Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy a savbaesés benne lesz a filmben, valahol a közepe felé. A film első felében láthatjuk Jokert még emberi alakban garázdálkodni, és flashbackekben megtudhatjuk, hogy miként lett belőle bűnöző...

 

De hát majd meglátjuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit mondanak a két filmről? :P

 

Randal védi a SWt míg a másik 2 a GYUt isteníti. PErsze Randalt nem tudják felülmúlni.

Megmondja hogy csak EGY igazi visszatérés létezik, és az nem a "Király"... :D

Persze van fikázás mindkét oldalon. :D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha olyan sok az eltérés a képregény és a film között, akkor annyira azért mégsem.

Én úgy látom, hogy általános megítélés a batfanok között, hogy eddig messze ez a legképregényhűbb Batman film. És emellett még filmként is kitűnően funkcionál.

 

De minden adaptációnál ugyanoda lyukadunk ki: vannak, akik a forrásanyag egy-az-egyben történő átvitelét várják el, azonban ők legtöbbször csalódnak, mert nem fogadják el, hogy a film teljesen más megközelítést kíván, mint egy regény vagy egy képregény, ezért bizonyos változtatások elkerülhetetlenek.

 

A Batman Begins nálam teljesen hibátlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Universal Pictures átvette a Columbia Pictures / Revolution párostól a Hellboy 2 jogait, így 2008-ban az ő égiszük alatt mutaták be a mozik a Pokolfajzat újabb kalandjait, melyben mindkét főszereplő, Ron Perlman és Selma Blair is visszatérnek.

A filmet áprilisban kezdik forgatni Budapesten és Londonban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Universal Pictures átvette a Columbia Pictures / Revolution párostól a Hellboy 2 jogait, így 2008-ban az ő égiszük alatt mutaták be a mozik a Pokolfajzat újabb kalandjait, melyben mindkét főszereplő, Ron Perlman és Selma Blair is visszatérnek.

A filmet áprilisban kezdik forgatni Budapesten és Londonban. :D

Pesten.Az Cool. Kimegyek és megnézem mejd a forgatást! :D Ku..a jó lesz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pesten.Az Cool. Kimegyek és megnézem mejd a forgatást! :D  Ku..a jó lesz! :D

Hát akk szólj és jövök én is. Megrohamozzuk Perlmant!!!! :D Na meg Selmat is!!!! :D :D

 

Készült még 2000ben egy Clerks 6részes rajzfilmsorozat és most néztem meg a 4. részét amiben benne van, Lucas papa is. Iszonyatosan leszidják benne az Ep1 miatt. :D

Clerks - Lucas

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam, hova való, talán ide leginkább. Láttam egy dokumentumfilmet a dinoszauruszos kutatásokról, ami alapján felmerült hogy a Tirex nem is igazi ragadozó volt hanem dögevő, egyetlen talált láblenyomat és triceratopsz csontvázon talált fognyomok alapján godoltak erre. Ha ez így volt akkor a Jurassik Park nagyobb mese mint hittük és az összes többi film is ami így mutatja őket :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam, hova való, talán ide leginkább. Láttam egy dokumentumfilmet a dinoszauruszos kutatásokról, ami alapján felmerült hogy a Tirex nem is igazi ragadozó volt hanem dögevő, egyetlen talált láblenyomat és triceratopsz csontvázon talált fognyomok alapján godoltak erre. Ha ez így volt akkor a Jurassik Park nagyobb mese mint hittük és az összes többi film is ami így mutatja őket :hmm: .

Nos, ez már egy elég régi elmélet. Alapból a csonka mellső végtag miatt gondoltak erre, mivel azok szinte semmire sem alkalmasak, ráadásul a T-Rex állkapcsa inkább jellemző dögevésre, mint ragadozó életmódra. Szóval nem ez a lelet az, ami miatt elsősorban gondolnak erre.

Azonban, a Jurassic Park III már ennek a szellemében készült. Ott a Rexbe éppen akkor futnak bele, amikor az egy dögöt eszik (bár a Spinosaurust ő támadja meg), és éppen emiatt váltották le a Tyrannosaurust a Spinosaurusra. Bár a Spinoról meg valaki azt dobta fel, hogy az sem volt ragadozó, hanem halevő (ezért láthattuk a JP III-ban búvárkodni). Ezzel másoknak az a gondja, hogy nemr endelkezett semmi olyan extra szervvel, ami halászatra utalna, egyedül talán a krokodilszerű fej. Mert pl a színtén halevőnek tűnő Baryonix (a JP III-ban fel is emlegetik) mellső mancsán kampószerű karmok voltak, amik alkalmasabbak halászásra. Ja és az állatt hatalmas tetrmete alapján rengeteg halat kellett naponta megennie, ami gyorsan megcsappanthatta volna a tavak és folyók halkszleteit.

 

De alapvetően minden ragadozó dögevő, hiszen megdöglik a prédájuk, mikor már megeszik őket :yeah:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem az őslények elemzése az egyéb fontosba remekül belepasszol. Ide semmiképp.

Tekintettel, hogy a Jurassic Park trilógiában látottak lettek megkérdőjelezve, és arra történt a reakció, így szerintem is még idefér. Legalábbis szerintem arra ment ki, hogy a filmben mi hogyan. Természetesen nem akarunk hosszan a Tyrannossaurus Rex és egyebek hamikázási szokásairól beszélgetni, vagy ha igen, akkor valóban átvonolunk az egyébbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.