ebben a topikban, de azért örülök, hogy meg is nézhetem. Jó lenne, ha felraknák ezt is hamarosan, mert akkor lekapom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Long Way Down is felkerült, már jövöget lefelé ;)

 

No és idén mennek (vagy már úton vannak) a következő útra, a Long Way Up címűre (lent már említve lett), mely Dél-Amerika csücskéből indul felfelé :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Rog, néztél már belőle?

Én tegnap jutottam a végére,nagyon jó volt :D Néha elég döbbenetes volt, mit meg nem csináltak, gondolok itt a mongol járhatatlan utakra, vagy pl. a vizeken való átkelésekre, meg a helyi ételekre. Na de az a beszólás se volt semmi, amit Ukrajnában tettek, miután figyelmeztették őket arra, hogy vigyázzanak az oroszoknál: azt hiszem, Ewan mondta erre, hogy mindenkinek gyanús a szomszédja :D

Jó volt na, jöhet a következő :D Hamarosan nekikezdek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Long way down harmadik rész végén járok, azt hiszem, ez lesz a kedvencem :) Itt voltak Olaszországban, ami gyönyörű volt így képekben (egyébként is szeretem a helyet, csak el kéne már menni személyesen), meg Tunéziában :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Long way down harmadik rész végén járok, azt hiszem, ez lesz a kedvencem :) Itt voltak Olaszországban, ami gyönyörű volt így képekben (egyébként is szeretem a helyet, csak el kéne már menni személyesen), meg Tunéziában :D

Voltak a Como tónál? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, néztél már belőle?

Én tegnap jutottam a végére,nagyon jó volt :evil: Néha elég döbbenetes volt, mit meg nem csináltak, gondolok itt a mongol járhatatlan utakra, vagy pl. a vizeken való átkelésekre, meg a helyi ételekre. Na de az a beszólás se volt semmi, amit Ukrajnában tettek, miután figyelmeztették őket arra, hogy vigyázzanak az oroszoknál: azt hiszem, Ewan mondta erre, hogy mindenkinek gyanús a szomszédja :D

Jó volt na, jöhet a következő :D Hamarosan nekikezdek.

 

 

Szerintem az Ukrajnában lévő géppisztolyos házibuli mindent vitt, meg a mongol utak, hiába oda ló való. (Föleg az volt a gáz, hogy az orosz Moszkva Gyöngye motorkerékpár végig bírta, míg a bnw-k állandóan vacakoltak)

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak a Como tónál? :evil:

Voltak, de nem forgatási helyszínen, csak arrafelé is mentek.

 

Orki, ezeket én is bírtam :D Az a helyi motor nem hiába helyi, az itteni viszonyokra készítették :D

A Down 4. részében mentek Kenyába egy jótékonysági eseményre (kórházat szereltek fel motorral, hogy azzal járják az orvosok,nővérek a környéket, Ewanék is részt vettem ezen az események), és ott volt a Brawn GP támogatója Richard X is, az a szőke fickó, akit mindig látunk a boxban náluk. Mentek néhány kört a motorokkal a fiúkkal :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A végére értem a Long Way Downnak is. Tetszett ez az út is némi ellentmondás ellenére, ami itt-ott elfogott. A fiúk iszonyú jól érezték magukat az úton, állandóan azt mondták, hogy csupa kedves emberrel találkoztak, amit láthattunk is. Ugyanakkor több helyen is felhozták azokat a borzalmakat, amik Afrikában történtek és ma is történnek. Csodálatos út volt, gyönyörű tájakon keresztül utaztak, és valóban sok helyen szívélyesek voltak az emberek. De a negatív dolgok mind ott vannak mögötte. Talán csak szerencséjük volt, hogy minden zűr nélkül végig tudtak utazni :)

Vicces volt, hogy Ewan felesége, Eve az út előtt megtanult motorozni, hogy aztán egy hetet ő is végigmotorozzon Afrikában a fiúkkal :P Jó sokat elesett a homokban (mint ahogy Ewan is néhol), de aztán jól belejött :P Charley jobban motorozik :) Néha marha lököttek is tudtak lenni út közben, mint a gyerekek :P

Jó volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az út végén a résztvevők családtagjai odautaztak Dél-Afrikába, de ott pl. csak a többiek meg Charley családját mutatták, Ewanét nem. A gyerekeit az előző végén sem láthattuk, gondolom, félti őket a "közönségtől" (de szerintem ott voltak, csak nem láthattuk). Ewant még az anyukája látogatta meg nem sokkal a vége előtt, ez pl. meglepetés volt neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
  • 9 évvel később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.