Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor az űrcsaták jobbak mint a Star Wars EP3-ban? Az effektek is szebbek, hogy látod? :)

EP3 nem éppen az űrcsatájáról lett híres szerintem. Itt annál jóval többet mutatnak és látványosabban. Igaz, elviseltem volna többet, de végül beláttam, hogy egy bizonyos főesemény drámaiasága miatt, ez így volt tökéletes. :)

Effektek nagyon a helyükön vannak és a tiszteletadás jegyében még akadtak eredeti hangok is. :) Tetszett továbbá, hogy itt az Enterprise-on van hídablak és nem kivetítő helyettesíti. Igaz, ellensúlyozásként kissé furcsa volt az űrhajók ipartelepszerű meghajtótere. Egy központi mag helyett, volt vagy féltucat. De ez tényleg csak apróság. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komoly kérdés volt, mert fogalmam sincs mi ez. Annyit tudtam eddig róla, hogy bárhol kerestem névsorban az SW-t, előtte mindig az ST volt, meg, hogy Xavier professzor a X-menből ebből a filmből jött át. Mást nem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komoly kérdés volt, mert fogalmam sincs mi ez. Annyit tudtam eddig róla, hogy bárhol kerestem névsorban az SW-t, előtte mindig az ST volt, meg, hogy Xavier professzor a X-menből ebből a filmből jött át. Mást nem...

Kérlek szépen a Star Trek az ami Amerikaországban rajongásban felülmúlja a Star Warst. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérlek szépen a Star Trek az ami Amerikaországban rajongásban felülmúlja a Star Warst. :)

Hmm ez biztos? :)

Azért a mozis bevételek nem ezt igazolják, meg Lucas bankszámlája :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérlek szépen a Star Trek az ami Amerikaországban rajongásban felülmúlja a Star Warst. :)

Azannyát.... Akkó' ezt meg kell nézni. :) De majd ha kint lesz :)

Nézőember is jöhetne már ki, azt is jó filmnek mondják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm ez biztos? :)

Azért a mozis bevételek nem ezt igazolják, meg Lucas bankszámlaszáma :)

Biztos. :)

Volt erről egy remek kis doksifilm valamelyik ismeretterjesztő csatornán anno. Az egész világra vetítve már persze ki van egyenlítve kettőjük "versenye". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamit még kihagytam. :) Ugye pár napja agyondicsértem az "újkori" Enterprise sorozatot. No, kedveskedtek az alkotók annak is. Meg lett említve Archer (kapitány?) is. Igaz, a kutyáján keresztül. :) (az évszám miatt némi kétségem van, hogy pont a sorozatban lévő kutyáról lett volna szó)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az utolsó jelenetet. Most már bánom, hogy nem maradtam bent.
50-50 % esélyed lett volna rá. Én azt a verziót láttam amelyiknek a végén Logan a jappó csehóban iszogat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem meg a Star Trek éjféli premierjéről (na nem haza :) ). Gyerekek, Terminator Salvation, Avatar, Transformers 2... semmi, nekem már megvan az év filmje. Minden benne van, ami az eredeti szériát naggyá tette (a karakterek nagyon ott vannak, mindenki, a humor pedig mindent visz), ugyanakkor teli van merész fordulatokkal, olyan látvánnyal, hogy az hihetetlen, és pörgéssel. Top3-as Trek film, és lehet, hogy második nézés után (ma 17:30-ko, már megvan a jegy :) ) a dobogó élére ugrik. És bátran ajánlom azoknak is, akiknek lövésük sincs a Star Trekről. Tesztelve lett ilyen emberen is, és nekik is tetszett. J. J. Abrams megcsinálta, feltámasztotta a Star Treket, rebootolta, és mégsem, mindemellett mélységesen tiszteletben tartott minden sorozatot és filmet. Ha pontoznék, 10-ből 20-at adnék.

És még valami, ilyen élményben nem volt részem az ep3 premierje óta (csak most nem áztam el, bár csöpögött).

 

A bemutatóm amúgy remekül sikerült, többek szerint a legjobb voltam, pedig az elején majdnem belesültem :)

:) Azt hiszem mégiscsak megnézem ezt a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Eddig már olvastam egy pár cikket, hozzászólást a Star Trekről. Van ahol azt állítják, hogy a film egy párhuzamos univerzumban játszódik, van ahol azt modják, hogy kapcsolódik a többi sorozathoz és filmhez. Akkor most mi is van? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Eddig már olvastam egy pár cikket, hozzászólást a Star Trekről. Van ahol azt állítják, hogy a film egy párhuzamos univerzumban játszódik, van ahol azt modják, hogy kapcsolódik a többi sorozathoz és filmhez. Akkor most mi is van? :)

 

 

Igen, egy alternatív univerzumban játszódik.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak örülnék ha haladnának tovább a háborúval az időben, és a 3. részre elérkezünk 2029-ig.

Nekem is ez lenne a szimpatikus, de valljuk be, a három részen keresztüli háborúzás kissé sablonos lenne és előbb-utóbb unalmas. Persze ostoba fordulatok nem kellenek, de várjuk ki a végét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Igen, egy alternatív univerzumban játszódik.

 

 

 

Roszz ómen. De azért majd megnézem és majd kiderül, hogy sikerült "összekapcsolni" ezt az ST és eredeti ST univerzumot.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Roszz ómen. De azért majd megnézem és majd kiderül, hogy sikerült "összekapcsolni" ezt az ST és eredeti ST univerzumot.

Miért lenne ez rossz ómen??????? A Star Trekben nem ez az első paradoxon. :) Valami olyasmi ez mint a Terminatorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komoly kérdés volt, mert fogalmam sincs mi ez. Annyit tudtam eddig róla, hogy bárhol kerestem névsorban az SW-t, előtte mindig az ST volt, meg, hogy Xavier professzor a X-menből ebből a filmből jött át. Mást nem...

A májusi Voxban pár oldalas cikket szenteltek a Star Trek-univerzumnak, dióhéjban benne van sok minden :) Ha valaki ismerősöd veszi az újságot, feltétlen nézz bele, sokkal jobban leírja, mint amit én itt leírhatnék, arról nem is beszélve, hogy én elég kedveset tudok a ST világáról, mivel azért sok mindent nem láttam a filmjeiből.

"Xavier prof" alakítója valóban fontos karaktert játszik az ST-univerzumban, de csak a Kirk kapitány utáni filmekben és némelyik ST-sorozatban.

 

Asszem én is meg fogom nézni. Eddig csak egy filmet láttam(9.) abból se emlékszem semmire, szóval jó lesz. :)

Nyugi, vén csont létemre én sem láttam minden ST mozifilmet, sorozatot meg pláne nem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh milyen jó dolga van Dzséjtnek 24 óra alatt másodjára nézte meg moziba a Star Trekket :)

Oszt meglehet a végén feleszmél, hogy végül is mennyire rossz. :)

De szerintem menne ő a hétvégén is. :) Tényleg nagyon el lett találva az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.