Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És van egy jó meg egy rossz hírem...

 

A jó:

Novemberig érdemes megtanulni angolul perfekt! :clap:;)

A rossz:

Mivel, az Avatar BR és DVD kiadványon egy deka magyar felirat és szinkron se lesz az extrákon és a kibővített jeleneteken se!!! :) :) :D

lásd itt:

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=399615...696560533213596

A kommenteknél...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, gondolom nem okoz gondot hogy helyet szoríts neki :D
Ne viccelj, még a John Rambo sincs meg. :D apropó nem kell a műsoros DVD? :P

 

 

AVATAR Trailer a földi jelenetekkel, és sok mással áááááááááááááááááááááá
Nekem ennyi elég is volt ebből, szép és jó, a rajongóknak igazi csemege lesz. Nekem elég a szinkronos és feliratos Avatar BD. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne viccelj, még a John Rambo sincs meg. :D apropó nem kell a műsoros DVD? :P

Smucig. :P:D Egyáltalán szoktál te a TCW mozifilmen kívül mást is nézni azon a FULL HD-s plazmán? :P:D Vagy kimondottan csak ahhoz vetted? :P :P :D

 

Kösz nem kell, meg van kétféle kiadásban is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán szoktál te a TCW mozifilmen kívül mást is nézni azon a FULL HD-s plazmán? :D :D Vagy kimondottan csak ahhoz vetted? :D :D :P
BD -im: TCW első évad, TCW mozifilm (feliratos extrákkal), Apollo13, Avatar, Becstelen Brigantyk. Ezekből szoktam válogatni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És van egy jó meg egy rossz hírem...

 

A jó:

Novemberig érdemes megtanulni angolul perfekt! :D:D

A rossz:

Mivel, az Avatar BR és DVD kiadványon egy deka magyar felirat és szinkron se lesz az extrákon és a kibővített jeleneteken se!!! :D :D :P

lásd itt:

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=399615...696560533213596

A kommenteknél...

 

Ezen most annyira felhúztam magam, hogy kicsit várok, hogy beírjak a másik fórumba, főleg azon baromnak aki még védi ezt a döntést és eredeti lemez vásárlására buzdit. Mert ez a kiadvány így egy nagy rakás nulla de duplán. Valami irtózatos csalódottságot érzek. Mit érnek az extrák és a bővitett jelenetek, ha az ember egy szót sem ért? De megérdemelnék a tengerentúlon hogy egy nagyon várt filmet magyarul kapjanak felirat nélkül? Nem érted? Hát tanulj meg magyarul. Undorítzó az egész. Olyan szinten balkán már ez az ország hogy csak úgy belénk törölhetik a talpukat. Nehogymár valami nagy költség legyen feliratot csinálni hozzá.

Remélem egy darab nem kell el belőle. Majd lelkes srácok lefordítják aztán megy torrentre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár százezer forint feliratot tenni a kiadványra.
Bődületes kiadás :D Főleg azok után, hogy sokan nem egyszer mentek el rá az emelt áras mozibemutatóra. Maguknak köszönhetik ha marha nagyot buknak ezzel a kiadással.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig meg lehet venni az első kiadást, szinkronnal és felirattal. :D

 

Jaja... nekem is az van meg és egyelőre nem érzek késztetést a váltásra. Mondjuk engem eleve bármilyen extra dokumentumfilm hidegen hagy. Nem is tudom mikor járt utoljára a lejátszómban extra DVD...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon remélem hogy írdatlan bukta lesz.

 

Valoszinü gyengén fog muzsikálni, ahogy Magyarországon évek óta gyengén muzsikál minden létező DVD kiadás. Ezért is hagyták abba, hogy feliratozzák az extrákat. Jöhetett itt annak idején nyugodtan mindneféle full extrás, magyar feliratos kiadás, azt se vették igazán. Ezért a piacért senki nem fogja törni magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja... nekem is az van meg és egyelőre nem érzek késztetést a váltásra. Mondjuk engem eleve bármilyen extra dokumentumfilm hidegen hagy. Nem is tudom mikor járt utoljára a lejátszómban extra DVD...
Mivel nem vagyok rajongó nekem nem is kell más, csak a film. Abból meg a három órás sok lenne. Annyira azért nem jó. :D

 

 

Kezdem azt hini, hogy igazad volt tavasszal. Csak az baj, hogy azon nincs extra és bővitett jelenet.
Viszont a rajongókat meg tudom érteni. Becsapva érezhetik magukat. Sajnállak benneteket. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bődületes kiadás :D
Akkor sem éri meg az Intercomnak, mert akinek kellett a film az már megvette. A kemény mag, aki megvenné ezt azok pedig nincsenek olyan sokan, hogy megérné még a felirattal is foglalkozniuk.

Örüljünk, hogy behozza ide, időben behozza és még o-ringet is kapnak az emberek hozzá.

Ha nem hozná be az IC vagy nem időben, akkor meg még nagyobb hőzöngés lenne.

 

A mai világban ne csodálkozzunk az ilyeneken, könyörgöm, mikor a béka segge alatt vagyunk eladásokat tekintve.

 

Gondoljatok a Star Wars-ra, ott se voltak feliratosak az extrák, mégis ott van még az összeladásokat tekintve a 4. helyen. Előtte csak a Gyűrűk Urák vannak, mindkét név elég nagy húzóerő, valamint utóbbi(ak) jó sok éve jelent meg, amikor még nagyobb eladásokat tudtunk produkálni és az FHE ki tudta harcolni a külföldi elosztótól a feliratot rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valoszinü gyengén fog muzsikálni, ahogy Magyarországon évek óta gyengén muzsikál minden létező DVD kiadás. Ezért is hagyták abba, hogy feliratozzák az extrákat. Jöhetett itt annak idején nyugodtan mindneféle full extrás, magyar feliratos kiadás, azt se vették igazán. Ezért a piacért senki nem fogja törni magát.

 

 

Értem én de akkor tisztességesebb lenne be sem hozni a kiadványt. Mert elvárni, hogy megvedd azt aminek a felét nem érted nem fair. Lehet hogy én vagyok különc, de engem baromira érdekel, hogy készülnek a filmek, amit szeretnék is érteni. De itt még 45 perc plussz jelenet van amit ha nem ért az ember olyan mintha nem is lenne. Mindegy úgysem tudok rajta változtatni.

Azért gondolom igazából gáznak mert ez a világ legsikeresebb filmje. Amit valószinü vennének, ha van felirata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.