Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az év akció-vígjátéka. :) Simán ott lesz a Vasember mellett.

Nos, sorozatból mozifilmet, amiben a főszereplőket más színészek alakítják eddig egyet néztem meg. Azt is azért, mert az A Star Trek volt. És abban nem csalódtam. Ez lesz úgy érzem a második, ami esélyt kap nálam. Ezek idióták! :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, sorozatból mozifilmet, amiben a főszereplőket más színészek alakítják eddig egyet néztem meg. Azt is azért, mert az A Star Trek volt. És abban nem csalódtam. Ez lesz úgy érzem a második, ami esélyt kap nálam. Ezek idióták! :):D

Hmm, esetleg egy újabb közös mozi? Hmmm?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, esetleg egy újabb közös mozi? Hmmm?
Én most július végétől szeptemberig meglehet, hogy minden héten moziban leszek, mert annyi sok jó film jön, kezdve az Eredettől, egészen majd az Expendablesig :D Szóval én ezen időszak alatt vevő vagyok közös mozizásokra :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most július végétől szeptemberig meglehet, hogy minden héten moziban leszek, mert annyi sok jó film jön, kezdve az Eredettől, egészen majd az Expendablesig :D Szóval én ezen időszak alatt vevő vagyok közös mozizásokra :D

Igen, az Expendables lett volna ilyesmire a másik javaslatom, bár az talán nem mindenkit érit... Bár ki tudja? :D

Nekem sajnos 2, talán 3 mozi fér bele, ha a babysintér rokonságot rá tudom venni. :D Ott a suli kéthetente, aztán meg ugye sci-fi rendezvények, kettő esélyes. De meglátom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az Expendables lett volna ilyesmire a másik javaslatom, bár az talán nem mindenkit érit... Bár ki tudja? :D

Nekem sajnos 2, talán 3 mozi fér bele, ha a babysintér rokonságot rá tudom venni. :D Ott a suli kéthetente, aztán meg ugye sci-fi rendezvények, kettő esélyes. De meglátom. :D

Nálam is függ attól, hogy a tanfolyam mikor indul be egyáltalán. Bár az majd mindennapos lesz, de gondolom itt csak a közös mozizás úgyis hétvégenként jöhet szóba :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, esetleg egy újabb közös mozi? Hmmm?

Sajnos engem ez a film egyáltalán nem érdekel, és a mondott másik sem, szóval ezt most kihagyom. Az Inceptiont meg valószínűleg hétköznap fogom látni (a lehetőségek így adottak), szóval ha esetleg lesz közös mozi belőle, nálam az is kimarad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most július végétől szeptemberig meglehet, hogy minden héten moziban leszek, mert annyi sok jó film jön, kezdve az Eredettől, egészen majd az Expendablesig :D Szóval én ezen időszak alatt vevő vagyok közös mozizásokra :D

 

 

Expendables alap ugye, hogy megnézzük. Már szerzem be a golyóálló mellényt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képek az Expendablesből:

 

http://filmdroid.blog.hu/2010/06/10/meg_to..._expendablesbol

 

Asszem ha ezekkel a képekkel aggatták volna tele a nyolcvanas években a mozik bejáratánál a "vitrineket" egész nap el se mozdultam volna :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie-nak igaza volt. Ez az Elit halálosztók baromi nagy film.

Elképesztő ami Rióban van. Mocsadék korrupt zsaruk. De az elitek kiválóak. Rendet tesznek. Nem hiszem el, hogy a valóságban ezeket nem lehet kiírtani. Bár ha jól tudom a való életben a riói rendőri egység néha bemegy és írt utcakölyköket stb(ami nagyon helyes). Két napot adnék hogy a tisztességes emberek kimenjenek a nyomornegyedekből. Aztán az Us Marine be és aki mozog azt fejbe. Egy hét múlva megszünne a bűnözés. Borsodba is kéne egy ilyen alakulat.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban. A film jószerivel a való életet mutatja be, a BOPE (különleges rendőri alakulat) valós helyzetével. Amikor Ross Kemp dokufilmjét néztem, ugyanazt láttam viszont a filmen. Az autóparkjuk nevetséges, kiképzésük a világ legbrutálisabbja és tényleg nem sz*roznak, ha gépfegyvert pillantanak meg egy gyerek kezében.

 

Más, bár eme filmhez kapcsolódik némileg. Megszereztem végre az Isten városát. :D Kíváncsi vagyok rá, mert arról is sok pozitív vélemény található.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Elolvastam. A tökéletes rendőri erő. Akinél fegyvert látnak agyonlövik. Csak két hétre edják kölcsön őket. Borsodban mennék le és megkérdezném melyik család a tetű. Rámutatnak és aki bent van halott. Maga a mennyország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam. A tökéletes rendőri erő. Akinél fegyvert látnak agyonlövik. Csak két hétre edják kölcsön őket. Borsodban mennék le és megkérdezném melyik család a tetű. Rámutatnak és aki bent van halott. Maga a mennyország.
Azért az más vidék. Szerintem ott 10 percig se maradnánk életben. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más, bár eme filmhez kapcsolódik némileg. Megszereztem végre az Isten városát. :D Kíváncsi vagyok rá, mert arról is sok pozitív vélemény található.

Mint film, valóban remekül elkészített, amit mutat, az szörnyű. Sajnálom az ott élő embereket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hacsak nem John Rambo a testőrünk. :D

Ezek lehet, hogy Rambot esznek reggelire :)

 

De annyi szent, ha bevetnénk őket nem lenne több fakivágás, gátlopás....árvíz, és az iskolákba költöztetett "svédek" megtanulnák a wc használatát. Csak hogy aktualizáljam a jelenlegi problematikát. De még a csirkék is biztonságban lennének. :P

 

Azért nem semmi erkölcsi eltökéltség legyen, hogy ne süllyedjenek a helyi rendőrök szintjére. :D A család, mint összetartó erő gondolom náluk is ugyanazt jelenti mint a légiósoknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.