Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na én is megnéztem. Jesszusom. Iszonyatosan jóóóó. Az effektek néhol még tényleg eléggé számítógépesek, de ezt leszámítva elképesztő! :D

Ez a film sztem 2007 egy nagy durranása lesz, de lehet h ezt már mondtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár órával később pedig feltették az új 300 trailerét is! az Apple-re! :D

Százszor jobban tetszik mint az első és a minősége nagyon szép!

Akinek tetszett az előző, az ebben sem fog csalódni.

"Spartans, tonight, we dine in Hell!"

 

300 trailer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár órával később pedig feltették az új 300 trailerét is! az Apple-re! :D

Százszor jobban tetszik mint az első és a minősége nagyon szép!

Akinek tetszett az előző, az ebben sem fog csalódni.

"Spartans, tonight, we dine in Hell!"

 

300 trailer

Én is most láttam...

 

Nekem az előző kifejezetten ellenszenves volt, így HD-ben viszont más a hatás egy cseppet... Nem csoda, hogy anno olyan hamar leszedették a kalózverziót - az szvsz rossz reklám volt a filmnek.

 

Na, így már érdekel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit esetleg érdekel! A 300 Trailere alatt a Nine Inch Nails (Kedvenc! - Annyira nem, mint a Ministry, az Ő koncertjükön azért feleséget találtam :D ...de...) Just Like You Imagined c szám szól a The Fragile albumról a 7.track a Right lemezről. Aki tudja, annak ez sokat jelenthet, főleg, ha nincs meg: Halo album!!!!

 

Aki esetleg semmit se tud erről az egészről- a zene topicot olvasva, ez előfordulhat... :D de tetszik neki a track, szóljon!!!

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 300 Trailere alatt a Nine Inch Nails Just Like You Imagined c szám szól.

ÓÓóó én már az előző trailer megnézése után kiderítettem h meik szám ez és már jópárszor meghallgattam. :P Jó kis trailer zene! :D

 

Ugyanígy vagyok mindennnel. A Prison Break 2. epizódjában van a This is War című szám. Viszont azt nem lehet sehonnan letölteni. Aki esetleg le tudta az szóljon. :D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit esetleg érdekel! A 300 Trailere alatt a Nine Inch Nails (Kedvenc! - Annyira nem, mint a Ministry, az Ő koncertjükön azért feleséget találtam :D ...de...) Just Like You Imagined c szám szól a The Fragile albumról a 7.track a Right lemezről. Aki tudja, annak ez sokat jelenthet, főleg, ha nincs meg: Halo album!!!!

 

Aki esetleg semmit se tud erről az egészről- a zene topicot olvasva, ez előfordulhat... :D de tetszik neki a track, szóljon!!!

A Fragile elég gyenge lett... Ha már NIN akkor a Downward Spiral...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300. Már csak a látványvilága miatt érdemes lesz megnézni, habár számomra elég idegenül hat. :D A Sin City-nél bejött ez a feling, de itt nem igazán. Elsőre!

 

GhostRider trailert nem tudom megnézni sajna...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tkp. mi is az alapsztori a 300-ban? Ez is fantasy?

Az alapjait valós események adják: a Thermopülai-csata (tuti nem igy irják helyesen :D), amikor több százezer perzsa harcos nézett farkasszemet 300 spártaival. A spártaiak persze tudták hogy vesziteni fogják. A cél az volt, hogy feltartoztassák őket, amig a görög seregek rendezik a soraikat. Mind a 300 spártai hősi halált halt, és a görögök végül nyertek. (azért 300 a cime, mert ezekről a spártai katonákról szól) Persze a film valamennyire mitologikus magasságokba emeli a küzdelmet.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se tudom, hányszor néztem meg a trailert. :D

Hát igen, biztos lesznek mitológiai elemek, mert egy-két fura Quasimodo is felbukkan.  :P

A téma szinte adja a heroikus megközelitést. A perzsák elit-katonáit például tényleg halhatatlanoknak hivták, ahogy a képregényben is (az elözetesben is látszanak; a szürke maszkos ürge aki felemeli a kezét az egyik :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.