Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Látom, te is "naggyon" megijedtél! Tíz fillér nem maradt a zsebünkben! :D :D :D
Rettegek :D

 

 

Stiglitz. Ha ezentúl feltűnik, akkor az azt jelenti baj van. :)
Bibibi, majd én meg hozom Az ÚRat, Bruce Willist és akkor lesz ám igazán baj :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, nálam jól megfér mindkettő! Most már mindhárom! :)

Én sem értem ezt a (mesterséges?) konkurálást. Tök jól megvagyok Star Wars, Star Trek, Stargate, Jurassic Park és Alien fanként (azért az Avatart még nem sorolom ide, az még elválik). Még egyszer sem vesztem össze magammal :D Mindegyiket másért szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem ezt a (mesterséges?) konkurálást. Tök jól megvagyok Star Wars, Star Trek, Stargate, Jurassic Park és Alien fanként (azért az Avatart még nem sorolom ide, az még elválik). Még egyszer sem vesztem össze magammal :D Mindegyiket másért szeretem.

A mestersége a legjobb szó. Mindkét oldallal - Trek és Wars - csináltak elég sok interjút, és alig hagyják ki a riporterek, h mit szólnak a "konkurenciához". Pedig több olyat ismerek, aki mindkettőt kedveli, mint aki csak az egyiket.

 

Oldi, igazad van, ott van a Terminátor-világ, de akkor pl a SG1 is, vagy akár a Warhammer40k. Remek kis világok, mindet másért szeretem! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh ez a cikk is

Szexszel adják el az Avatar DVD-t

Amúgy visszatérve erre a cikkre, illetve a benne foglaltakhoz, a filben tessék-lássék mód, de azért észrevehető, hogy összekapcsolódtak. :) Mindkettőjük hajfonata ugyanis kettőjük közt van. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a moziról nem ennyire rózsás a kép, mert egyrészről új módi ütötte fel a fejét, a polárszeművegeket nem tasakkal együtt adják, hanem műanyag "tejesládából" :S Bazz, csak néztem mikor a kezembe nyomtak egy foltos mocskos szemüveget. Még itthon pedig a fejembe volt, hogy visszem amit még anno megtartottam magamnak, de én hülye....

Nekem is csak a mozinál jutott eszembe, hogy van itthon két ilyen szemüvegem is, vihettem volna. Csak hát a kijáratnál meg elveszik, és nem biztos, hogy meg tudom magyarázni, hogy bocsi, de ezt otthonról hoztam :D

 

Nem tudom, nálam jól megfér mindkettő! Most már mindhárom! :D

Nálam is megfér több is egymás mellett :D

 

Elviszem őt is Avatart nézni! :)

Remek ötlet :D

 

Mindkettőjük hajfonata ugyanis kettőjük közt van. :D

Akkor ezeknek "idegi" alapon lesznek gyerekeik is? Mert az oké, hogy összekapcsolódnak, de azért... van egy reprodukciós része is a folyamatnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is csak a mozinál jutott eszembe, hogy van itthon két ilyen szemüvegem is, vihettem volna. Csak hát a kijáratnál meg elveszik, és nem biztos, hogy meg tudom magyarázni, hogy bocsi, de ezt otthonról hoztam :)

 

 

 

Akkor ezeknek "idegi" alapon lesznek gyerekeik is? Mert az oké, hogy összekapcsolódnak, de azért... van egy reprodukciós része is a folyamatnak :D

Eh, gondókogggy! :D :D Simán elveszed a jegyszedőtől a szemüveget, odabent az otthonit felveszed, kimenet pedig leadod amit őt adtak :D Az otthoni meg mehet a tatyóba.

 

Eh, megint csak góndókogggy! :D Az érzelmi töltetet gondolom az idegi összekapcsolódás alatt érik el, ezzel okoznak örömet egymásnak. A másik módszer meg megmarad ha utódnemzésre adják a fejüket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy fejembe jutott valami, méghozzá Normmal kapcsolatosan. Ugye ő is Jake-el együtt érkezett a Földről és vele együtt gyűtt az ő Avatarja is ami az út alatt teljesen kifejlődött. Namármost, Grace kérdezi tőle, hogy mennyi időt töltött Avatar testben, erre ő mond jónéhány száz órát. Namármost, ezek szerint neki több Avatarja volt, vagy az ő Avatarja csak tartósítás végett volt a "levesben" és a Földön szokott az Avatarjához? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Namármost, ezek szerint neki több Avatarja volt, vagy az ő Avatarja csak tartósítás végett volt a "levesben" és a Földön szokott az Avatarjához? :)

Jó kérdés, már nekem is eszembe jutott. Az előbbi szerintem nem, mivel mondják, hogy marha drága egy ilyen avatar. Lehetett esetleg egy prototípus-féleség is, ami olcsóbb, de használható gyakorlásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy fejembe jutott valami, méghozzá Normmal kapcsolatosan. Ugye ő is Jake-el együtt érkezett a Földről és vele együtt gyűtt az ő Avatarja is ami az út alatt teljesen kifejlődött. Namármost, Grace kérdezi tőle, hogy mennyi időt töltött Avatar testben, erre ő mond jónéhány száz órát. Namármost, ezek szerint neki több Avatarja volt, vagy az ő Avatarja csak tartósítás végett volt a "levesben" és a Földön szokott az Avatarjához? :)

Fordítási baki volt, eredetiben azt mondja: „How much did you logged?” Talán a naplózásra céloz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fordítási baki volt, eredetiben azt mondja: ?How much did you logged?? Talán a naplózásra céloz...

Nekem az volt erre a saját, különbejáratú magyarázatom, hogy más típusú avatárban volt. Mondjuk valamilyen állat-ember avatarban.

Nem hinném, hogy a navikkal kísérletezték volna ki az eljárást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.