Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt: azért a Póki 2 elég ütős film volt szerintem. Az egyet tényleg nem tekintem egy hűűű de jó filmnek, de a 2őt már igen! És a 3 alázni fog!

A Minden6ó 2ről már rég tudtam és én is elég erőltetettnek tartom. A másik csávó leszben a főszereplő, aki az ellenfele volt a TVnél az első részben Brucenak. Most sajna nem fog eszembe jutni a neve. :) de az első sztem zseniális volt. Jim egyik legjobb filmje. HAlálra röhögtem magam rajta.

A Dark knight tényleg szuper lesz még így is, h semmit sem tudunk róla. :D

 

Most néztem meg Jason Statham új filmjét a Crank-ot. Elég erős film. Egy hatalmas klisére épül /Bérgyilkos kilép a bizniszből, de nem hagyják/ de teljesen egyedi és egy pillanata sem kiszámítható. Na jó talán ez enyhe túlzás. EGyfolytában mozgásban van az egész, de hát ezt a hatást akarták elérni, hiszen a történet röviden arról szól hogy megmérgezik, és ha az adrenalin szintje nagyon lecsökken akkor meghal. Ezért állandó mozgásban kell lennie, és így kell elintéznie a rosszfiúkat. :D SZóval én csak ajánlani tudom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt elismerem, hogy a 2 jobb volt az 1-nél, de nem sokkal. Én maradok Batmannál, meg a Cin Citynél, ha képregény filmekről van szó. Ezek nekem valamivel "reálisabbak".

Minden6ó 2... volt egy? Na jó, valamit hallottam ilyenről, asszem ment a HBO-n, de sosem jutottam el a megnézésig, szóval felőlem lehet a 88. kiadás is. Kb az lesz róla a véleményem, mint a Dumb & Dumber 2-ről: Ezt meg minek kellett? (Bár D&D esetében az egyről is ez a véleményem.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik ez a kép mert Capriot verik. :)

A sztorit ismered hozzá? A filmhez?

Hej, egyébként láttam egy filmet, amiben játszik, és ha végre beírom ide, akkor abban halálra fogom dícsérni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki látta már Anthony Hopkins legújabb filmjét, A leggyorsabb Indiánt? Kíváncsi lenné rá hogy milyen, mert most azt tervezem elsősorban megnézni. :)

Ja, én láttam. Asszem írtam is róla valamikor. Visszagondolva, jó, aranyos történet, remek Hopkins alakítással, de igazából feszültségek nélkül. De mindenképp szórakoztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki látta már Anthony Hopkins legújabb filmjét, A leggyorsabb Indiánt? Kíváncsi lenné rá hogy milyen, mert most azt tervezem elsősorban megnézni. :)

Én is láttam, csak lustaságból még nem írtam róla. Szerintem egy remek film, ha valakit érdekel egy feszültségektől mentes emberi történet :P Hopkins élete egyik legjobb alakítása, szerintem a legjobb (beleértve a Bárányokat is, ez engem jobban lenyűgözött). Remek humor (az a néhány emberke, aki nézte velem péntek este a moziban, sokat nevetett rajta), jópofa szövegek, szép táj, szerethető karakterek. Hmm...kihagytam valamit? :D Nálam idén benne van az eddig látott legjobb ötben. És hiába tudtam a végét, mert mégiscsak igaz történet, azért itt-ott izgultam, hogy hogyan folytatódik tovább :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, arcok, itt van a Grindhouse trailer!

 

http://www.aintitcool.com/node/30358

 

Asszem Rodriguez és Tarantino túl sok Takashi Miike-t nézett. De ezért dögös cucc, akarom! :)

 

Edit: itt van Quicktimeban is:

http://www.themoviebox.net/movies/2007/DEF...use/trailer.php

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nem szereti sem Scorsesét, sem DiCapriót, úgyhogy sztem nem akarja ismerni a sztorit  :)

Így van, nem kedvelem őket tulzottan. De azért ha utamba kerül, valószínűleg megnézem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest, én nézegettem ezt a trailert, és állati disznó hangulata van  :)  :D  :P  :P

Erről szól a MOZI! AMelett, hogy imádom és tisztelek mindenkit aki művészetet és értékeket akar közvetíteni a vásznon keresztül....de az egész a szórakozás miatt van! :P Sajana a szórakoztató filmek-az igazán jók is eltűntek a művészeti alkotásokkal egyetemben. A reméyn viszont kezd feltámadni, a régi emberek eltűnnek és az igazán fiatalok végre újra forradalmi dolgokat tesznek majd. :D Végre a digitális technikát arra használják amire igazán kell és csak akkor ha kell, a szereplők és a story fontos számukra, a látvány melett természetessen! :P

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki látta v csak ismeri a Capote című filmet ami nemrégiben készült. Én mostanában láttam és szerintem NAGYON jó. Az alakítások és a történet is. Bár azon nem sokat kellett írni.

Erre most látom h máris feldolgozzák. Ugyanaz a történet, csak teletűzdelve híres színészekkel. A fejem fogtam. Egy elsőostályú filmet pár évre rá lebutítanak. De hát miért??? Aki kíváncsi rá nézze meg itt a trailerét. De legalább más címet adtak neki...

Infamous

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam erről, és meg szerettem volna nézni a filmet, de még nem jutottam el addig :)

Ennyire nem vagyok pesszimista, egyszerűen csak két filmet csinálnak ugyanannak a fickónak az életéről. Már elég régen olvastam a másik változatról is. Mindenesetre nem évekről van szó, ha jól tudom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.