Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én folyamatosan nézem az IMAX oldalát, illetve az ahhoz kapcsolódó Online jegyrendelős oldalt. Más mozinál már lehet rendelni a jegyeket.

 

Javaslom osszuk fel két hatos foglalásra. Jake-el együtt 12 leszünk, ha visszamondja a jegyet helyben hagyjuk de alaposan :D

Ha én visszamondom, akkor a maradék 11 jegyet ettől függetlenül ki lehet váltani nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is beszállnék a foglalásba. :D Este akkor szerintem beszéljük meg, hogy hogy is lesz ez az egész...

 

Szerk.: Itt a foglalós oldal.

Szerintem elég ha Mártival ketten rendeljük meg a jegyeket :) A végén csak kavarodás lesz belőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van ha valaki vidéki. Én csak mindig ott álltam a pénztárnál az előadás előtt fél órával és megkaptam a legjobb ülőhelyeket hátul, sose kellett jegyeket foglalnom :)

A legjobb helyek nem hátul vannak :P No meg függ attól is, hogy milyen filmet néztél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szeretek moziba járni, mert egyrészt drága (bár nem ez a legfőbb ok, mert telne rá) másrészt pedig sok az ember. Nem szeretem a tömeget. Az a halálom volt, mikor még réges-régen egy távoli galaxisban ö... akarom mondani ifjúsági lapnál én csináltam a mozifilm szekciót és akkor kőkeményen menni kellett moziba. Na akkor gyűlöltem meg az egész mozizást, bár a pozitívum belőle, hogy ingyen volt :D

 

Jó, persze 1x-1x elmegyek én is, mikor lánykával vagyok vagy jó a film (TCW, VV3D, Brigantik) de ha nem számottevő a film, megvárom inkább a DVD-t.

Az Avatarnál is ez lesz. 3D-ben úgysem látok, az meg hogy elmenjek moziba ahol a sok paraszt beszélget, csámcsog a film közben, azt inkább nem. :) Majd fél év múlva bedobom a gépbe DVD-n/BR-en és megnézem ha jó értékeléseket kap :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én moziba csak látványfilmekre ülök be.

Én meg leginkább filmet nézni, szóval a műfaj mindegy :D

 

Egyébként ne aggódj, a lefoglalt jegyeket nem vagy köteles átvenni, mi is jártunk már úgy, hogy 6 jegyet foglaltunk, de végül 5-en mentünk, és visszamondtuk az egy kimaradót.

És valóban, a legjobb középen ülni a teremben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a tíz órás biztos nem jó.
Nekem meg a későbbi nem jó! Ha egykor vagy utána kezdődik a film, akkor "éjszaka" lesz vége. Másnap meló van és még haza is kell érni. Arról nem beszélve, hogy ha megnézzük a filmet, utána már nem marad idő semmire. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem fogok reggel hatkor felkelni az biztos :D
Ó, te szegény, mintha Kutyakeszi olyan kib*szott messze lenne :P

Nem gondoltál még arra, hogy Jake is meg kolmilan is vidékiek és nekik még korábban kell kellniük? :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, te szegény, mintha Kutyakeszi olyan kib*szott messze lenne :D

Nem gondoltál még arra, hogy Jinx is meg kolmilan is vidékiek és nekik még korábban kell kellniük? :)

Dehogynem gondolok. :P Direkt ezért se az első előadásra készülök jegyet rendelni :D Amúgy vedd számításba, hogy IMAX jegyeket egy órával a kezdés előtt át kell venni, vagy legalábbis nem fél órával mint a hagyományos jegyeket. Aztán ott az utazási idő is, ami nekünk több mint egy óra, plusz ugye az egyéb reggeli teendők.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjfélig még van idő, hogy mindenki jelezze, kinek melyik előadás a jó. Én nem fogok reggel hatkor felkelni az biztos :)
Ezt ugye nem mondod komolyan. Én aki 80 km-re lakok Pesttől is hétkor kelek, hogy felérjek kilencre. Egyszer egy évben ne legyél már lusta, főleg, hogy egész évben alhatsz...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ugye nem mondod komolyan. Én aki 80 km-re lakok Pesttől is hétkor kelek, hogy felérjek kilencre. Egyszer egy évben ne legyél már lusta, főleg, hogy egész évben alhatsz...
Ahogy mondani szokták ez egyéni szoc. probléma :) Másrészről ott a húgom is, aki még nálam is "lustább" :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ugye nem mondod komolyan. Én aki 80 km-re lakok Pesttől is hétkor kelek, hogy felérjek kilencre. Egyszer egy évben ne legyél már lusta, főleg, hogy egész évben alhatsz...

Hova gondolsz, hogy Oldi valamiért is "szenvedjen". Ugyan, előbb jön el az Armageddon és ment meg minket Bruce Willis. :)

 

Nekem tök mindegy, melyik előadás lesz, ha ott leszek, úgyis már szombaton fenn leszek. Szerinte viszont még egy egy vagy két óra felé eső vetítés bőven belefér. Nyolc-kilenc felé még így is otthon lehet az, aki három órásnyira lakik Pesttől (persze attól függően, hogyan megy a vonat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindenképpen 6-kor kell kelnem, ha nem korábban... :D

Node melyik előadáshoz leányom ? :D Nekem az a lényeg, mert annyi jegyet rendelek, vagy ha nagyon de nagyon jó szívű akarok lenni, megrendelem a hajnali kukorékolóknak is és priviben megadom majd valakinek a jegyrendelés hivatkozási adatait :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film 155 perc körüli. HA 11 vagy 12 órakor lesz alőadás az tökéletes.

Ha 12 órakor kezdődik 15 óráig fog tartani, film előtti reklámokkal előzetesekkel együtt.

15 órakor még világos van. 15 órától 18 óráig lehet beszélgetni stb.

18 órakor meg ki merre lát.

Na ez okés így?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film 155 perc körüli. HA 11 vagy 12 órakor lesz alőadás az tökéletes.

Ha 12 órakor kezdődik 15 óráig fog tartani, film előtti reklámokkal előzetesekkel együtt.

15 órakor még világos van. 15 órától 18 óráig lehet beszélgetni stb.

18 órakor meg ki merre lát.

Na ez okés így?

Annyiban hibádzik, hogy 10, 13, 16, 19 és 22 óra körüli előadások lesznek előreláthatóan. :) Amúgy meg oda kell érni egy órával előtte, szóval akkor is lehet csevegni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.