Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Ryan közlegényében nem ez a szám szólt véletlenül? :D Annyi biztos, hogy ott is Edit Piaff énekelt a vége felé.

Ott ez a szám ment :D

 

Amúgy szerintem nagyon kellemes zene ez. Jó hogy a rendezők felhasználják a számait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még lehet rá esély hogy beugorhat.
Ha újra megnézed a filmet tutti :D "Tekerj" arra a pontra amikor Cobb először vezeti be a lányt a dolgokba. :D Akkor kérdez rá a csaj erre a dologra, hogy mi történne akkor ha......
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredet

 

Spoiler:

A film után a feleségemmel egyszerre mondtuk, hogy ez az egész egy álom volt. A valóságot sosem láttuk. És a poén, hogy Cobb felesége aki az egészet meghatározza. Ő is álmodik, és ezért jelenik meg időről időre. Ha összegezni akarnám, akkor azt mondom, hogy Mal megleckézteti a férjét, Cobbot azzal, hogy ő is tud gondolatot elültetni.

 

Szóval Nolan újra bűvészkedik és újra bebizonyítja, hogy napjaink rendezői közül ő trükközik legjobban a lapokkal.

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég értem haza a Shrek 4.-ről, és azt kell hogy mondjam, hogy határozottan jó volt. :D A harmadik részen kicsit untam magam, de ez nagyon tetszett. :D Másfél órás volt, mégis olyan rövidnek tűnt. Jah, és Rumpelstilskin az eddigi legjobb főgonosz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de lépjünk túl egy kicsit Nolan filmjénél. ma megnéztem a másik MESTER filmjét, a legyőzhetetlent. Nagyon nagy hatással volt rám. Én még ilyen rsszizmus-ellenes filmet nem láttam. Nelson Mandela nagyon szimpi , bárcsak itthon is lenne ilyen formátumú politikus. A megbocsátásra való hajlama megdöbbentő és tiszteletreméltó. Igazi náci barmoknak kötelezővé tenném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék mindenkinek akit érdekel megnézni, és akkor nem látsz tőlünk spoiler feliratot :D

Aki tudja és amikor tudja, az megnézi :D

 

Dzséjt, valahova eltűnt az idézet, amit Neked szerettem volna írni, de már nem keresem vissza, kicsit nehezen navigálok a touchpadon, de a lényeg az, hogy Frenkie-nek tanácsoltam, hogy vigye el az anyukáját a moziba a filmre, vagy valamit félreírtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada:

 

 

Ha álom lenne, akkor a végén a búgócsiga nem lassulna be, hanem pörögne a végtelenségig. :D Egy filmben, amelyben a totemhez kötik az álom/valóság rejtélyét, nem hagynának ki egy ilyen utalást.

 

Eredet

 

 

kicsit megbicsaklik a totem, de végül mégis szépen forog tovább. Valamint szerintem a legfőbb bizonyíték, hogy álom az egész, hogy amikor hazamegy Cobb hogyan találkozik a gyerekeivel? Ott folytatódik, ahogyan utoljára látta őket (leguggolva játszanak, minden úgy ahogy az emlékezetében volt), csak itt éppen meg is fordulnak végre a gyerkőcök.

 

Ami pedig külön megadja a pikantériáját, hogy azt mondja nekik, hogy mekkorát nőttek, mióta nem találkoztak. Igen? De akkor miért ugyanazok a kölykök ugranak a nyakába, akikről az emlékei állandóan bekavartak? Valójában semmit nem változtak. Ez is csak azt támasztja alá, hogy ilyen csak az álomban van.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.