Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

POTC2: Vannak nagyon jó (látvány, Depp stb.) és kevésbé jó oldalai (fölöslegesen elnyujtott játékidő, Keira, fiú- félhalott apa szál stb.)... összességében egy korrekt látványfilm. Az utolsó pillanatok miatt pedig kiváncsian várom mit hoznak ki a harmadik részből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szuper ez a két lenti trailer. Bár most valahogy a The Black Dhalia jobban érdekel. Imádom a Szigorúan bizalmast is, remélem, hogy majdnem olyan jó film lesz. Azt már nem is merem kívánni, hogy legalább olyan jó legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnyújtás... hát nekem az 1 holdfényben kalózok közt rohangászós jelenete (amire maga a film alapötlete épült! ) tűnt hosszabbnak a kelleténél... ez van.

Egyetértek.... ráadásul ott mintha egy rajzfilmbe menne át az egész, amikor Keirát több méter magasra reptetik a lepedőn... a kevesebb itt is több lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jó köszi Priest. Remélem lesz olyan jó mint a Screw on head! :D

 

Már jó rég nem voltam. Huhhh. El is kezdtem behozni a lemaradást, de még el tart majd egy idieg. Vki össze tudja nekem pár kulcsszóban foglalni az elmúlt két hét filmes történéséit? :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szereted Di Capriót, nem szereted Scorsesét... Ez nem neked való sztem :)

 

Jack Nicholson amúgy zseniálisnak tűnik benne... Lehet, hogy jön még egy Oscar jelölés?

Igazad van! :) De nem írtad, hogy ez Scorsese-Leo előzetes. :D

 

Egyébként Nicholson valóban zseniálisnak tűnik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy volt e már szó a Végső Állomásról, de ha nem akkor itt a harmadik részt trailerje. Szerintem az utóbbi idők egyik legjobb thillerje az egész sorozat :)

 

http://www.apple.com/trailers/newline/fina...tion3/large.htm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy volt e már szó a Végső Állomásról, de ha nem akkor itt a harmadik részt trailerje. Szerintem az utóbbi idők egyik legjobb thillerje az egész sorozat :)

Háááát... az első kettő még elment morbid poénnak, föleg az autó-balesetes rész, de a harmadik már elég erőtlen lett sajnos szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát... az első kettő még elment morbid poénnak, föleg az autó-balesetes rész, de a harmadik már elég erőtlen lett sajnos szerintem.

Hát én póént nem találtam benne. Műfaját tekintve legalábbis nálam szépen teljesített. Egy íilyen tipusú filmtől én ezt vártam el amit láttam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én póént nem találtam benne. Műfaját tekintve legalábbis nálam szépen teljesített. Egy íilyen tipusú filmtől én ezt vártam el amit láttam :)

Pedig a werkfilmben a készitők is bevallják, hogy csak agyatlan mókának szánták az egészet, meg arra, hogy minnél kreativabb elhalálozásokat mutassanak be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest!

 

Ha még nem láttad volna akkor itt egy 6 perces kis ízelítő a Hellboy sorozatból. Egész jónak néz ki. De a Screw-on Head-el nem veheti fel a versenyt... :)

 

Hellboy Animated series Sneak Peak

Nagyon szépen köszönöm! De láttam! :)

 

Nem is akarják felvenni a versenyt a Screw-on Head-el (nem is lehet Mignola rajzai ott életre kelnek!!! semmi se múlhatja felül! :D ), de ettől függetlenül nagyon jó kis szórakozás lesz!

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.