Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de muszáj nekünk az IMAX-ba menni?

A Westendben is lesz 3D vetítés, 11 órás időpont is van, már most lehet rendelni, és hátránynak egyelőre annyit látok, hogy 50 Ft-tal drágább a jegy.

 

Szerk: Visszavonom a felvetést, ezt a kérdést nem érdemes most már kinyitni, hogy milyen mozi legyen, hiszen a legtöbben, akik jönnének, nem tudnak róla dönteni, csak estefelé. Maradjon az IMAX. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de muszáj nekünk az IMAX-ba menni?

A Westendben is lesz 3D vetítés, 11 órás időpont is van, már most lehet rendelni, és hátránynak egyelőre annyit látok, hogy 50 Ft-tal drágább a jegy.

 

Szerk: Visszavonom a felvetést, ezt a kérdést nem érdemes most már kinyitni, hogy milyen mozi legyen, hiszen a legtöbben, akik jönnének, nem tudnak róla dönteni, csak estefelé. Maradjon az IMAX. :D

 

Ugyanez járt a fejemben, és ugyanezért vetettem el :D Csak legalább lehetne már rendelni az IMAX-ba...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy órával később sem... Szerintem majd nyolc tájékán, mikor nyit a mozi.
A mozi is 10-kor nyit, mint a többi üzlet.

 

Tenel Ka, Oldie: hiába maradtatok fenn sokáig és keltetek korán :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez meg a másik. Ezért nem gondolom, hogy holnapra már fullos lesz az összes IMAX vetítés :D
Biztos nem lesz fullos, de a legjobb jegyek fogynak el először, az is biztos. Ha van rá lehetőség, akkor bizony legyenek miénk a legjobb helyek. :P

 

Az más kérdés, hogy én a mozik helyében két hétre előre csak úgy engednék helyet foglalni, ha pár napon belül valaki át is veszi őket. De ez maradjon köztünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hova gondolsz, hogy Oldi valamiért is "szenvedjen". Ugyan, előbb jön el az Armageddon és ment meg minket Bruce Willis. :D

:D No igen, a világon senki és semmi nincs, amiért Oldie kicsit is lejjebb adna az önzőségéből :D

 

Nem gond az 1 órával korábbi átvétel, én oda tudok menni akár 9-re.

Aztán megbeszéljük, film után hol találkozunk, és ott mi bevárhatjuk a társaság többi részét. :P

Kész szerencse, hogy még nincsenek a jegyek lerendelve, mert én is a korábbira szavazok. Valószínűleg már előző nap feljövök én is Pestre, szóval 9-re ott vagyok én is az Arénában. Nem mintha nem kelnék fel, ha úgy hoznák a körülmények, szóval mindenképpen megyek korán én is :P Nekem is jobb a másnapi meló miatt, ha nem éjszaka érek haza. Persze, ha mindenki a délutánira szavazna, akkor kibírnám én is, de ha lehet választani, akkor választok fentiek alapján :P

Meg kívánom jegyezni, hogy ezt a dolgot korábban is lebeszélhettük volna azok kedvéért, akik nem a fórumon lógnak állandó jelleggel :P

 

Pildi, azért az IMAX mégiscsak IMAX, azért vállalom be én is, mert amúgy, mint írtam, nem is csípem. Egyébiránt megfelelne a Westend is, azt a mozit nagyon szeretem :)

 

Szerintem csak 10 után lehet rendelni, mert hát nyitás is 10 után van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nem lesz fullos, de a legjobb jegyek fogynak el először, az is biztos. Ha van rá lehetőség, akkor bizony legyenek miénk a legjobb helyek. :D

 

Az más kérdés, hogy én a mozik helyében két hétre előre csak úgy engednék helyet foglalni, ha pár napon belül valaki át is veszi őket. De ez maradjon köztünk. :D

Először a hátsó sorokba fogynak el a jegyek, mi meg középre szeretnénk foglalni :P

 

A húgom pl. szeptemberben a This is itre szeretett volna jegyet rendelni, de annál csak venni lehetett ennyivel előre, rendelni nem. Szóval nem egy kaptafára mennek a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D No igen, a világon senki és semmi nincs, amiért Oldie kicsit is lejjebb adna az önzőségéből :D
Mielőtt még tovább rugdosnál, megemlíteném, hogy senki sincs semmire kényszerítve, de a minimum az, hogy ha már valaki szívességet tesz azzal, hogy éjfélig fent marad és lessi azt a k*rva moziműsort, akkor nem szapulom.

Ezek után örülök, hogy nem arra az előadásra jössz amelyikre én tartok. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész szerencse, hogy még nincsenek a jegyek lerendelve, mert én is a korábbira szavazok. Valószínűleg már előző nap feljövök én is Pestre, szóval 9-re ott vagyok én is az Arénában. Nem mintha nem kelnék fel, ha úgy hoznák a körülmények, szóval mindenképpen megyek korán én is :P Nekem is jobb a másnapi meló miatt, ha nem éjszaka érek haza. Persze, ha mindenki a délutánira szavazna, akkor kibírnám én is, de ha lehet választani, akkor választok fentiek alapján :P

Meg kívánom jegyezni, hogy ezt a dolgot korábban is lebeszélhettük volna azok kedvéért, akik nem a fórumon lógnak állandó jelleggel :D

Akkor négyen megyünk délelőtt. :D

Ne haragudj, gondolhattam volna, hogy bár nem vagy fent, de Neked is jobb lenne délelőtt, és felhívhattalak volna... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor négyen megyünk délelőtt. :D

Ne haragudj, gondolhattam volna, hogy bár nem vagy fent, de Neked is jobb lenne délelőtt, és felhívhattalak volna... :D

Ugyan, legtöbbször nem jut eszünkbe a telefon, de egyébként sem történt volna semmi nagy gond :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy eszembe jutott, hogy BKV háza táján zűrök vannak, mi lesz, ha akkor sztrájkolnak, mikor mi moziznánk? Remélem, nem :D

Akkor jön a hirig. Egy szép nagy hirig, amekkorát még az magyar TV székháza sem látott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BKV sztrájkhoz: Mire való az a 2 testrész a hasunk alatt? :D

Azzal kényelmesen el lehet közlekedni a járdán a Nyugatitól a Keletiig :D

 

De Oldie, nem lenne 1xűbb ennyi szenvedés helyett felhívni őket, hogy tegyenek félre pár jegyet? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fognak sztrájkolni, mondd gyakran, és határozottan! :D

Azt teszem :P

 

BKV sztrájkhoz: Mire való az a 2 testrész a hasunk alatt? :)

Azzal kényelmesen el lehet közlekedni a járdán a Nyugatitól a Keletiig :D

Azért nem jó ebben az esetben gyalog (amúgy meg kívánom jegyezni, hogy naponta gyalog járok melóba, meg haza, ami fél óra oda és vissza, szóval nem vagyok lusta :P), mert ha előzőleg feljövök barátnőmhöz, akkor piszok messze leszek, jócskán túl a Déli pályaudvaron, akkor meg necces. De ha sztrájk lesz, akkor otthonról jövök, leszállok Zuglóban a vonatról, onnan szinte két köpésre van csak az Aréna :P De jobb lenne, ha nem lenne sztrájk :D Amúgy már megettem a Keleti-Nyugati távot egyszer gyalog, abszolút nem vészes (bár a Keletitől még vagy 10 perc az Aréna), de hát nekem van közelebbi vonat megálló is :P Jut eszembe, Zuglóból mentem már gyalog a Nyugatiba kisebb megszakítással :D Az több, mint egy óra lábbusszal :P Hiába no, megéltem már egyszer egy sztrájkot Pesten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyszer Déli-Örs távot kellett lehúznom egy szilveszterkor :D

Jó, nem voltam egyedül, haverokkal elökörködtünk a távon és legnagyobb meglepetésemre nem volt hosszú a táv, legalábbis nem tűnt annak :D

 

Jövőre jön Sweeney mester BD-n (kötelező vétel) meg még pár cím, ami jöhet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.