Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nos számomra is a Star Trek az év filmje. Egyenlőre. Én azért még nem jelentem ki tuti biztosra, hogy jöhet bármi, ez nem fog változni. Az Avatar lehet végül a titkos befutó. Mert nem elég hogy gyönyörűséges űrhajókat is látunk benne, amint cikáznak az űrben, ugyanakkor egy teljesen eddig nem látott világot, egy totálisan idegen és veszélyes planétát, rengeteg földönkívülivel, ragadozóval. Emberi oldalon vagy féltucat militarista eszköz, katonai gépek, fegyverek, űrtengerészgyalogosok, meghát epikus übercsatajelenetet bolygón, és levegőben.

Ha ez megajó és gigalátványos lesz, szerintem Dzséjt is el fog gondolkozni azon év végén, amit anno fél éve kijelentett. :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez megajó és gigalátványos lesz, szerintem Dzséjt is el fog gondolkozni azon év végén, amit anno fél éve kijelentett. :) :)

Mivel a Star Trek nekem a szívem egyik csücske, az Avatar meg a szívem, de még a gyomrom közelében sincs jelenleg, így ennek bekövetkezte aligha valószínű. Ahhoz ennek a filmnek nem kellett volna ilyen jól sikerülnie.

 

Ami az űrcsatát illet, Abramsnak ott egy teljes Föld-Romulan háború, hajrá, kihasználhatja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jójó, ezen még teljesen badarság elmélkedni, majd év végén lehet összegezni az év filmes terméseit. :)

Egyébként teljesen érthető a helyzeted Dzséjt, nyilván rajongásod tárgyát nem fogja senki se letaszítani a trónról.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Delta Vegás rész, amikor azt a négylábú izét bekapja egy ilyen túlméretezett izé, az egy picit emlékeztetett az SW 1-ből, arra a részre amikor Obi-Wanék a víz alatt mászkálnak a Naboo-n. Lehet, hogy csak én vagyok olyan hülye, hogy párhuzamot vonok, de kitudja? Állítólag J.J. Abrams nagy SW rajongó... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Delta Vegás rész, amikor azt a négylábú izét bekapja egy ilyen túlméretezett izé, az egy picit emlékeztetett az SW 1-ből, arra a részre amikor Obi-Wanék a víz alatt mászkálnak a Naboo-n. Lehet, hogy csak én vagyok olyan hülye, hogy párhuzamot vonok, de kitudja? Állítólag J.J. Abrams nagy SW rajongó... :)

Abrams? Hatalmas SW rajongó, csak úgy mint Damon Lindelof (producer). A Lost-os interjúkon mindig Star Wars-os póló van rajtuk, és magában a sorozatban is rengeteg SW utalás van.

 

Én azért abban reménykedek hogy lesznek jobb filmek a Star Trek-nél. A GI. Joe trailer alapján egy vicc, Transformers 2 se győzött meg annyira. Marad a Terminátor és az Avatar, így a nagy blockbuster-ökön belül.

Mondjuk lesz még 1-2 jóság az idén, kezdve a Public Enemies-től vagy a Brüno-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt rá lehetne húzni akár a Jurassic Parkra is amikor a T-rex elkapja a Raptort. :)

Bár aki rásütné, azt egyből lehülyézném :) '93-ban még nem volt ep1.

Spoiler:

Viszont a Delta Vegás jelenetről sokaknak jutott eszébe a "Mindig van egy nagyobb hal." beszólás, úgyhogy lehet benne valami (pláne, hogy a jelenet is hasonló, a kis szörnyet a nagy szörny alulról felfelé kapta el, mint a sando az opit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ez a Sam Worthington ?

Ő lesz a Terminator Salvationban Marcus Wright, az Avatarban meg a főszereplő, Jake Sully. Eddig azonban nem játszott semmi nagyban.

 

Amúgy, Star Trekben ugye Pavel Chekovot Anton Yelchin játszotta. Ha minimum ezt a szintet hozza a TS-ben is Kyle Reese-ként, akkor egy évben két híresebb karakter újraformálásában is sikert fog aratni. Bár azért remélem Kyle nem ilyen jópofa lesz, mint Chekov volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm...de várom már ezt a filmet :)

http://www.imdb.com/title/tt1408101/

:) Igazi ST-rajongó lettél :)

 

Mondjuk lesz még 1-2 jóság az idén, kezdve a Public Enemies-től vagy a Brüno-tól.

Előbbi, ha jól emlékszem, nyár közepén jön, szóval nem kell sokat várni rá, utóbbi viszont nem rémlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbbi, ha jól emlékszem, nyár közepén jön, szóval nem kell sokat várni rá, utóbbi viszont nem rémlik.

A Public Enemies papíron nagyon jól hangzott, Johnny Depp és Christian Bale egy filmben, wow. De a trailer ezzel az amatőrfilm jellegű kamerabeállításokkal eléggé idegesítő.

A Brüno az Sacha Baron Cohen legújabb filmje, amiben most a meleg fodrászt fogja alakítani, Borat-stílusban. Elvileg ez is nyár közepén jön majd.

 

Most jutott eszembe hogy év végén jön a Sherlock Holmes film is Robert Downey Jr.-al, arra is már nagyon kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gondolom már nem orosz akcentussal fog beszélni. :)

Csak nem :roll:

 

Na még annyit a Star Trekhez, ezúttal kimaradt jelenetek.

Spoiler:

Kár, hogy kivágták a klingon börtönbolygó jelenetét. A filmben említi Uhura, hogy romulanok megtámadtak egy klingon börtönbolygót (Rura Pentét a Star Trek VI-ból és az Enterprise-ból). Ami nem derül ki viszont, hogy Nero ott töltött a 25 évből elég sokat, és a Narada ekkor mentette ki (itt hangzott volna el a "Wait is over!" szöveg is). A trailerben látható is, amint Nero összeverekszik két klingonnal.

startrektrailercap48small.jpg

Illetve kimaradt George Samuel Kirk is, Jim bátyja (Spencer Daniels játszotta).

Sőt, az is, hogy az öreg Spock találkozik az anyjával (ez is benne van a trailerben).

startrektrailercap8small.jpg

Jó lenne, ha ezek a jelenetek visszakerülnének a DVD-re, és nem csak, mint extra. A Trek I-et, II-t, és a VI-ot úgyis kibővítették :yes:

 

Kösz Dzséjt.Akkor jól sejtettem, hogy eddig szinte semmi fontosabban nem játszott, ez a két film lesz a debütálása.

Ami vagy megalapozza, vagy tönkreteszi a karrierjét :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem teszi tönkre :roll: Az eddig napvilágra látott kritikák pl nagyon dicsérik, jobban játszik állítólag a Terminatorban, mint Bale

A Totalfilm magazin egyenenes első helyre rakta Sam alakítását, mint a legjobb dolgot a filmben

http://www.totalfilm.com/features/11-thing...nator-salvation

 

Szóval, nézzük csak meg a filmjeit idén. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem teszi tönkre :roll: Az eddig napvilágra látott kritikák pl nagyon dicsérik, jobban játszik állítólag a Terminatorban, mint Bale

A Totalfilm magazin egyenenes első helyre rakta Sam alakítását, mint a legjobb dolgot a filmben

http://www.totalfilm.com/features/11-thing...nator-salvation

 

Szóval, nézzük csak meg a filmjeit idén. :yes:

 

Persze várjuk mit alakít.Remélem én is, hogy nem rontja el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megsasoltam a Treket. Annak ellenére hogy sose voltam oda nagyon az ST cuccokért marhára bejött.

Közben nekem is beugrott néhány SW-s dolog.

Spoiler:

Az egyik az hogy Jimmy hasonlóképp bandukol romulánéknál a folyosón mint Luke a Bespini folyosón a fal meg hasonlóan függőleges bordázatú csak a Trekes görbe.

A másik Spock kitörése a romulán hajóból. Arról az ugrott be amikor a Slave 1 Obit üldözi.

Még a Vasemberke is beugrott az elején. A kapitányt az a muki játszotta aki az Iron Man kopasz főterroristáját.

 

Azért a Delta Vegás rész, amikor azt a négylábú izét bekapja egy ilyen túlméretezett izé, az egy picit emlékeztetett az SW 1-ből, arra a részre amikor Obi-Wanék a víz alatt mászkálnak a Naboo-n.
Az a túlméretezett izé a Cloverfield-rém ST-univerzumos rokona lehet. Nagyon bevált Abrams-nek az a fazon aki kitalálta őket. :roll:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a túlméretezett izé a Cloverfield-rém ST-univerzumos rokona lehet. Nagyon bevált Abrams-nek az a fazon aki kitalálta őket. :yes:

Neville Page az úriember neve, aki kitalálta ezeket a szörnyeket, és ő az Avatarban is a szörnykreátor :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.