Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tudtuk anno is, hogy eljön ennek is az ideje, csak türelmetlenek voltunk :lol: Vagyis voltak egyesek, azt hiszem, akkor is bírtam a strapát nagyjából :P
Nem fogod elhinni, de én akkor is és most is meg tudom állni, hogy ne nézzem meg az előzeteseket :P

Vajon miért? :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Liam Neeson nagyon badass, de Sam Worthington is alaposan leamortizál mindenkit.

Új Titánok Harca előzetes :yes: :yes:

Sajnos ez már nincs fönt. :clap: Pedig megnéztem volna, mert láttam moziban egy előzetesét a filmnek, és egyáltalán nem hozott lázba. Csupa ordítás volt az egész, a zenéjére nem is emlékszem. Leginkább idegesítő volt. :) Bár lehet, hogy csak az előzetes volt rossz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe tényleg nem akarok én lenni a Avatar negatív hangja, főleg mert ha jó engem fog a legjobban lenyűgözni, de most beszéltek róla a Class FMen Balázsék, és Vadon Jani szerint semmivel sem jobb mint egy szépen megcsinált PC játék trailer. :clap:

Na már csak pár na és kiderül! :yes: Én is várom már, bár nem tudom mikor lesz időm megnézni... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: Magyarországon még nem volt Avatar vetítés, csak USA-ban és Londonban :yes:

 

Vadon Jani is csak a teaser trailert láthatta, mert arról tényleg azt gondolhatja az ember.

Balázs is nagy Cameron rajongó, Terminator 1-2 a kedvence, párszor már említette. Biztos ők is kíváncsiak rá...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

New yorki filmkritikusok megszavazták az Év filmje díjat, amit az Avatar kapott.

http://incontention.com/?p=19160#more-19160

 

Egy komoly elismerést kapott. Golden Globe vagy Oscaj jelölést megcsípheti ezek után.

A híres filmkritikus Roger Ebert maximális osztályzatot adott a filmre, és így kezdte a nyitósorait:

Watching "Avatar," I felt sort of the same as when I saw "Star Wars" in 1977.

http://rogerebert.suntimes.com/apps/pbcs.d...VIEWS/912119998

 

A vén pojáca valszeg most nem téved :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: Magyarországon még nem volt Avatar vetítés, csak USA-ban és Londonban :yes:

 

Vadon Jani is csak a teaser trailert láthatta, mert arról tényleg azt gondolhatja az ember.

Balázs is nagy Cameron rajongó, Terminator 1-2 a kedvence, párszor már említette. Biztos ők is kíváncsiak rá...

 

Persze, persze a trailerről beszélt.

És vágom, hogy Balázs imádja Cameront, szerintem ő is ott lesz a premieren, és marha sokszor idéz a Termiből. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A híres filmkritikus Roger Ebert maximális osztályzatot adott a filmre, és így kezdte a nyitósorait:

A vén pojáca valszeg most nem téved :clap:

Hohó, ő azért elég szőrös szívű, ha jól tudom, szóval ez egy remek hír :yes:

 

6 nap, drága feleim! :)

Annyi, ezt már fél lábon is kibírjuk :) Bár elég lassan telik az idő, ha közben melózni is kell :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

New yorki filmkritikusok megszavazták az Év filmje díjat, amit az Avatar kapott.

http://incontention.com/?p=19160#more-19160

Ez megint egy olyan hülye hír, aminek a címe félrevezető. :clap: Hogy az Év filmje, az a szövegből egyáltalán nem derül ki, és a felsorolás szerint az Avatar csak a Legjobb kép kategóriában a nyerő náluk (olyan nem is volt, hogy az Év filmje).

Egyébként a legtöbb kategóriában a Becstelen brigantyk volt a nyertes (legjobb mellékszereplő, legjobb forgatókönyv, legjobb fényképezés, legnagyobb áttörés). :yes:

 

A híres filmkritikus Roger Ebert maximális osztályzatot adott a filmre, és így kezdte a nyitósorait:

 

http://rogerebert.suntimes.com/apps/pbcs.d...VIEWS/912119998

 

A vén pojáca valszeg most nem téved :yes:

Na de ez a kritika már tényleg a totál elismerésről szól! Bár azért a hangsúly most is a technikai megvalósításon van elsősorban (ilyen összehasonlításban írta, hogy újításaival felveszi a versenyt az 1977-es Star Wars-szal), de azért a többi szempontból is jókat ír. :)

Már én is nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CRITICS? CHOICE MOVIE AWARDS 9 kategóriában jelölte az Avatart:

* Best Picture

* Best Director/James Cameron

* Best Cinematography

* Best Art Direction

* Best Editing

* Best Makeup

* Best Visual Effects

* Best Sound

* Best Action Movie

 

http://www.awardsdaily.com/?p=16487

 

Nem semmi. Legjobb rendezés, film is ott van :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éccaka megálmodtam a filmnézést. :clap: Persze egy filmkocka se ment le a filmből, az álom tárgya az volt, hogy karcosak voltak a szeművegek :yes: Agyam eldobom :yes:

 

ahha, te nem a film miatt mész, téged a szemüveg érdekel! :)

És még nem is álmodtad meg a film végét! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.