Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

51es Bolygó: Nekem bejött ez a kis mese. Tele volt mindenféle sci fi utalással, és a történet is tetszett.

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

És most már azt is tudjuk hogy kerültek a földre

Spoiler:

Alienek. :cool:

Nekem egy 7/10 simán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha azt nézük jó két év kellett csak hogy a vizuál effektusok jól nézzenek ki a forgatás után, ez az egy év elég kevéske akkor :cool:
Annak szerintem a rendező jelenléte nélkül is nekieshetnek addig. :D De majd kiderül minden :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predators képek :D

 

http://www.avpgalaxy.net/forum/index.php?topic=27957.0

 

Pörgessétek végig az oldalt :D

 

 

Baromi hangulatos képek, bár a 3 predacs egymás mellett még szokatlan, de látok egy originál ragadozót is a háttérben remek :D:cool:

A színészek teljesen rendben van, a dzsungeles díszlet meg kiváló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit itt még becsapósak ezek a predik. Remélem a filmre némileg megnövesztik őket. :D No meg a gau kivételével elégé hiteltelenek azok a "parityák" amiket látni :D Elvégre ha jól tudom a jövőben járunk. :cool: Szóval nekem ne MP5-ösökkel meg UZI-kal rohangáljanak az emberek, mert így kevés lesz a lőporszag, a predik meg csak megkarcolódnak. :D

Az a gau, vagy vulcan tökéletes mélyebb sebzésre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak szerintem a rendező jelenléte nélkül is nekieshetnek addig. :cool: De majd kiderül minden :D
Rendező nélkül nem tudom mit tudnának csinálni, hiszen a CGI-hoz kellenek a concept artok amikhez a forgatókönyv meg ugye a rendező is szükségeltetik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendező nélkül nem tudom mit tudnának csinálni, hiszen a CGI-hoz kellenek a concept artok amikhez a forgatókönyv meg ugye a rendező is szükségeltetik.
A rendező léte meg jelenléte nem ugyanaz :cool: Másrészről gondolom van neki számos vázlata mikor tizenvalahány éve nekifeszült a sztorinak :D

Nomeg ugye a Battle Angel is egy év alatt fog elkészülni, pedig ugyanazt a technológiát fogja alkalmazni mint a cikkből kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Büszkék lehetünk magunkra hogy a forgatáson a "leggonoszabb" nemzetek közé választottak. Pedig már kezdtem örülni hogy ebből kihagynak minket és a lengyeleket b*sztatják.

 

Azért milyen szépen mondja az "Egy perc"-et. Szebben mint az aki ordibál

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes:

Nagyon állat volt a film. A trailer alapján is ilyennek gondoltam, és meg is kaptam.

A látvány óriási, nagyon darkos, csakúgy mint a történet és a szereplők.

Ez a logika a fekete mágia ellen nagyon bejövős, és ahogy néztem a végét tuti folytatni akarják. Kicsit ilyen Batman Begins-es vége lett,amit cseppet sem bánok mert ebből a filmből néznék még többet is. Robert Downey egy állat, és számomra hihetetlen módon Jude Law is szuper volt Watson szerepére.

8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar te láttad már az Avatart amúgy?

Uhh nagyon lapítottam mikor kérdeztétek mi? :)

Nem még nem, de mindenképpen IMAXben akarom megnézni, és sajna arra most még nincs pénzem hogy fel le plusz mozi stb. SZóval ami lesz fölösöm és időm megnézem. Ezt semmiképp nem hagynám ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.